Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana, przechwycono 15 KILOGRAMÓW narkotyku

Dyskusja dla wiadomości: Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana, przechwycono 15 KILOGRAMÓW narkotyku.


 • Reksio, 2021-10-21 05:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak by nie dostali cynku to nigdy nic nie znaleźli ale widzę że to lepiej rośnie niż pomidory i papryka , grzyb nie bierze i zawsze się sprzeda na bazarku he he , swoją drogą dobra odmiana . Teraz zawód ogrodnika modny już chyba wszędzie hodują póki opłacalne a politycy zajmują się hodowlą swoich w spółkach skarbu dlatego walczą tak między sobą a żniwo obfite .

 • Dawifgaw (eltC24), 2021-10-22 00:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dobrze, że nasi stroze są tacy bystrzy. Przecież, ktoś mógł przedawkować to cholerstwo. Albo komuś krzywdę na Pana zrobić. Trzeba zamknąć to mafija toz to jest na pewno.

  Produkujcie wódkę ta jest dobra , i smaczna . I wódka to uspakaja emocjonująco, nie jak te narkotyki paskudne.

  Ludzie szkoda naszych pieniędzy, na to żeby ktoś sobie "plantacje namierzal" .
  W Polsce waga narkotyku jest przeliczana razem z łodyga i liśćmi, łodygi często nie są dobrze obtrzepane z ciężkiego podłoża ( gleby) .

  To nawet skunk nie jest tylko delikatna outdorowa sativa .

  Ten człowiek to nie potentat z Hiszpanii czy Meksyku.

  Ja uważam, że skoro ktoś ( jak między innymi w Czechach) choduje do 4 -6 roślin. 2 zaciszu własnego podwórka czy domu , czynnie ogranicza wpływ pieniędzy na czarny rynek . Przecież jak się pali , czy też chla To trzeba to kupić. Wiadomo, że handlarze często mają też twarde narkotyki , które to są śmiertelnymi substancjami, a te już moi mili czytelnicy nie urosną sobie na podwórku czy w domu. Te się kupuje uzależnia od nich później wiele można złego przeżyć chcąc utrzymać efekt porządny przez narkomana którego tolerancja rośnie. Niszczą mozg i zdrowie. To jest przestępstwo, Przecież taki sprzedawca metamfetaminy robi to dla siana.
  Ci co czytają coś więcej niż telegazetę i paski na TVP, pewnie przyznają mi rację , że nawet opis narkotyków który przytoczyłem bardziej przypomina proces uzależnienia i obiegu wodki , nie marihuany. Wódkę tez robią fabryki i sprzedają je podmioty świadome ich szkodliwości.

  Ludzie :

  1. Alkohol jest częściej przyczyną śmierci niż marihuana
  30722 Amerykanów zmarło z przyczyn powiązanych z alkoholem w 2014 roku. W tym samym czasie nie odnotowano ani jednego zgonu związanego z marihuaną.

  2.W 2017 roku ponad 30 tysięcy osób zmarło z powodów „alkoholowych”, nie wliczono w to jednak wypadków samochodowych po pijanemu oraz morderstw, gdzie alkohol odgrywał rolę zapalnika. Gdyby to zrobiono, liczba ta wzrosłaby do prawie 90 tysięcy według wyliczeń Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC). W tym samym czasie nie zarejestrowano ani jednego zgonu z przedawkowania marihuany. Oczywiście nie jest  to tak prosta zależność, jak przedstawiają to statystyki, ale alkohol wykazuje szybsze działanie na układ nerwowy.

  Inne badanie, trwające aż przez 16 lat, przeprowadzone na grupie 65 tys. osób wykazało, że palący marihuanę nie są bardziej narażeni na wcześniejszą śmierć niż ludzie niepalący trawki

  Utrzymanie zlapanego growera w pierdlu i Ściganie domowych , nie komercyjnych hodowli kosztuje jeszcze więcej niż utrzymanie biegających za nimi stróżów prawa .

  A naprzyklad pan co wali konia nad bobrem , dalej biega wolno zamiast trafić na obserwacje lekarza , są fotki i fun. Później ktoś wypusci dzieciaka na skatepark i nasz bohater zamiast onanizowac się jak zwykle zachce stracić dziewictwo. ...

  Pijani kradną auta z pod sklepów, kradzieże I wandalizm też często pozostaje bezkarny. ...

  Otwórzcie oczy. Co jesień wrzesień październik same sukcesy policji i kilogramy narkotyków przejęte.

  Coś nie słychać po sezonie , zimą o tym.

  A o ryżu owszem.

  Weźcie chociaż przykład chłopaki z Komendy z kolegów z zachodu ( niemcy) gdzie marihuany owszem jest nielegalna ale nie jest scigana i kryminalizowana .

  Koledzy z policji, jak już musicie kraść dla tego pożal się Boże "rządu " to chociaż tam gdzie trzeba .

  Koleś powinien dostać 1500 ziko kary , zapłacić mandat i spokojnie dalej do pracy chodzić. W końcu ktoś musi na podatki zapierdalać.

  Dobranoc .

 • 1
 • 2