Grupa FIEGE – poznaj nowego, stabilnego pracodawcę w naszym regionie

Dyskusja dla wiadomości: Grupa FIEGE – poznaj nowego, stabilnego pracodawcę w naszym regionie.


 • zbynek (A8svfX), 2019-06-12 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  będzie fiege z makiem

 • Paweł (ALxJvy), 2019-06-13 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aśka (ArpX13) napisał(a):

  Haha... Mieszkam od kilku lat w Niemczech.. Miałam raczej nie przyjemność pracownia tu w tej firmie... Nawet na Niemcy płacą marnie... A na Turyngi w Apfelstädt ledwo dyszą.. A Polska to idealny kraj do znalezienia jeszcze tańszej siły roboczej

  dziwisz sie?
  Zapłacą 2 tys na łapę i Polak sie będzie cieszył ,a weź teraz znajdź niemca co pójdzie na etat do roboty za 500Euro,w zyciu.

 • dziadek (euuDvc), 2019-06-14 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  w 93 w boleslawcu było 30 % bezrobocia i była bieda a teraz mnóstwo pracy i trzeba się cieszyć

 • anonim (eltCFp), 2019-06-25 13:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nikt nie czyta zgłoszen , nikt nie odpowiada na aplikację , czy to dobry pracodawca czy nie skoro juz proces rekruracji lezy? Pracuje ktos juz u nich zeby mógl powiedziec co i jak ?

 • dwerrrr (hjNt4), 2019-06-25 14:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Rybka (eltCHR) napisał(a):

  Dziwi mnie fakt, że żadna z nowych firm powstających na strefie nie oferuje pracy w administracji tj. kadry, księgowość itp. te lepsze stanowiska od początku obłożone (pewnie znajomości) tylko pracowników fizycznych brakuje

  Dokładnie takie stanowiska są obsadzane poza konkursem z zewnątrz ludzie są … a robotnicy szeregowi za marne grosze …. w mieście jest zmowa pracodawców, płacić jak najmniej i tyle …. to są zakłady dla Ukraińców bo dla nich to są kokosy, a lecą po dwa etaty i mają kupe siana ….także dla nas pracy w mieście nie ma bo płacić nie ma komu i kto jeszcze ma siłę jedzie gdzieś dalej do pracy za lepszą kasę …. dziwi mnie tylko kto w takim razie kupuje te mieszkania w Bolcu jak tu taka marna praca????????? a ceny jak we Wrocławiu?????????