Jest wyrok dla sprawcy nocnej strzelaniny przed Imperium

Dyskusja dla wiadomości: Jest wyrok dla sprawcy nocnej strzelaniny przed Imperium.


 • anonim (vkJUT), 2021-07-22 18:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Hmm (AreUQc) napisał(a):

  Ahhh te wolne sądy

  Stali ludzie i protestowali żeby nie robić porządku w sądownictwie i tykać sędziów to mamy takich a nie innych którzy takie wyroki orzekają . Wystarczy ukraść czekolady w markecie i grozi kara do 5 lat więzienia...

 • anonim (vkJUT), 2021-07-22 18:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANymoB) napisał(a):

  Raz a porządnie! Tego kurwistanu już od dawna nie ma. To jest komunistyczny kraj który wyniszcza ludzi. Mam nadzieję że szybko ten twór zniknie z mapy świata.

  Jak cię Polaka razi w oczy i przeszkadza ci jej widok na mapie to jedz do krajów które są wolne . Zachód czeka na takich jak ty zdrajców co sprzedadzą siebie i swoje obywatelstwo a swoją narodowość mają w pogardzie a więc i siebie samych . Tam potrzebna takich pożytecznych idiotów więcej . Tu pluje na wszystkich a pewnie inne kraje gloryfikuje z Putinem i Łukaszenką na czele .

 • anonim (vkJUT), 2021-07-22 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkabg) napisał(a):

  A także badziewnymi sądami. Gdybym ja był sędzią, waliłbym wyroki maksymalnie i nie miałbym litości dla skłurwysynów.

  Szybko by się okazało że klika twoich kolegiów sędziów nie akceptuje ciebie i twoich wyroków. Długiej kariery byś nie zrobił . Chcieli to szambo rozbić to wielu ludzi dało się zmanipulować i wyszło na ulice bronić biednych sędziów którzy nie mają z czego żyć . Wielu z nich wydawało wyroki w poprzedniej epoce oraz w latach 90 kiedy gangsterska w Polsce kwitła i wyroki dla ludzi z nią związanych nie pozostawiały złudzeń . PiS święty owszem nie jest ale kraj tusko- Irlandii akurat takim towarzyszom sprzyjał . Ludzi latwo zmanipulować . Wystarczy odpowiednio przedstawić dana sytuację nagłośnić do tego dodać coś o PiSie czy rządzie i są ludzie którzy nie wiedząc po co lecą zraz na ulice walcząc o prawa jak tylko media szczelna jakieś hasło . Jedno jest pewne . Daliśmy się podzielić do tego stopnia że wiele osób nie potrafi już rozmawiać o polityce bez bluzgania i wzajemnego obrażania się .