Parking przy dworcu PKP płatny. Kara za brak biletu to nawet 150 zł

Dyskusja dla wiadomości: Parking przy dworcu PKP płatny. Kara za brak biletu to nawet 150 zł.


  • anonim, 2022-06-27 05:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Strefę płatnego parkowania należy rozszerzyć. Od Kwiatowego do 1000-lecia i od Staszica do Matejki. A co!!!

  • anonim (hjc7h), 2022-06-27 05:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przydałby się dziadek parkingowy.

  • anonim (hjNzp), 2022-06-27 06:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ola (AN0ggA) napisał(a):

    kiedy zapłacę za parking i bilet to nie opłaci mi się jezdzić pociągiem.
    Brawo dla kolei dolnośląskich i naszego marszałka. To miasto staje się obrzydliwe.

    Brawo za komentarz. Dokładnie tak.

  • Robert (A8svES), 2022-06-27 06:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Macie tych waszych PISOWCÓW. Nie długo założą nam licznik na szyi i nie będzie można oddychać bo zapłacisz za korzystanie tlenu. Pozdrawiam PISIORÓW

  • Kierowca, 2022-06-27 06:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda słów

  • ja, 2022-06-27 06:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Robert (A8svES) napisał(a):

    Macie tych waszych PISOWCÓW. Nie długo założą nam licznik na szyi i nie będzie można oddychać bo zapłacisz za korzystanie tlenu. Pozdrawiam PISIORÓW

    W Boleslawcu jest PO uklad-pajacu.

  • You (hjJLL), 2022-06-27 07:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No świetnie jeszcze tam brakowało płatnego Panie Romanie jeszcze u mnie przed blokiem stajemy bezpłatnie w Kruszynie to proszę jeszcze tam parkomat

  • Reklama

  • Wiesniak, 2022-06-27 07:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    HA HA jestem z miasta -tak jak w tej piosence tylko niemam gdzie zaparkowac ,a jak zaparkuje to platne hihi.

  • anonim (hjJK3), 2022-06-27 07:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ja () napisał(a):

    W Boleslawcu jest PO uklad-pajacu.

    Roman z po... Jebłem.

  • anonim (hqb5Q), 2022-06-27 08:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Od kiedy teren państwowego PKP to teren prywatny?! Komuś się w głowie popier!

    człowieku kolej już dawno nie jest państwowa wszystko się już sprywatyzowało

  • anonim (A8svzI), 2022-06-27 08:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ja () napisał(a):

    W Boleslawcu jest PO uklad-pajacu.

    Po pierwsze teren jest PKP a po drugie nie nazywaj kogoś pajacem bo może sam nim jesteś.

  • anonim, 2022-06-27 08:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    yt () napisał(a):

    Właściciel terenu chce zarabiać na parkujących samochodach. Faktycznie chamstwo. Analogicznie właściciele sklepów powinni rozdawać towar za darmo.

    PKP- Polskie Koleje PAŃSTWOWE!
    Państwowe , a nie prywatne!

  • Michał (e5BIVq), 2022-06-27 08:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo Dobrze !

  • anonim (eltC8U), 2022-06-27 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pokłosie płatnych parkingów w mieście... Romek, chcąc przypodobać się swojemu elektoratowi 70+, wprowadził darmowe autobusy miejskie. Z czegoś to trzeba finansować, wobec tego postawił parkomaty w miescie, nawet na waszych podwórkach kamienic. A Wy nic, siedzicie cicho. Jedyna forma protestu - komentarze w internecie, i to nie na facebooku, bo sie cara boicice, tylko pod takimi artykułami...

    Jest taka grecka wyspa, Kefalonia, na której , swego czasu, postawiono ok. 300 fotoradarów. Grecy, jako ze mają broń palną, W JEDNĄ NOC, wszystkie je "rozstrzelali", chodzą słuchy, że brała w tym udział grecka policja... A Wy? Tylko w internecie skomleć potraficie. Obywatel, ma wręcz obowiązek uporowi urzędniczemu stawiać OPÓR!

  • anonim (hjcz1), 2022-06-27 08:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i mamy Dworzec przesiadkowy Panie R. ...hi,hi

Reklama