Czytelnik: Żyjemy w „slamsie”, boimy się na chodniku chodzić

Dyskusja dla wiadomości: Czytelnik: Żyjemy w „slamsie”, boimy się na chodniku chodzić.


 • Ja (ANunJI), 2022-08-23 16:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta dzielnica faktycznie nie należy do najbogatszych w naszym mieście,kto wie o który rejon chodzi to przyzna rację..
  Dzisiaj przejeżdżając ową ulicą dało się zauważyć fatalny stan nawierzchni i stojącą w ogromnych koleinach wodę.Okna budynków są notorycznie ochlapywane przez przejeżdżające samochody i autobusy.Idąca chodnikiem kobieta była przerażona kiedy zobaczyła ,że się zbliżam ,a ona może nie zdążyć wejść do klatki. i schronić się przed bryzgającą spod kół wodą.
  Nie dziwmy się mieszkańcom,że nagłaśniają problem,bo on jest ale nikt nie chce go zauważyć.

 • Kierowca (wo9IX), 2022-08-23 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żeromskiego i Lasicka nie wyglądają lepiej po deszczu. Taka fuszere odstawili, że masakra

 • Zdzichu (vkJQD), 2022-08-23 22:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  mieszkaniec (V26HZ) napisał(a):

  Pieniadze miasto wydaje na koncerty do piwa, kotleta i to grube pieniadze z naszych podatkow! Prosze podac do wiadomosci mieszkancow,podatnikow gaze Krawczyka,Viki, Kombi i reszty "dyscopolo" Zrobili roz-dziel z parkingami juz boje sie, ze kasownik postawia na moim ogrodku!
  Urzad miasta sie zupelnie pogubil w zarzadzaniem miasta.
  Co z placem na Zgorzeleckiej?! Co ze szkola nr 3 na bankowej i boiskiem asfaltowym z epoki glebokiej komuny! Bieganie dzieci po tej nawierzchni to narazenie dzieci na kalectwo i urazy stawow skokowych,kolanowych, kregoslupa! Dlaczego oddano za darmo i dlaczego koscielnym, ktorym strach powierzyc dzieci w opieke.
  Chodniki w miescie to dramat, moge pare ulic wymienic gdzie przejazd wozkiem dziecinnym przypomina Rajd Safari. A kasa podatnika wyplywa z miasta na konta muzycznych frajerow. Nasze podatkowe pieniadze powinne zostac inwestowane w naszym miescie i naszym artystom i firma. Dziekuje.

  A o której grał Krawczyk?......bo kurcze przegapiłem a bardzo go lubię:)

 • anonim (qnPdT), 2022-08-24 07:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No ładnie portal wspierający magistrat i jego popleczników nazywa miasto Bolesławiec slamsem. Po to by osiągnąć klik bajtowy artykuł Gratulacje!

 • mieszkaniec (V26HZ), 2022-08-24 11:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Zdzichu (vkJQD) napisał(a):

  A o której grał Krawczyk?......bo kurcze przegapiłem a bardzo go lubię:)

  Przejzyj sobie tylko ostatnie 10 lat kto i za ile skakal i wyl na boleslawieckiej scenie! Krawczyka wymienilem tylko dla przykladu w ktorym dla duzej kasy wychodzi sie na scene, nie majac sily i zdrowia by sie poruszac. Wieloletnie wydateki na ten badziew otworza ci oczy. To sa kolosalne sumy pieniedzy z naszych podatkow, ktore zasilaja obce konta, zamiast rozwijac nasze Boleslawieckie inwestycje.

 • 1
 • 2

Reklama