Krępnica: jedni sprzątają, a inni śmiecą i srają na ścieżce

Dyskusja dla wiadomości: Krępnica: jedni sprzątają, a inni śmiecą i srają na ścieżce.


 • me (AE5Jt0), 2019-06-24 14:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Franio lodziarz (V26HZ) napisał(a):

  Skoro nie jest pisownia na tym portalu na "twoim poziomie", przenies sie na portal koscielny. Krotko: puknij sie i nie szkaluj tu ludzi!
  Pozgrawiam i juz zakoncz zasmiecac te forum.

  A kogo ja szkaluję, skoro piszesz o moich komentarzach, że to bzdety i bredzisz coś o rozmiarze mojej głowy?
  Poradnia psychiatryczna jest dostępna bez skierowania. Udaj się tam, bo masz problem z agresją.

 • anonim (Are5ol), 2019-06-24 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ludzie to bydło i największy szkodnik na ziemi...wstyd...

 • anonim (ALlagw), 2019-06-24 15:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram użytkownika "me". Wymagacie kultury od ludzi, żeby Wam nie "srali", a sami nie macie za grosz dobrego wychowania. Wy- czytelnicy, którzy psy wieszacie na "me" za to, że wymaga od redakcji poziomu słownictwa przystającego do tego, czym się para, a jednocześnie wymagacie zachowania i ogłady od ludzi, którzy śmiecą i załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne, gdzie popadnie. To Wasza kultura? Czym się różnicie od tych "srających" i "syfiących", rzucając bluzgi do kogoś, kto tematu nie podważa, a jedynie prosi o zwrócenie uwagi na formę? Wy, poprawni, przeganiający wręcz "me" z forum i odmawiający komentującemu prawa głosu? Wy się nazywacie lepszymi? To jest Wasza kultura?
  Przyłączam się do głosu "me". Proszę redakcję o bardziej stosowny dobór słów. A komentującym życzę mniej nienawiści i frustracji.

 • anonim (AE4g8d), 2019-06-24 15:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro do ludzi nie dociera grzecznymi, poprawnymi i kulturalnymi formami, a widać ze nie dociera po ilości artykułów w tym temacie to trzeba niestety napisać, ze za przeproszeniem SRAJĄ, bo na ZAŁATWIAJĄ POTRZEBY FIZJOLOGICZNE połowa nie zwraca uwagi, a druga połowa nie rozumie co autor miał na myśli i w jakim języku to napisał. Jak kogoś kłuje w oczy przekaz który ma dotrzeć do tych co SRAJĄ to „gość niedzielny” będzie najlepszy żeby uspokoić nerwy :) sprzątać po sobie brudasy! A redakcja wie co pisze, brawo!

 • anonim (vk2ev), 2019-06-24 19:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystarczy aby ITD stanęło na drodze przy skręcie na Krępnicę i mamy spokój .

  Szczylom zabiorą dowody ,młode qrewki nie dojadą .Bedzie cisza i spokojna kąpiel, .

 • ... (vk1Mp), 2019-06-24 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może zamiast skupiac się na pisowni czy jak Wy to nazywacie "wulgaryzmach" zwróćcie uwagę na problem o jakim mowa. No chyba że wszyscy ci którzy tak czepiaja się słownictwa chcą odwrócić uwagę od siebie bo to oni właśnie robią syf. Myślę że na takich ludzi co nie szanują takich miejsc te słowa z artykułu i tak są zbyt pieszczotliwe.

 • Wrocławianka (dRjbBB), 2019-06-24 22:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szczerze przyznam, że ilekroć nie pojawię się na Krępnicy zjeżdżając do rodziny w odwiedziny, jestem pod wrażeniem tego jaki syf potrafią ludzie po sobie pozostawić. Prawda, znajdą się i tacy co zbiorą rzeczy do worka i odniosą do jednego z dostępnych jednak na miejscu śmietników lub zabiorą ze sobą w aucie, ale znaczna większość się do tego nie poczuwa. Dla kontrastu, we Wrocławiu nikt nie goni nikogo za grillowanie w parkach, choćby parku Południowym. I wiecie co? Śmietniki są przepełnione, obok śmietników też (bo po prostu nie wszystko się mieści), ale nigdy nie spotkałam się tam z syfem na trawie, w miejscach gdzie ludzie sobie grillują. To samo na plaży w Jelczu, nad jeziorem Sławskim czy nawet na niektórych plażach nad morzem. Obawiam się że niestety artykuł ten, nawet ze swoim prostym i ulicznym językiem nie dotrze do tych, co syf pozostawiają - oni teraz leżą na Krępnicy i pozostawiają po sobie ów bałagan na nowo.

 • Jsa (vBHox), 2019-06-25 08:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tytuł rynsztokowy. Ale nic dziwnego, wiadomo kto tu pisze te bzdury.

 • anonim (ANUTVq), 2019-06-25 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo ciekawe kto pisze te komentarze bo dla mniezrobili kosze i się wyrzuca śmieci akurat jestem stałym zwolennikiem tej wody i wiem o niej dużo Ale powiedzcie chociaż coś na temat tych co mają tam kontenery itp.. hehehe śmiech na sali co oni odpiedalaja ciągle walczycie żeby tylko mieć na ten akwen wyłączność

 • anonim (A8svlo), 2019-06-25 21:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś jak jeszcze nie było bydła na taka skale to jeździłem na Krępnicę, teraz buractwa jest co nie miara dlatego nie jeżdżę. Powinny być kamery i niech później trzoda sprząta. Szkoda tego miejsca, kiedyś było tam sympatycznie ale obecna patologia gorsza od patologii z zeszłego pokolenia.

 • 1
 • 2