Dlaczego miasto pominęło Oxpress w zawodach pływackich?

Dyskusja dla wiadomości: Dlaczego miasto pominęło Oxpress w zawodach pływackich?.


 • wsa (whBQp), 2023-05-11 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  cyrk w tym mieście trwa na każdym polu, takze doszliśmy teraz do szkół.... ratusz do odwołania!!!!!!!!!!1

 • Satyra (qnBr1), 2023-05-11 12:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro wszyscy uczniowie są dla Was tak samo ważni to dlaczego niektórzy są wykluczeni z zawodów?

 • anonim (hjcCW), 2023-05-11 12:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy szkoła podstawowa Oxpress nie jest również szkołą publiczną prowadzoną zgodnie z prawem oświatowym, jak szkoła Pijarów? Wszystkie dzieci są nasze?

 • anonim (hjc4B), 2023-05-11 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak widać u nas jest państwo w państwie. Każdy rządzi jak chce.

 • babcia, 2023-05-11 13:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  czyżby prezydent jest drugim ministrem -dyskryminuje dzieci wstyd panie prezydencie ...

 • zuza, 2023-05-11 13:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  przy wyborach będziemy o tym pamiętać

 • anonim (hjJnk), 2023-05-11 13:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli się komuś wydaje że panie wymienionie w artykule mają w tym względzie coś do powiedzenia, to nic bardziej mylnego. Panie szefie, pan się nie chowa za spódnicami kiedy jest problem... Oświatowe placówki niepubliczne wykonują obowiązki miasta, w innym przypadku musiałby pan budować szkoły żeby pomieścić wszystkie dzieci. Niech się pan cieszy, że ma pan przedsiębiorców chcących prowadzić taką działalność. To tylko inna formuła organizacyjno prawna, bo dzieci są takie same - młodzi bolesławianie, a ich rodzice płacą tu podatki!. Ogromny błąd pan robi i będzie to pana sporo kosztować przy urnach wyborczych.

 • Reklama

 • anonim (evKuXC), 2023-05-11 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak konsekwencji w działaniu. Jakoś przy okazji gali nagród Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia w nauce są zapraszani również uczniowie szkół niepublicznych. A no tak, tyle, że na gali można poświecić odbitym blaskiem od uczniów i robić sobie dobry PR przed kamerami w towarzystwie zdolnych dzieci. To zawsze ładnie wygląda. Wstyd!

 • Karolina (qnB32), 2023-05-11 14:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (evKuXC) napisał(a):

  Brak konsekwencji w działaniu. Jakoś przy okazji gali nagród Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia w nauce są zapraszani również uczniowie szkół niepublicznych. A no tak, tyle, że na gali można poświecić odbitym blaskiem od uczniów i robić sobie dobry PR przed kamerami w towarzystwie zdolnych dzieci. To zawsze ładnie wygląda. Wstyd!

  Lepiej bym tego nie ujęła

 • Anonim2 (ePcZIE), 2023-05-11 14:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Osobiście chciałbym podziękować prezydentowi za takie wyróżnienie dzieciaków z Oxpressu. Wszak dowodzi to jedynie faktu, że Oxpress to elita pływaków w tym mieście i prezydent bał się wyników. Okazałoby się z pewnością, że do dalszych etapów zakwalifikowałyby się jedynie dzieciaki z Oxpressu a szkoły publiczne zostały daleko w tyle. W związku z tym faktem uważam, że wszyscy Rodzice pływaków z Oxpress powinni być dumni z takiego wyróżnienia. Jednak to nie chęć zrobienia koło nosa szefowi Oxpressu a zwykły strach przed wynikami nie pozwolił aby Oxpress wziął udział w olimpiadzie.

 • anonim, 2023-05-11 14:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nieładnie. Uczniowie powinni być traktowani tak samo. Skoro szkoła otrzymuje dotację oświatową, to chyba jest godna uczestniczyć w zawodach wraz z innymi szkołami. Nie rozumiem wykluczenia uczniów placówki prywatnej. Rodzice dzieci z Oxpressu płacą podatki, z których jest wypłącania dotacja dla wszystkich placówek, prywatnych, publiczych i wyznaniowych.

 • xx, 2023-05-11 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Państwo w państwie.

 • mieszkaniec (AN0hrr), 2023-05-11 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie prezydent jest tak pewny ze wygra wybory ze ma was wszystkich gdzieś. Zróbmy mu psikusa i my ludzie młodzi przedsiębiorczy pójdźmy na wybory. Nie dajmy aby władze w mieście wybierali nam staży ludzie. Prezydent nienawidzi instytucji na które nie ma wpływu i te w których nie może ulokować swoich służących .A to ze się chowa za spódnicami to u niego norma. Przecież żaden normalny pewny siebie chłop by go olal.

 • mieszkaniec (AN0hrr), 2023-05-11 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie prezydent jest tak pewny ze wygra wybory ze ma was wszystkich gdzieś. Zróbmy mu psikusa i my ludzie młodzi przedsiębiorczy pójdźmy na wybory. Nie dajmy aby władze w mieście wybierali nam staży ludzie. Prezydent nienawidzi instytucji na które nie ma wpływu i te w których nie może ulokować swoich służących .A to ze się chowa za spódnicami to u niego norma. Przecież kazdy normalny pewny siebie chłop by go olal.

 • anonim (vkaWa), 2023-05-11 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stanowisko miasta , Piotra Romana to studium
  pogardy i nienawiści wobec dzieci .

 • 1
 • 2

Reklama