Podpalenie autobusów w centrum miasta, straty: 700 tys. zł. Jest NAGRODA za pomoc w ujęciu sprawców

Dyskusja dla wiadomości: Podpalenie autobusów w centrum miasta, straty: 700 tys. zł. Jest NAGRODA za pomoc w ujęciu sprawców.


  • Sąsiad (eltC8v), 2022-07-18 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znając już nieco zapał do pracy Policji, zacząłbym od sprawdzenia wszystkich szpitali na Dolnym Śląsku pod kątem osób które zgłosiły się z oparzeniami. Ponadto trzeba sprawdzić miejscowych meneli czy któryś za flaszkę nie poszedł podpalić i przypadkiem się poparzył.

  • anonim (hjJMo), 2022-07-18 09:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A jak się dzwoni na 112 to nie jest się anonimowym w zasadzie to na żaden numer dzwoniąc nie jesteśmy anonimowi od czasu obowiązku rejestracji kart SIM . Chyba że mamy kartę na słupa.
    Szkoda tego gościa. I wszystko to przez słaba konkurencję która nie wytrzymała presji postępu świata. Ale to myślę że trzeba by szukać w tych co nielegalnie podwożeniem turystów się zajmują .
    Mam nadzieję że złapią tych sk...

  • Mieszkaniec (elwpCJ), 2022-07-18 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co to ma wspólnego z Bolesławcem? Może przez przypadek trafiłem na Istotne Karpacz?

  • anonim (wo9N2), 2022-07-18 11:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Masakra żeby ich złapali,,, a tutaj co podpalił chyba w 2xTAK to złapali ich????

  • anonim (hjJMo), 2022-07-18 12:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mieszkaniec (elwpCJ) napisał(a):

    A co to ma wspólnego z Bolesławcem? Może przez przypadek trafiłem na Istotne Karpacz?

    To że tobie wiadomości z bca i regionu zamykają się na obu końcach twojej ulicy gdzie stoi twoja kawalerka z komunistyczna lamperią koloru sraczkowatego w kuchni jak i kiblu to nie znaczy że każdy inny normalny obywatel bca ogranicza swój umysł tak jak ty.

  • anonim (hjc7r), 2022-07-18 12:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mieszkaniec (elwpCJ) napisał(a):

    A co to ma wspólnego z Bolesławcem? Może przez przypadek trafiłem na Istotne Karpacz?

    Człowieku ogarnij się i zdejmij klapki z oczu, widzę, że jesteś mało inteligentny. Szkoda, że ograniczaasz się tylko do swojego małego kręgu.

  • anonim (anwZT), 2022-07-18 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Może to ci sami co zrobili grila w 2x tak z ciężarówki i autobusu.

  • Anonim (evRWyq), 2022-07-18 14:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na miejscu policji zapytałbym konkurencji...

Reklama