BKS wymęczył zwycięstwo z Brzeźnikiem

Dyskusja dla wiadomości: BKS wymęczył zwycięstwo z Brzeźnikiem.


 • Anonim (ANUblb), 2016-10-01 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  umią ? UMIEJĄ- polonisto z miasta hehe :D

 • Anonim (ANGhQ4), 2016-10-02 09:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe ile tu piszących "miastowych" było na meczu.

 • Anonim (ANuBSJ), 2016-10-02 11:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  kiedy i o której następny mecz?

 • Anonim (qfFC3), 2016-10-02 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehehehe Brzeźnik ma 3 pkt. i 3 kopaczy z czerwonymi kartkami. Mam nadzieję, że Pani Sędzina w odpowiedni sposób opisała w protokole pomeczowym podstawy ukarania karą indywidualną kopaczy i będzie dyskwalifikacja na co najmniej 3 mecze :) a Brzeźnik będzie grał tam gdzie jego miejsce tzn. w B-klasie. Nie potrafią szanować nóg przeciwników to niech spadają. Dla BKS A-klasa to tylko przerywnik dla Was to szczyt możliwości.

 • Anonim (ANGhQ4), 2016-10-02 13:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie widze 4 ligi do A klasy taki to twój przerywnik 40 tysięczne miasto i tłucze się po wioskach he he wstyd

 • Anonim (A7w5el), 2016-10-02 17:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to nie jest wstyd,wazne ze sie pozbierali,przyjdzie czas ze przyjedziesz przyjacielu na mecze do Bolca ale juz w 3 lidze,tarot o tym wie i tak bedzie.

 • Anonim (qfFC3), 2016-10-02 20:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przerywnik! Wypadek przy pracy! Dla was poziom nieosiągalny nawet pod wpływem spożycia.

 • Anonim (e3afHo), 2016-10-03 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy krytykują poziom sędziowania, a ta pani sędziuje ekstraklasę kobiet! Największy problem, że kibice nie znają przepisów gry, bo obowiązuje filozofia Kalego! Może trochę należałoby poczytać na czym polega ta gra, a dopiero później oglądać mecz i krytykować. Sami znawcy! Kompromitacja!

 • Anonim (ej7zUM), 2016-10-03 10:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  BKS ma za mało młodych. Nikt im punktów nie odda na pewno za darmo. A murować bramki nikt nie zabroni. Takim składem BKS wątpie że awansuje. Za mało młodzieży. Graja zbyt wolno. Kizyma totalne dno. To jest przeciętny bramkarz.

 • Anonim (ej7zUM), 2016-10-03 10:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  (qfFC3) napisał(a):

  Hehehehe Brzeźnik ma 3 pkt. i 3 kopaczy z czerwonymi kartkami. Mam nadzieję, że Pani Sędzina w odpowiedni sposób opisała w protokole pomeczowym podstawy ukarania karą indywidualną kopaczy i będzie dyskwalifikacja na co najmniej 3 mecze :) a Brzeźnik będzie grał tam gdzie jego miejsce tzn. w B-klasie. Nie potrafią szanować nóg przeciwników to niech spadają. Dla BKS A-klasa to tylko przerywnik dla Was to szczyt możliwości.

  Dla tych zawodników co grają w BKSie teraz to też w większości A-klasa to szczyt mozliwości i to widać gołym okiem

 • Anonim (ej7zUM), 2016-10-03 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ej7vc8) napisał(a):

  Pisząc to, iż przyjechaliscie na klepisko, a my tylko do bolca na zakupy tudzież szkoły jeździmy świadczy tylko o tobie. Dla mnie to wygląda tak - Bolesławiec miasto 40 tysięczne przyjeżdża na wioskę, w której mieszka 800 osób i wymecza zwycięstwo, świadczy tylko o tym jak słabi jesteście. Niewybredne epitety z waszych ust - cytuję ( wiesniaku pierd....) i pełne kultury okrzyki k... h... i wiele innych przekleństw świadczy tylko o was i o waszej słabości. Ps.pozdro dla super "zawodnika" pana Graczyk - żenujący koleś - należało mu się to oplucie, a nawet coś więcej.

  To akurat jest racja. BKS to takie cwaniaczki w większości . Gadają,że rozwala tą a klase a tak szczerze to Chrobry wyglada lepiej od nich. Mają więcej młodych i wybieganych zawodników. Na BKS trzeba właśnie szybkich zawodników .

 • Anonim (ej7zUM), 2016-10-03 10:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli nawet BKS awansuje to ten skład jest w wiekszości do wymiany bo w okręgówce to beda baty dostawać.

 • Anonim (qfwP3), 2016-10-03 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A teraz na poważnie i bez spiny. Wszyscy dobrze wiemy w jakiej klasie rozgrywkowej powinna grać drużyna z 40-to tysięcznego miasta. No i co z tego? Chwała. Chłopakom, że się zebrali i grają w tej lidze. Rozumiem złość i sportową ambicję chłopaków z Brzeźnika tym bardziej że BKS nie prezentował się rewelacyjnie tego dnia. Szczerze mówiąc trudno o wielki futbol na takiej murawie. Inna sprawa, że jak się chce grać "na stole" to trzeba ganiać w III lidze a nie w A klasie. Jednak zachowanie niektórych chłopaków z Brzeźnika to już nie była piłkarska złość a zwykle chamstwo i prostactwo. Pani sędzina nie prowadziła źle zawodów, popełniła kilka błędów ale w obydwie strony. Karne były nie ma co rozpamiętywać, tak samo jak należała się czerwona kartka za brutalny faul lewego obrońcy na naszym pomocniku. W Brzeźniku jeszcze niejeden zgubi punkty i nie jeden piłkarz Brzeźnika zobaczy czerwoną kartkę. Wszystkim nam powinno zależeć na tym a w Bolcu była jakaś dobra liga że żebyśmy mogli oglądać fajną piłkę. Bez spiny zatem i pozdro dla normalnych.

 • Anonim (hqZeM), 2016-10-03 13:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brzeźnik - zawsze źle postrzegany za zachowanie kibiców i zawodników. Nauczcie się trochę panować nad emocjami! Niczego nie osiągniecie za wyzwiska.
  BKS - że niby z miasta, a nie z wioski. I co, z tego? Gracie na klepiskach, bo byliście za słabi na wyższą ligę. Życze powrotu na stare śmieci, ale jak na razie czarno to widzę.
  Pozdro

 • 1
 • 2