Dzierżawca sklepu ukarany mandatem za reklamę

Dyskusja dla wiadomości: Dzierżawca sklepu ukarany mandatem za reklamę.


 • Maja (AN0ENs), 2008-11-03 10:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciałabym poruszyć następujący temat, otóż w zeszłym tygodniu na elewacji jednej za kamieniczek w Rynku (obok Kurnej Chaty i Kredy Punktu) pojawiły się wyjątkowo szpetne tablice reklamujące sklep pt. „odzież, obuwie, wszystko". Tablice te zajęły całą elewację na poziomie parteru, Dziś rano zauważyłam, że jakiś facet (który zaparkował zresztą busem w Rynku) pospiesznie je demontował. Zostawił niestety paskudne dziury w elewacji, bo tablice były przykręcone na wiele wkrętów. Ciekawa jestem czy ktoś wie coś więcej na temat tej sytuacji oraz komu udało się tak szybko skłonić delikwenta do usunięcia tego paskudztwa, jak również to, czy osoba ta zamierza również spowodować naprawę dziur w elewacji zniszczonej przez sklepikarza.

 • Roland (AE7gSH), 2008-11-03 14:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny pan żak powinien dawno odejść ze stanowiska a pan prezydent niech zatrudni kogoś nowego z szerszymi horyzontami i świeżym mysleniem, a tak poza tym to handel w bolesławcu zdycha bo ci którzy maja pieniądze wydają je w zgorzelcu lub legnicy a ci którzy ich nie mają i tak nic poza jedzeniem nie kupują.

 • Fatman, 2008-11-03 14:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak reklama reklamą ale lepszej promocji nowego sklepu niż publikacja w internecie i krótki filmik z jej prezentacją właściciel nie mógł sobie wymyślić. Za jedyne 500 zł (koszty mandatu) wszyscy internauci wiedzą że powstał tam nowy sklep z obuwiem-mam nadzieję że to było celowe ze strony właściciela, a jak nie to nalężą się z jego strony ogromne podziękowania temu portalowi! 90 wyświetleń w ciągu zaledwie 20 minut-świetna akcja promocyjna!

 • mariusz, 2008-11-03 14:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I słusznie! Ktoś kiedyś w scenariuszu napisał coś koło tego - Wszyscy mają zielone zasłony a pani brązowe i jak to wygląda - Jak gówno w lesie, Alternatywy 4.

 • Xseni (AsdUOq), 2008-11-03 15:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z Rolandem. Trudno się dziwić ludzią, że wyjeżdżają na zakupy poza miasto - coraz więcej sklepów jest likwidowanych a na ich miejscach powstają Banki. To miasto schodzi na psy.

 • Mcleo (ANuYzI), 2008-11-03 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chore polskie prawo.

 • Mieszkanka (AN0rc0), 2008-11-03 16:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nie obserwują czasami, że na około naszego Rynku nie mam nic poza BANKAMI? Począwszy od ul. Sierpnia 80 nie ma żadnego porządnego sklepu, chociażby z zabawkami, akcesoriami dla dzieci itp.

 • Alec (AE7oXJ), 2008-11-03 16:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rynek takie reprezentacyjne miejsce a gacie i buty są tu sprzedawane skandal! Nie wyobrażam sobie, jak można być takim debliem żeby sobie taką reklame zrobić! Nie dość że szpetne to nielegalne. Oszpecić miasto byly ktoś po kapcie przyszedł! Oto mentalność tego gnojka! Mam nadzieje że tak samo zna się na prawie podatkowym powodzenia w skarbówce :D.

 • Ag (ANbBfd), 2008-11-03 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Heh, szczerze, to te kamieniczki są tak obskurne, że nie robi różnicy, czy jest na nich jakaś jaskrawa reklama, czy nie. :).

 • Bendeho (AkNr34), 2008-11-03 20:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proponuje strazy miejskiej poszukac kosza na smieci przy starostwie od strony parkingu i kinie forum... powodzenia zycze... ale za smiecenie kary sypia i za reklamy tez. Na marginesie straz zadzialala pod presja RM i radnego bo inaczej upomnienie z nakazem zdjecia reklamy wchodzilo w gre... ach te ambicje i ukladziki.

 • Marco (A7w9Ua), 2008-11-03 23:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A pan żak niech zobaczy na to z innej strony ze chociaz ta reklama zasłania wszelkie ubóstwo bolesławca i brudne zaniedbane kamienice. Jask dla mnie to nic sie nie stalo zlego a wrecz na osdwrot bo chociaz pozornie jakos to wygląd mialo.

 • X (ANuelE), 2008-11-04 09:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobrze że tego pilnują, ja bym zakazał stosowania plastiku i tego typu śmieci w rynku, to miasto jest piękne między innymi za sprawą rynku i tak powinno zostać. Blacha i folia to najtańsza i najbardziej wiejska forma reklamy. Połowa miasta jest tym badziewiem oklejona i tego też bym zakazał.

 • Pixar (ANI7T4), 2008-11-04 11:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Żak niech sobie przypomni jak jego Synalek wyprowadzal ich pieknego pieska /do ktorego nie mam urazy bo to zwierze/ na skwerek przyblokowy przy ulicy Starzynskiego. Piesek biegał kilka metrow od wlasciciela a wlasciciel zachowujac sie jak by to nie byl jego pies czekal az powstanie nowa forma architektoniczna /badz co badz troszke smierdzaca/. Widzac ze piesek wyproznil kiszki podazal tak do domku azeby zachowana byla odleglosc miedzy nim a pieskiem. Pozatym po promienistej twarzy Pana Zaka widac ze nie tylko prezydent dostal w niedawnym czasie podwyzke.

 • Dawny mieszkaniec miasta (d1ZscP), 2008-11-04 12:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny Panie Radny Nowak szkoda że nie przeszkadzaja Panu te obskórne. kamieniczki z brudna i połuszczona farbą, ale ślicznie w nocy podświetlone. Te kolorowe reklamy to odciagaja przynajmiej wzrok od tego syfu co macie w tym reprezentacyjnym miejscu miasta. Dla turystów otwórzcie szewca, zwłaszcza dla turystek chodzących po rynku. Na obcasach, istny tor przeszkód na tym bruku za ciężkie miliony.

 • Olo (ANGg8Y), 2008-11-04 13:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też mi kara, powinno być 50000 zł a nie 500.

 • 1
 • 2