WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu.


  • Tomasz (An27qJ), 2009-01-11 22:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogi G. Albo twoje zachowanie jest jakimś dziwnym chwytem reklamowym, albo na prawdę kosmici wykroili ci serce. To co wypisujesz jest Totalną żenadą.

  • czys zly czy dobry, czys glupi czys madry i tak Cie lubie...nie znam Cie wiec nie mam powodow zeby Cie nie lubic :) ale Ty to mnie raczej sympatia nie darzysz, tak brzydko o mnie piszesz :(

  • Bolo (AE7hdp), 2009-01-11 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do inwigilacja. Com: co niby napisalem brzydko o tobie? Czytam swoje posty i nic takiego nie znajduje.

  • zle mnie cytujesz a to boli :D. nie pisalem nic o moim rozmemlanym mozgu :) a teraz na temat...poprosze o fragment sprawozdania finansowego albo o fragment ze statutu fundacji ktory mowi ze na woodstock idzie 75% funduszy. oskarżajac daj dowody...unikniemy zbednej dyskusji

  • Bolo (AE7hdp), 2009-01-11 22:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do inwigilacja. Com: http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2 - nigdzie nie napisalem ze przeznaczaja na Woodstock 75% - źle mnie cytujesz a to boli :-) - a resztę poczytaj sobie sam.

  • ~Bolo - chcialem sie zrewanzowac ;)takie rozliczenie np 15 finalu bo 16 cos nie znalazlem. zebrali 27mln i tyle tez wydali na sprzet medyczny. nie wiem skad ludzie biora te kosmiczne %.

  • Webmaster, 2009-01-12 01:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z ostatniej chwili! Bolesławianie zebrali kwotę 44 076,88 zł.

  • Reklama

  • Artur (ANIZg3), 2009-01-12 09:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja pragnę podziękować tym którzy grali występowali i obsługiwali wszystkie imprezy. Sama kwota nie jest istotna ważne iż byliśmy razem, i choć parę razy w roku bawimy się. Ilość ciepła była wiele razy większa i o to tu chodzi.

  • Wolontariusz (e3rjUT), 2009-01-12 11:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i jeszcze podziękujmy takim jak Bolo, czy G, bo oni sa jak uszczypnięcie się dla sprawdzenia realności zdarzenia. Jednym słowem(gdyby poprzednie określenie było dla nich zbyt skomplikowane) są to ludzie, którzy utwierdzają WOŚPowiczów w przekonaniu, że WARTO! Chociażby "na pohybel"im podobnym.

  • Asdas (Are8ws), 2009-01-12 14:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Swietny koncert był method massiv! Positive energy!

  • Jo (AtPGcJ), 2009-01-12 14:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie udolna prowokacja panieG! Włącz se lepiej red tube i rób to co robisz każdego wieczoru. Tylko lewa ręką bo prawą wypisujesz głupie posty. Pozdr dla WOŚP i wszystkich co dla dzieci grali!

  • Kazik (AtPxat), 2009-01-12 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nieudolna a nie "nie udolna". Kol. Jo.

  • G (AN0XgT), 2009-01-12 15:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Musi być Wam bardzo trudno, kiedy poddaje się wątpliwości wasze sądy - bo wywołuje to niesamowite pokłady agresji... zawsze tak Państwo reagujecie? Warto to przeanalizować... Ciekaw jestem czy osoby tutaj wypowiadające się zgłoszą się na wolontariat do pobliskich szpitali? Mam szczerą nadzieję, że wasze otwarte serca i dłonie zaowocują konkretną pomocą chociażby wolontariacką np. w domu dziecka, szpitalu, chorej sąsiadce. Jeżeli znajdzie sie choć jedna taka osoba to zwracam Państwu honor.

  • Adam. M (eQ5PLA), 2009-01-12 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    G- a co złego robią ludzie, którzy zbierają pieniądze na pomoc innym? Myślę, że orkiestra jest w stanie połączyć wielu ludzi, bez względu na wszystko w jednym szczytnym celu i dziś, gdy Polaków czasem łaczy niewiele- akurat można dowieść tego- że są jakieś wartości wyższe, a pomoc dzieciom na pewno do nich należy. Nie możesz odmiawiać komuś prawa do pomocy i prawa do pomagania w ten sposób, są ludzie, którzy działają jako wolontariusze w różnych organizacjach i są inni, którzy chociażby dzięki orkiestrze mogą coś zrobić. I najpiękniejszy widok jest wtedy, gdy wszyscy mają czerwone serca przyklejone do kurtek, torebek i w ogóle gdziekolwiek. Trudno natomiast będzie ci polemizować z milionami Polaków, którzy pomogli chorym dzieciom.

  • Anka (AtPG2k), 2009-01-13 08:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem za tym co pisze G. Nie pomagamy sobie w dniu powszednim. Dom dziecka bolesławiecki piszczy o brak kasy, a tu się chwalą serduszkami. Ja musze mieć bo inni widzą - totalny snobizm. To dlaczego w puszkach były pieniądze które wyszły z obiegu? Tak jak napisał G którz sie zgłosi do szpitala że by pomagać -wolontariat. Tu nie mamy odwagi.

Reklama