400 tys. zł na nową karetkę dla szpitala. Wiceminister zdrowia w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: 400 tys. zł na nową karetkę dla szpitala. Wiceminister zdrowia w Bolesławcu.


 • TK (epAPT8), 2019-09-10 08:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyborcza kiełbasa. Przez ostatnie 4 lata nie można było wcześniej??

 • Malkon (ALxVmH), 2019-09-10 08:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Władza ma nas chyba za bezmózgowców. Zeby przyznać dotację, których jest setki, tysiące w skali kraju to musi przyjechać gość w randze vice-ministra. Czy ktoś wyliczył ile kosztuje taka wizyta i czy ten gość nie mógłby poświęcić się rozwiązywaniu problemów służby zdrowia a nie jeżdżeniu po kraju z "kiełbasą wyborczą".

 • Malkon (ALxVmH), 2019-09-10 08:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak już tak władza szaleje z tą "kiełbasą wyborczą" to czy w jej ramach nie mogliby sypnąć groszem podatnika na dalszą, sprawniejszą realizację, tak potrzebnego w Bolesławcu bloku operacyjno chirurgicznego. Szpital i powiat z własnych środków długo nie doprowadzą tej inwestycji do końca. Do dzisiaj tj. 10 września nie ogłoszono przetargu na realicję następnego etapu budowy tego obiektu. Kikuty żelbetonowe sterczą a "kto długo buduje ten drogo buduje".

 • TK (epAPT8), 2019-09-10 10:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mało tego, warto dopowiedzieć ze mamy w Polsce więcej limuzyn rządowych niż karetek pogotowia. Przeznaczono ponad miliard złotych na dotacje tuby propagandowej TVPiS a na służbę zdrowia jak nie było tak nie ma. A tu nagle zakup karetki, tuż przed wyborami. Ale elektorat +500 niczego nie dostrzega bo jest socjal, jest dobrze beee meeee beeee meeee.

 • Gość (hjcA5), 2019-09-10 16:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za mydliny! Karetka nowa będzie a kto będzie nią jeździł? Brakuje ratowników bo ci wykształceni albo wyjeżdżają albo zmieniają zawód bo za psie pieniądze i pracę po 200-300 godzin nikt normalny nie chce pracować.Mało tego, przy okazji wyjazdu do pacjenta można oberwać w zęby albo miec zdemolowaną karetkę bo trafi się pacjent agresor.No ale o tym nikt nie napisze, bo wybory za to KARETKA będzie.
  To co w tym kraju się dzieje to dno i wodorosty a prosty lud wszystko łyka i przyklaskuje...