„Rekin finansjery” chciał wprowadzić do obiegu 100-zł banknot... pamiątkowy

Dyskusja dla wiadomości: „Rekin finansjery” chciał wprowadzić do obiegu 100-zł banknot... pamiątkowy.


  • anonim, 2022-06-15 11:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ale farmazon

  • anonim (hjM9a), 2022-06-15 11:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mateusz M.nie takie przekręty robi .

  • anonim, 2022-06-15 11:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widzę, że policja czyta komentarze, bo już dawno temu o tym pisałem jeszcze przy pierwszym przypadku, że to ktoś inny mógł to wprowadzić do obiegu, przez co ten starszy pan został oszukany i sam nieświadomie próbował fałszywką zapłacić. Policja musiała przeczytać moje domysły, bo sami na to by nie wpadli, albo nie są zdolni do swojej pracy, albo ją świadomie sabotują z powodu pewnie małej pensji.

  • anonim, 2022-06-15 11:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Widzę, że policja czyta komentarze, bo już dawno temu o tym pisałem jeszcze przy pierwszym przypadku, że to ktoś inny mógł to wprowadzić do obiegu, przez co ten starszy pan został oszukany i sam nieświadomie próbował fałszywką zapłacić. Policja musiała przeczytać moje domysły, bo sami na to by nie wpadli, albo nie są zdolni do swojej pracy, albo ją świadomie sabotują z powodu pewnie małej pensji.

    Także jeśli jakiś policjant to czyta, niech powie, która z dwóch wersji jest prawdziwa, czy to wy nie jesteście zdolni do głębszych przemyśleń i idziecie na łatwiznę, czy specjalnie plamicie mundur, bo wam za mało płacą?

  • Kk (qnBSt), 2022-06-15 12:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tytuł taki sam jak artykuł.

  • ZK Polska (ALxJn4), 2022-06-15 13:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niedługo nawet te prawdziwe 100 zł będzie pamiątkowe. Jeszcze trochę... :)

  • anonim (hjc7r), 2022-06-15 14:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kk (qnBSt) napisał(a):

    Tytuł taki sam jak artykuł.

    Tytuł i artykuł jest bardzo dobry, tylko Ty jesteś jakiś fałszywy, takich jak Ty trzeba się obawiać i dobrze się przyglądać.

  • Reklama

  • anonim, 2022-06-15 15:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ZK Polska (ALxJn4) napisał(a):

    Niedługo nawet te prawdziwe 100 zł będzie pamiątkowe. Jeszcze trochę... :)

    A gdzie tam, banknoty stuzłotowe zastąpią jednogroszówki jak inflacja przybierze jeszcze więcej procent, a jednogroszówki przestaną być możliwe w transakcjach.

  • anonim (AzEYDU), 2022-06-15 16:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do osoby która rozbiła mi szybę w samochodzie w okolicy skarbówki. ZATRUDNIE ! Nie chce odszkodowania nawet nie zglosam mam dużo takiej roboty i parę rzeczy do rozwalenia. Wiesz gdzie się zgłosić

  • anonim (AzEYDU), 2022-06-15 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Także jeśli jakiś policjant to czyta, niech powie, która z dwóch wersji jest prawdziwa, czy to wy nie jesteście zdolni do głębszych przemyśleń i idziecie na łatwiznę, czy specjalnie plamicie mundur, bo wam za mało płacą?

    Nie. Ty źle to rozumiesz. Policja to ludzie nieuczciwi przestępcy gwałciciele mordercy i wrobia każdego najgorszy chłam znalazł wejście droga na skróty bez testów psychologicznych bo jeśli nie przeszedł bo jest socjopatą że skłonnościami sadystycznymi pedofilem i nienawidzi ludzi chce się mścić i wykorzystywać władze jaką daje mundur to wejdzie do formacji parę miesięcy pracując w straży miejskiej tam dostanie opinie emerytowanego komoszka i już może wrabuac kraść zabijać bezkarnie

  • anonim (AzEYDU), 2022-06-15 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W Polsce już trwa wojna albo oni albo my

  • anonim (AzEYDU), 2022-06-15 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I spokojnie już wkrótce ten niby banknot będzie wart więcej niż ten prawdziwy. Technicznie państwo będzie winne

  • anonim (qnBMq), 2022-06-15 19:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja regularnie puszczam w obieg lewe setki i dobrze się mam. Jedną daje ślepemu a drugą słabowidzącemu i interes się kręci.

  • anonim (AzEYDU), 2022-06-15 23:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Teraz rozumiem te dzieciaki gliniarzy handlujące narkotykami zauważyłam że tylko bilon w obiegu prochu nie ryzykowali by dodrukowanymi z bankomatu

  • anonim (AzEYDU), 2022-06-15 23:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W bankomatach są fałszywki skoro tacy czujni jesteście nie wiecie co wybieracie z banku spotem ktoś się może przypier... Nie zauważyliście różnicy w kolorze w papierze i że tusz jeszcze nie wysechł

  • 1
  • 2

Reklama