McDonald's w Bolesławcu – wiemy kiedy planowane jest otwarcie

Dyskusja dla wiadomości: McDonald's w Bolesławcu – wiemy kiedy planowane jest otwarcie.


 • anonim (vkJeu), 2021-10-24 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ekolog (wo9SW) napisał(a):

  Pytam czy tam będzie zdrowa żywność czy będzie cała tablica mendelejewa. Czy sanepid będzie uwzględniał co tak naprawdę będziemy mieli serwowane?

  Będzie to samo co w innych punktach tej sieci.
  A swoje pytania kieruj pod adres podany na oficjalnej stronie firmy.

 • 1234567890 (ANuWcm), 2021-10-24 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  4 porcje dużych frytek 35 złotych. Zryjcie sami !!!!!!!!!!!

 • anonim (AE4a3i), 2021-10-24 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  smakosz () napisał(a):

  Nie mogę się doczekać otwarcia, planuję tygodniowy urlop. Mam nadzieję, że dla pierwszych 10 osób , będzie za darmo zestaw!!!

  jako emeryt będę PIERWSZY

 • Bunia (1n2ha), 2021-10-24 20:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piszecie pierdoły aż się czytać nie chce a każdy z was czeka by z ronda zjechać na szybką bułeczkę i popić shakiem

 • anonim (AE4a3i), 2021-10-24 20:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  już się ładuję na lawetę

 • Johnny Bravo (ALlaWK), 2021-10-24 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska () napisał(a):

  Ci wszyscy co tak doczekać się nie mogą to chyba nie są zmotoryzowani. Przecież takie budy są przy A4, można pociągiem dojechać do Legnicy lub Zgorzelca a wy czekacie na to jak na dostawę wędlin w 1982 roku.
  Ja wam mówię tylko - ograniczcie tam stołowanie się do minimum bo pokażecie przywódcy najmądrzejszego miasta że was stać i wam kolejne podatki dowali :)
  Nie wiem czy słyszeliście o "wskaźniku Big Maca" który pokazuje stan miejscowej waluty na przestrzeni lat. Jeżeli Big Mac drożał z roku na rok, a odnośnikiem jest cena w USA i dolarze to znaczy że cofamy się w rozwoju.

  Jest jeszcze indeks bogactwa banku UBS który pokazuje ile minut trzeba pracować aby kupić jednego Big Maca. Został wykorzystany w 2012 roku i możemy policzyć jak poszliśmy "do przodu" w ciągu 9 lat. Dane z 2012 -
  Tokio – 9 minut
  Nowy Jork, Hongkong – 10
  Chicago, Toronto, Los Angeles – 11
  Sydney, Nikozja, Miami, Dubaj – 12
  Warszawa – 36 (52. miejsce, między Pekinem a Bangkokiem)
  Kair – 67 (69. miejsce)
  Nairobi – 84 (72. miejsce)

  Jeżeli zarabiacie w Bolesławcu 18zł/h a Big Mac kosztuje 13 zł to ile minut wam wychodzi i jak żeśmy się rozwinęli ekonomicznie przez prawie 10 lat?
  Wszak za rozwojem ekonomicznym idzie też zasobność portfela a nie tylko remontowanie miasta na kredyt.
  Ja tam się cieszę że McDonalds powstanie bo to będzie fajne miejsce do obserwacji na ile nas jeszcze stać w mieście najmądrzejszym :)

  Ja zawsze mówię do ludzi żeby najpierw porównać cenę czegoś do zarobku na godzinę.
  Coś jak z paliwem . Ile Polak tyra na 1litr ile np Niemiec.
  Dużo jest ciekawych pokrewnych tematów i cała psychologia handlu i całe to wow nakręcane wkoło żarcia które jest masówka by jak najtaniej wyprodukować i jak najdrożej sprzedać. Czy jest jakaś różnica między tym a sprzedażą no żarówki?
  Nie .
  Bo zawsze można pójść do marketu i kupić naprawdę śmieciowe żarcie. A ten mak jednak na którym miejscu się ukladuje. Żarówki też mamy przedział cenowy gdzie to się psuje jak szalone i wcale nie musimy ich też kupić w ich że tak powiem właściwej cenie bo w zależności od sklepu możemy przepłacać .. później mamy średnie żarówki które dobrze świeca i mamy dużą szansę że wytrzymają więcej niż gwarancja przewiduje i są takie że świecą naprawdę 50000 h :D ale trzeba zapłacić odpowiednio, podobnie jest ze stekiem pizza .. burgerem. ..
  Przyznaje się bez bicia że czasem lubię opier..č w maku xD tak samo jak kupuje średnie i dobre żarówki. Pralki. Lodówki .. samochodu. Jestem jak to niektórzy powiedzą robolem klasy średniej więc jeżdżę średnim autem jadam w średniej restauracji kupuje średnie żarcie w sklepach ale dobrej jakości unikam e . Gdzie czasem bierzemy niby towar wyższej półki a nawalone w nim e składników. Przykład śledzie znanej firmy co znany kucharz reklamuje. Nie dam sobie palca uciąć jak tam z e ale napewno jakością nie powala na kolana jeden śledź i wiadro śmietany z octem.
  Sam dobrze gotuje więc unikam restauracyjek bolesławieckich dużo rzeczy mnie w nich uwiera mam może 3 sprawdzone do których nie boje się pójść .

 • Johnny Bravo (ALlaWK), 2021-10-24 21:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak reasumując ile osób z tych co piszą tutaj że mak to gówno właśnie kupują wcale nie lepsze gówno na codzien w marketach..

 • anonim (ALxOQX), 2021-10-25 00:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  marcin () napisał(a):

  amerykany juz sie ciesza

  Nie ,,amerykany,, tylko Amerykanie. Naucz się poprawnie pisać.

 • Forest, 2021-10-25 02:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do tych wszystkich "smakoszy" i "znafcuf"- cha wam w de. Potraficie tylko narzekać- idźcie robić zasmażkę z cebuli i przestańcie się wypowiadać na forach za innych.

 • Demiurg (d9LxmX), 2021-10-25 06:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  bolesławianka (whBay) napisał(a):

  Tężnie z prawdziwego zdarzenia to są w Wieliczce albo Goldapii, sprawdźćie w necie. A U nas to będzie jakaś podpierdółka: chatka na kurzej łapce zasrana przez gołębie, schron dla żuli i kwiatu młodzieży polskiej. Podobnie jak ławeczki przy murach obronnych albo swego czasu przy Termach. Ważne że promocja miasta się zrobi, a ktoś zgarnie premie i wyrazy uznania za rozwój miasta.

  Tężnie ? Tylko w Ciechocinku ! Pozostałe to podróba !

 • Drill (euErMK), 2021-10-25 06:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Większość bóldupienia na maca w komentarzach to chyba nasi "restauratorzy" którym obroty spadną - nie chcesz to nie jedz - nikt nie przymusza by się tam stołować - wg mnie McDonald jest cholernie drogi jak na to co oferuje - ale za rogiem mają stawiać KFC i wtedy z przyjemnością będę jeździł na kubełek :)

 • anonim (AE7Gxy), 2021-10-25 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty do restauracji nie chodzisz ,poco jojczysz

 • Karolina (qnBIW), 2021-10-25 14:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak wyglądają sprawy z przystosowaniem obiektu dla niepełnosprawnych. Dojazd na wózku inwalidzkim prawą stroną ul.Kościuszki ,od tunelu jest praktycznie niemożliwy

 • Ja (qfwb8), 2021-10-27 13:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Johnny Bravo (ALlaWK) napisał(a):

  A jeszcze dodam .
  Maka stawia prywatny inwestor , ktoś będzie miał pracę a miasto nie wyda tam ani złotówki i macie sraczkę , a tym czasem miasto wydaje grube tysiące na jakąś kužwa tężnie solankowa która już po tygodniu będzie zaszczana zasrana i generalnie żule tam to obsiadą i nikt nie ma bólu du py .
  Jeszcze w dodatku bardziej zasłonią ten telebim na centrum wiedzy co tylko prąd marnuje kosztował dobre pół miliona PLNów, zasłaniają go drzewa i teraz jeszcze chatkę z solą postawią.
  To mnie wku..wia a nie mak...

  Ktoś ma kasę to inwestuje , jak będzie wtopa to nie nasz(mieszkańców) problem . Co innego inwestycje miasta , ile to już inwestycji było? A później wtopa bo nie retowne, i to jest problem . Bo każd inwestycja miasta jest przez miasto utrzymywana , jesli jest nie retowna . Czyli podatki do góry bo brak kasy . Przecież miasto nie ma własnej kasy , ma tyle ile zbierze.

 • dystrybutor (vZiVy), 2021-11-09 20:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale super! Nie moge się doczekać otwarcia