Biała Sobota w Osiecznicy. Ponad 100 osób zaszczepionych, i to bez zapisów i czekania

Dyskusja dla wiadomości: Biała Sobota w Osiecznicy. Ponad 100 osób zaszczepionych, i to bez zapisów i czekania.


  • anonim (hjJKh), 2021-08-09 09:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdyby szczepionka została dodana do wódki, wszyscy ludzie zaszczepili by się. To dopiero była by frekwencja.

  • John (vZxIO), 2021-08-09 10:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hmmm. A ja właśnie czekam na odprawę i zastanawiam się jaką mam pewność, że osoba zaszczepiona nie ma covid i mnie nie zaraża w tym momencie? Ja mam test z wynikiem negatywnym, zaszczepione osoby takiego testu nie robią bo nie muszą, a zachorować przecież mogą? Gdzie tu logika więc?

  • anonim (ANymqA), 2021-08-09 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    John (vZxIO) napisał(a):

    Hmmm. A ja właśnie czekam na odprawę i zastanawiam się jaką mam pewność, że osoba zaszczepiona nie ma covid i mnie nie zaraża w tym momencie? Ja mam test z wynikiem negatywnym, zaszczepione osoby takiego testu nie robią bo nie muszą, a zachorować przecież mogą? Gdzie tu logika więc?

    Mądre pytanie ciekawe czy ktoś odpowie .

  • anonim (ArePpl), 2021-08-09 11:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    John (vZxIO) napisał(a):

    Hmmm. A ja właśnie czekam na odprawę i zastanawiam się jaką mam pewność, że osoba zaszczepiona nie ma covid i mnie nie zaraża w tym momencie? Ja mam test z wynikiem negatywnym, zaszczepione osoby takiego testu nie robią bo nie muszą, a zachorować przecież mogą? Gdzie tu logika więc?

    no wlasnie...przeciez szczepionka nie uchroni od zachorowania....bez sensu - swiatem rzadza bezmozgi...

  • MAMA (anwXJ), 2021-08-09 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJKh) napisał(a):

    Gdyby szczepionka została dodana do wódki, wszyscy ludzie zaszczepili by się. To dopiero była by frekwencja.

    WYSTARCZY ZLIKWIDOWAĆ 500+ I 13 EMERYTURE DLA NIEZASZCZEPIONYCH

  • ivan (A7q21p), 2021-08-09 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak zaczną umierać nasi bliscy (mieszkańcy) gminy Osiecznica po eksperymencie medycznym jaki zaserwowała władza lokalna pod rządami wójta i radnych to będziemy to pamiętać wam na zawsze. Za parę srebrników sprzedali własnych obywateli wstyd, wstyd, wstyd.

  • Ddd (qW9th), 2021-08-09 14:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ivan (A7q21p) napisał(a):

    Jak zaczną umierać nasi bliscy (mieszkańcy) gminy Osiecznica po eksperymencie medycznym jaki zaserwowała władza lokalna pod rządami wójta i radnych to będziemy to pamiętać wam na zawsze. Za parę srebrników sprzedali własnych obywateli wstyd, wstyd, wstyd.

    Napewno coś wyjdzie,sto osób to dużo,ale kto komu każe iść,ja sam z własnej woli nie pójdę

  • anonim (qW9Fc), 2021-08-09 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANymqA) napisał(a):

    Mądre pytanie ciekawe czy ktoś odpowie .

    Odpowiedź jest prosta - szczepionka chroni głównie przed ciężkim przejściem choroby i powikłaniami, gdyby zdarzyło się zachorować po zaszczepieniu, ale szczepionka nie gwarantuje niezachorowania

  • ed (ANyl6L), 2021-08-09 17:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qW9Fc) napisał(a):

    Odpowiedź jest prosta - szczepionka chroni głównie przed ciężkim przejściem choroby i powikłaniami, gdyby zdarzyło się zachorować po zaszczepieniu, ale szczepionka nie gwarantuje niezachorowania

    "szczypionka" nie chroni przed niczym, a upośledza układ immunologiczny.

  • Lekarz (qW9N7), 2021-08-09 20:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qW9Fc) napisał(a):

    Odpowiedź jest prosta - szczepionka chroni głównie przed ciężkim przejściem choroby i powikłaniami, gdyby zdarzyło się zachorować po zaszczepieniu, ale szczepionka nie gwarantuje niezachorowania

    Powikłania to będziesz mieć napewno ale po szczepionce,głównie zakrzepice potem udar może zawał same plusy,a od półtora roku nikt nie zmarł na covid tylko mu to dopisujemy i wzamian dostajemy dobre wynagrodzenie,lekarze maja gdzieś wasze zdrowie chcą tylko was leczyć nie wyleczyć i jak najdłużej ciągnąć kasę na głupich, lepiej leczyć się samemu przez internet niż chodzić dotych oszustów

  • anonim (dRjylw), 2021-08-09 22:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ivan i wszystko jasne

Reklama