Chcieli wyłudzić od kobiety 140 tys. zł. Dzięki bolesławieckim bankowcom i policji to im się nie udało!

Dyskusja dla wiadomości: Chcieli wyłudzić od kobiety 140 tys. zł. Dzięki bolesławieckim bankowcom i policji to im się nie udało!.


  • anonim, 2023-04-19 15:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    niegościnni oszuści

  • ajajaj jaj (AKPm4E), 2023-04-19 16:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sprawców ujęto i natychmiast skazano !!!

  • anonim (hjc4B), 2023-04-19 18:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy te wszystkie wiadomości, kto posiada kapitał i w jakiej wysokości nie wychodzi czasem przez pracowników banku w porozumieniu z naciągaczami. Bo jest to bardzo dziwne, że cały czas dzwonią do osób starszych i wiedzą, że mają pieniądze. A starszych łatwo jest oszukać, bo w ich dawnych czasach tego nie było i teraz wierzą we wszystko co im się mówi. Szkoda tych ludzi.

  • anonim, 2023-04-19 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie: W którym banku mając konto można w ciągu kilkudziesięciu minut, złożyć (przez internet) wniosek kredytowy na 140 000 pln, otrzymać jego akceptację i wypłatę gotówki? I to wszystko w tak krótkim czasie!

  • anonim, 2023-04-19 18:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjc4B) napisał(a):

    Czy te wszystkie wiadomości, kto posiada kapitał i w jakiej wysokości nie wychodzi czasem przez pracowników banku w porozumieniu z naciągaczami. Bo jest to bardzo dziwne, że cały czas dzwonią do osób starszych i wiedzą, że mają pieniądze. A starszych łatwo jest oszukać, bo w ich dawnych czasach tego nie było i teraz wierzą we wszystko co im się mówi. Szkoda tych ludzi.

    Przecież piszą, że niedoszła poszkodowana była 30-latką!!!

  • anonim (hjc4B), 2023-04-19 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Przecież piszą, że niedoszła poszkodowana była 30-latką!!!

    A te są bardziej naiwne niż osoby starsze, bo 30 latki cały czas gonią za pieniądzem. Po prostu trzeba być bardzo ostrożnym i przez telefon nic nie załatwiać.

  • Anonim (AE7qvv), 2023-04-19 21:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Warto napisać, że ci oszuści mają zazwyczaj wschodni akcent. Polecam kanał na YouTube poszukiwacze okazji jest tam nagranych sporo prób takiego oszustwa.

  • anonim, 2023-04-20 07:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Myślę, że zdzwonią na ślepo korzystając z automatycznego systemu wybierania. Jak ktoś powie, że nie ma konta w banku to się rozłączają. A jak delikwent złapie haczyk to ciągną rozmowę dalej.

  • anonim (ALlaCc), 2023-04-20 17:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    banki bronią bo w pierwszej kolejności im się należy okradanie emerytow

  • anonim (AN0CNz), 2023-04-20 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dzisiaj miałam dokładnie tą samą sytuację, co opisana w artykule. Facet miał wschodni akcent. Niepokojące jest to, że znał moje imię, nazwisko i to, że jestem klientem santandera...
    Został ostro spławiony w krótkich, żołnierskich słowach. Sprawa zgłoszona do banku.

  • anonim (AE7r1l), 2023-04-20 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zamiast na Policję,dobre

  • anonim (hjcNw), 2023-04-21 17:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0CNz) napisał(a):

    Dzisiaj miałam dokładnie tą samą sytuację, co opisana w artykule. Facet miał wschodni akcent. Niepokojące jest to, że znał moje imię, nazwisko i to, że jestem klientem santandera...
    Został ostro spławiony w krótkich, żołnierskich słowach. Sprawa zgłoszona do banku.

    Santander to najwięksi złodzieje na rynku bankowym.

  • anonim (hjcNw), 2023-04-22 17:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjcNw) napisał(a):

    Santander to najwięksi złodzieje na rynku bankowym.

    Xięksi złodzieje to pko bp

Reklama