Ktoś zanieczyścił toaletę dla kierowców MZK na osiedlu Przylesie

Dyskusja dla wiadomości: Ktoś zanieczyścił toaletę dla kierowców MZK na osiedlu Przylesie.


 • Anubis (wo9Ep), 2022-10-03 10:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po ostatniej skardze chyba kogoś mocno tyłek zapiekł na zasiedzianym stołku. Tak to jest jak się pracuje za biurkiem przez 30 lat i jest się przekonanym, że jest się bezkarnym.
  Co do autora tekstu to chyba tylko on mógł coś takiego zrobić bo każdy mierzy ludzi swoją miarą, można to prosto stwierdzić po kulturze pisania.

 • Ania (woe0J), 2022-10-04 09:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracuje 15 lat w handlu ....tak ludzie to bydło klientom to się w głowach poprzewracała za swoje błędy obwiniają kasjerki .nie raz wpłynęła skarga na mój personel .tylko klienci zapominają że żyjemy w dobie nagrywania telefonem i monitoringu a młodzież jest super źródłem takich filmów .Jeżdżąc w autobusie współczuję kierowcą,śmierdzi od żula krzycząca młodzież ,rozmawiające panie które zapominają że trzeba bezpiecznie się trzymać .ludzie zapominają iż wsiadając do autobusu ich życie zależy od skoncentrowanego kierowcy nic nie może go rozpraszać !!!!!!!!!!!

 • Wioleta (woe0J), 2022-10-04 09:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejna mamusia typu jak on mógł mi zwrócić uwagę .,dziecko autystyczne nie ma tego wypisanego na czole.mam takie dziecko i nie wstydzę się go wchodząc do sklepu podchodzę do kasy i mówię iż przepraszam za krzyki mojego dziecka bo jest autystyczny .szacunek do drugiego człowieka a nie ciągle mi się należy .może gdyby paniusia nie wstydziła się własnego dziecka poinformowała by o ty kierowcę a nie go oceniała .kierowcą krzyczał mając światków w autobusie swojego zachowania ? Trochę to dziwne ....tak to pani jest winna całej tej sytuacji. Pani mamusia która wstydzi się ułomności własnego dziecka a swoją frustracje wylała na kierowcę .....

 • Anubis (wo9nl), 2022-10-04 10:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani mamusia musiała krzyczeć do kierowcy kilkanaście razy że dziecko jest niepełnosprawne, wtedy powiedziałam żeby się nie przejmowała bo sama miałam w autobusie atak padaczki i kierowca nie zachował się najlepiej, gdyby się go wstydziła nie jeździła by z nim tylko zamknęła w ośrodku. Pozdrawiam i życzę mniej jadu, zatruwa Pani tylko otoczenie

Reklama