Zbudują drogę przy Rajskiej

Dyskusja dla wiadomości: Zbudują drogę przy Rajskiej.


 • anonim (evRifY), 2019-06-12 09:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jezdnia łącznika Rajskiej 60 tys, a kilkanaście metrów zatoki autobusowej przy ul. Jeleniogórskiej 74 tys zł. No tak, ale to drugie budowała miejska spółka MZGK.

 • anonim (euIrLv), 2019-06-12 16:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  w końcu

 • Mieszkaniec (hu4pP), 2019-06-12 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W końcu ... Ale że co? Jaką drogę?!
  Z opisu wygląda że to będzie ok 20 metrów bieżących!!! Tylko!

  Bardzo interesująca inwestycja miasta, ciekawe komu przysłuży się ten łącznik?
  Gdzie tak naprawdę nikt z niego nie korzysta oprócz chyba w sumie jednej osoby Pana Adama Z., który ma położony garaż akurat na tym odcinku drogi. Wygląda na to że temu Panu auto przy wjeździe/wyjeździe z garażu brudzi się bądź uszkadza lakier od tłucznia zalegającego na drodze.
  W okolicy chodzą słuchy że załatwił sobie, pytanie tylko czy to jest możliwe aby jedna osoba miała większe wpływy niż reszta mieszkańców którzy używają w dużo większym stopniu pozostałą część drogi która nie będzie na tym etapie naprawiana. Mieszkańców którzy pisali pisma, monitowali o naprawy doraźnie nawierzchni-wszystko bezskutecznie.

  Widocznie ma, szkoda tylko że Pan Prokurator zadbał jedynie o swój podjazd do garażu a resztę drogi olał a szkoda, goście Imperium na pewno by docenili nową nawierzchnię.

  PS
  Informuję że w razie w to nie mam myśli samobójczych a o 6:00 rano to ja już dawno nie śpię :/ więc nawet gdyby Pan Prokurator chciał mnie odwiedzić we własnej osobie to nie szkodzi.

 • anonim (euIiFf), 2019-06-15 07:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy miasto mogło by wybudować taki ,,ściągacz'' do mojego garażu ?