Zatruta Odra. Tony śniętych ryb. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega

Dyskusja dla wiadomości: Zatruta Odra. Tony śniętych ryb. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega.


 • anonim (wo99e), 2022-08-13 10:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest reset. Najpierw pożary teraz nagle zatrucia wód? Pisiory doskonale wiedzą o co w tym wszystkim chodzi

 • anonim (vZIur), 2022-08-13 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O co to chodzi? Do czego oni chcą doprowadzić??

 • Andrzej (AMO7Cd), 2022-08-13 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To tylko miało dotknąć tylko głosujących na PO

 • anonim (wo99e), 2022-08-13 10:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Andrzej (AMO7Cd) napisał(a):

  To tylko miało dotknąć tylko głosujących na PO

  Idz w chu wyprany łbie bo już nie można czytać tych waszych bzdetow. Wina Tuska, wina Putina. Stare capy powinni wam zakazać internetu

 • ZK Polska, 2022-08-13 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli woda jest zatruta a pada dzisiaj deszcz i chmury lecą ze wschodu to czy trucizna może dostać się przez chmury do nas?
  Przecież Odra też paruje.
  Lepiej myć dobrze owoce i warzywa przed jedzeniem.

 • anonim (vZIur), 2022-08-13 11:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkich wybiją

 • face-palm (A8svbY), 2022-08-13 11:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska () napisał(a):

  Jeżeli woda jest zatruta a pada dzisiaj deszcz i chmury lecą ze wschodu to czy trucizna może dostać się przez chmury do nas?
  Przecież Odra też paruje.
  Lepiej myć dobrze owoce i warzywa przed jedzeniem.

  najlepiej schowaj się do bunkra, nie zapomnij na założyć 100 maseczek i nie wychodź przez 50 lat : )

 • Reklama

 • Vhjj (qvQlV), 2022-08-13 11:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ma być normalnie w tym kraju, jeżeli za palenie śmieci plastiku itp Cezary Żak dostał 200 zl mandatu, a najwyższa kara to 500 zł? Tak więc nie ma problemu ze spaleniem ton śmieci tak jak to się stało ostatnio w naszej okolicy, gdyż od spalenia do udowodnienia to myślę że lata świetlne upłynął!!! Zresztą, nikt do tej pory nie został porządnie ukarany a spłonęło już w Polsce ponad 70 wysypisk tego typu!!!!!! Śmieci są zwożone do Polski z całej Europy! I co??? Słyszymy tylkoże złapano tira i grozi im kara!!!!!!
  Czy słyszeliście żeby ktoś rzeczywiście dostał taką karę?? Nic takiego się nie stało!
  Tak więc, społeczeństwo śpi, dziennikarstwo zeszło ma tzw psy i zajmują się szmatami, srowidami, Putinem a tytym czasem zatruli ans na amen!!!!
  To samo policja, areszty za brak szmaty, kary za brak szmaty, sprawy do sądu za brak szmaty co ciekawe czasem wyższe niż za przewożenie kilku ton odpadów tokstcznych. Kierowca dostaje zazwyczaj 500 zlandatu. To wszystko za przyzwoleniem ślepego społeczeństwa i pseudo dziennikarstwa które te całą propagandę promowało i promuje

 • Bezpartyjnyzpisem, 2022-08-13 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tusk zatruł Odrę - wszyscy wiemy - na złość pisowi i kukizowi.

  Pamiętacie jak kiedyś w stadninie arabów też zatruł siano. Konie w Janowie Podlaskim 'padały jak kawki po azotoksie'.

 • Hgv (qvQlV), 2022-08-13 12:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I teraz nagle zatrucie Odry, to jest konsekwencja tolerowania wszechobecnego gnębienia społeczeństwa przez władzę. 2 ostatnie lata pokazały. Pozwolenie dostali społeczeństwo spało, wyłażą tylko jak podniosa kwestię pozbywania się dzieci abybsobie na ulicy poklnąć. Gdzie są ci wszyscy ekolodzy? Gdzie Greta?
  Za otworzenie lokalu przedsiębiorcy po 30 tys mandatu!!! Gnębili ludzi doprowadzali do bankructw, samobójstw i depresji. Śmieci milionami ton składowane??? Grozi pol miliona kary! A kto zostal wogole ukarany????
  Odra zatruta???? Myślicie że ktoś zostanie ukarany??? Nigdy to się nie stanie. To jest plan tych orzestępców, zdepopulować zatruć zniszczyć, jesteśmy dla nich mniej ważni niż te biedne ryby i robaki

 • anonim (Ak1AdQ), 2022-08-13 12:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyżby ktoś się szykował do przemysłowego użycia rzeki w stylu barki powiększone dno itp. a żeby nie było że życie w rzece otrulo ryby skazili rtęcią zdaje się że Prusy kiedyś tak w pl zrobili żeby spowodować głód a tutaj chyba żeby spowodować mniejsza przeszkodę do dalszego niszczenia.

 • anonim (Ak1AdQ), 2022-08-13 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważajmy bo śmieci to bomba wpuszczona do kraju pomysł ie co jeszcze można takim interesem sprowadzić .... Nie tylko syf ale broń chemiczna która może być w tak niecny sposób użyta przeciw nam koń trojański. Obserwujcie teraz co będą chcieli zrobić na rzece ten rząd nie jest nasz

 • Charon (ALgK7w), 2022-08-13 12:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/wiadomosci/skazenie-odry-zaklady-azotowe-kedzierzyn-komentuja/vhntmqm.amp

  Przypadek ?? Nie sadze to jest panstwowy gigant ktory jest obsadzony jak z resztą wszystkie państwowe spółki przez psy z PiS i prędzej wszystkich nas wytrują niż zrezygnują z napełniania kieszeni milionami bandycko zrabowanych pieniedzy !!!

 • ech... (qnBo6), 2022-08-13 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co z naszą rzeką Bóbr ? Co z garbarnią w Lesznie G ? Co z naszymi ceramikami , z Baderem ? Dlaczego nie ma ryb na odcinku Osiedla Kościuszki do Łąki . Od paru lat , totalne zero . Jestem wędkarzem . Brzany , klenie znikły , płocie i wszystko inne . Dawno na tym odcinku nic nie złapałem , ba brania nie było . O co tam chodzi ? Dlaczego sanepid z urzędu nie robi wyrywkowo badań ? Tylko łaskawie czekają na próbki Obywateli , za które Obywatel musi zapłacić . Z tym wyrywkowo to też do bani , ba zakładam , że zakłady by wiedzieli kiedy .

 • anonim, 2022-08-13 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani z tvn chyba ma żal do rządu

Reklama