Bolesławiec dostanie ponad 34 mln zł na baseny przy Spacerowej i stadion!

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławiec dostanie ponad 34 mln zł na baseny przy Spacerowej i stadion!.


 • Mama (vZyPo), 2022-05-30 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Szymonie państwo nie ma własnych pieniędzy! To jest z naszych kieszeni kasa. Nie ma za co.

 • Tata (ej7q36), 2022-05-30 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mogło, ale nie musiało... Chyba lepiej, że są?

 • antyPOPIS (AnwXJm), 2022-05-30 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Tata (ej7q36) napisał(a):

  Mogło, ale nie musiało... Chyba lepiej, że są?

  Daj spokój, on i tak nie zrozumie. W centrali nadają mu do głowy "PIS". Nie ważne czy dzieje się coś dobrego czy złego to w głowie tylko ma tylko PIS.

 • anonim (euIyUO), 2022-05-30 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem po co czwart basen w 40 tysiecznym miasteczku. Z tych pieniędzy skorzystaja tylko firmy budowlane. Ale czy to jest przyszłość naszej gospodarki? Gdzie wsparcie dla inowacji, nowoczesnej edukacji, nowych technologii, nowych rozwiązań dla przemysłu? Unia Europejska poszła po najniższj linii oporu. Kolejna inwestycja w remonty.

 • ZK Polska (ALxJnN), 2022-05-30 13:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czwarty basen jest po to aby zaciągnąć kolejny kredyt. Każdy kredyt i "darowizna" jest po to aby pieniądz dodrukować. Każdy dodrukowany pieniądz to mniejsza wartość pieniądza w kieszeni obywatela. Każdy nowy basen to pozbycie się klientów na pozostałych :)
  Jeżeli jest już nagonka na tych którzy posiadają dwa lub więcej mieszkań na własność i argumentem jest że jak w jednym mieszka top po co mu trzy pozostałe to teraz zamieńcie słowo "mieszkanie" na basen.
  Postkomunistyczne społeczeństwo nie wie że biznes jest wtedy gdy osiąga się dochody ze sprzedaży biletów a nie pożyczaniu pieniędzy i dotowaniu.
  Nie będzie dobrobytu z dotowania już czwartego basenu :)
  Matematyka mówi mi że ten basen będzie kosztował każdego z mieszkańców Bolesławca (40tys) 1000 zł.
  No miśki, który zostawił ostatnio 1000 zł na infrastrukturze sportowej a kto mając żonę i dziecko zostawił 3000 zł? :)

 • nasz ci on, 2022-05-30 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po roku obowiązywania "Polskiego ładu" zdrowy, syty i zadowolony z życia emeryt wsiadł do nowego elektrycznego samochodu polskiej produkcji, na który po wprowadzeniu "Polskiego ładu" bez trudu odłożył z emerytury, i udał się do sklepu po upominki dla wnuka.Wnuk z rodziną właśnie wprowadził się do jednego z kilkuset tysięcy pięknych, tanich mieszkań obiecanych i wybudowanych przez państwo. Teraz szykował się na urodziny trzeciego potomka zachęcony polityką prorodzinną rządu.

  Po zakończeniu wizyty emeryt wrócił do domu, wjechał na czwarte piętro windą (dobudowaną, zgodnie z obietnicą premiera we wszystkich czteropiętrowych blokach zaniedbanych przez Tuska), spakował się i swoim nowym samochodem udał się na wycieczkę.
  Zaplanował wycieczkę szlakiem odbudowanych zamków kazimierzowskich. Podążając pięknymi, nowymi drogami, wybudowanymi bez udziału Unii (no, jakieś tam odcinki krawężników może Unia opłaciła), podziwiał wspaniałe zamki świadczące o tym, że Polska naprawdę stała się potęgą (średniej wielkości).

  W jednym z zamków w największej sali tłum prezesów banków narodowych i szefów gospodarek państw całego świata z wypiekami na twarzach i podziwem w oczach słuchał wykładu prezesa Glapińskiego o podstawach cudu gospodarczego Polski. W kuluarach zebrani umawiali się na skorzystanie z opinii prof. Eryka Łona (członka Rady Polityki Pieniężnej) i zastąpienie euro najstabilniejszą waluta świata - polską złotówką.
  W innym zamku dumny z ojczyzny emeryt ujrzał kolejkę ministrów finansów z całego świata proszących polski rząd o pożyczkę.

  Emeryt po obejrzeniu wszystkich zamków skierował się na Wybrzeże, aby jednym z flotylli nowoczesnych promów wybudowanych w polskich stoczniach udać się do Szwecji. Po drodze mijał liczne oddziały WOT przemieszczające się nowoczesnymi śmigłowcami wybudowanymi w polskich zakładach zbrojeniowych - owoc myśli technicznej inżynierów polskich i ukraińskich. Nad nimi unosił się rój polskich dronów, o których zakup ubiegali się Amerykanie.Płynąc promem, emeryt ujrzał kilka polskich okrętów wojennych, wśród których widać było okręty podwodne nowej generacji pod polską banderą.

  Po dopłynięciu do Szwecji emeryt wielokrotnie zaczepiany był przez tubylców domagających się opowieści o warunkach życia w najlepszej demokracji świata i słuchających z niedowierzaniem i zazdrością. W trakcie rozmów emeryt doszedł do wniosku, że Szwecja jest chyba bardzo zimnym krajem, bo zmarzły mu nogi.

  Próbując je rozgrzać, uderzył się w kostkę i... się obudził. Nogi mu zmarzły, bo wystawił je spod pierzyny, a w pokoju było 15 stopni w wyniku oszczędzania gazu.Emeryt opatulił nogi, zapalił czterdziestowatową (ostatnią uchronioną przed Unią ) żarówkę, bo pamiętał obliczenia z poprzedniego dnia - stać go na palenie tej żarówki przez cztery godziny dziennie. Ponieważ już nie spał, włączył telewizor i wysłuchał wystąpienia premiera Morawieckiego o wprowadzeniu czterdziestej ósmej poprawki do "Polskiego ładu" i dwunastej tarczy antyinflacyjnej. Premier podkreślił, że poprzednie rządy nie wprowadziły nawet jednej tarczy antyinflacyjnej i zupełnie nie zajmowały się walką z pandemią.

  Premier udowodnił bez żadnych wątpliwości, że jego rząd, jako jedyny od rozbiorów, realizuje swoje obietnice, zapewniając każdemu poziom życia porównywalny z poziomem życia mieszkańców najbogatszych krajów świata.

 • Romek (euQFsG), 2022-05-30 14:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te plany basenu to Zenada. Będzie to małe, gorsze od przekletego leśnego potoku, i NIEWARTE TYCH PIENIEDZY. ILE WSTEPU ZROBISZ PANIE ROMAN?! 20 ZŁ ZA BILET?! WSTYD!!! A STADION KIEDY WYREMONTUJECIE? PO ŚWIĘCIE CERAMIKI? ;))

 • Kibic (euuDK5), 2022-05-30 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W końcu normalny stadion przy spółdzielczej brawo!

 • www (ANbpuK), 2022-05-30 15:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie baseny, sadzawki dla dzieci i emerytów, po wizualizacji widać że jeden wielki uj będzie, w tym mieście nie ma gdzie już popływać, orka czynna od 9-tej, leśny potok to sadzawka, Krępnica sprzedana.

 • Jan (euIxmt), 2022-05-30 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to nowogrodziec najmniej, przecież tam rządzi ziobrowska solidarna polska ?????
  Ale wstyd.

 • pogoda, 2022-05-30 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Parlamentarzyści z PiSu zwołali konferencję prasową żeby zakomunikować, że będą jeździć po gminach i rozdawać kartoniki z wypisanymi kwotami przyznanymi w ramach Programu Inwestycji Strategicznych.

 • .., 2022-05-31 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten plan basenu to żenada... zostawić 3 zbiorniki

 • anonim (A8svzI), 2022-05-31 09:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  pogoda () napisał(a):

  Parlamentarzyści z PiSu zwołali konferencję prasową żeby zakomunikować, że będą jeździć po gminach i rozdawać kartoniki z wypisanymi kwotami przyznanymi w ramach Programu Inwestycji Strategicznych.

  Podstawowe pytanie czy będą te pieniądze i kiedy? bo jak narazie to będą kartonowo - propagandowe obiecanki. Na modernizację stadionu to obiecywane pieniędze to mamy od kilku lat.

Reklama