List do radnych gminy Gromadka w sprawie równego traktowania rodzin

Dyskusja dla wiadomości: List do radnych gminy Gromadka w sprawie równego traktowania rodzin.


 • kaem, 2021-10-11 21:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  życzliwy obserwator

 • anonim, 2021-10-11 23:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gminę przenieść do Motyli i zakazać używania LPG.

 • Ola, 2021-10-12 05:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwykle tak jest że ci co najgłośniej krzyczą mają najwięcej do ukrycia tu może być podobnie . Manifestują obrzydzenie LGTB a wnuczek albo syn geyem he he albo ćpun podobnie jak w KK , Jędruś krzyczy a tuszował sprawy . No ale za pieniądze można mieć i przekonania a wy chcecie żeby księża byli z powołania tak się nie da , tylko kasa
  przemawia do ludzkiej duszy .

 • W, 2021-10-12 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ..... A na końcu [...] utworzą swoje urzędy i będą kontrolować jak wychowujesz swoje dzieci.Jak za bardzo konserwatywnie to zabieramy. Znamy ich politykę, ideologie chociażby że Szwecji, Norwegii itp. Rodziny przed nimi uciekają z podobnych tęczowych rajów.... zgadnijcie gdzie? Do wolnej od [...], Marksizmu, chegewariatów i innych podobnych utopii Polski. Proste, zakładajcie rodzinę, wychowujcie dzieci jak chcecie. Ale jeżeli wam się nie podoba np. lektura szkolna, religia nieobowiązkowa, wybrany rząd, czy ten czy wasz którego w demokratycznych wyborach obywatele nie wybierają bo mają prawo go nie wybrać, to cóż.... Mamy wolnośc i mądry naród.

 • Roman (evRWya), 2021-10-12 09:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać wyraźnie jak ten tzw .list skłócił mieszkańców . Jego autor wymaga porady prawnej , a może i innej . Zamęt jaki zbudowała wokół ustawy SKR grupa o nazwie ,, Wolna Gromadka " jest niepotrzebny i źle świadczy o nich samych . Karta służy rodzinie i wspiera każdego z nas. Nikomu też nie przeszkadza by żył tak jak uwaza . Jest zgodna z konstytucją RP . Nie ma mowy by uchwała kogokolwiek prześladowała .SKR nie interesuje sprawa związków małżeńskich i związków w ogóle .Wspiera każdego .

 • Gienek (evRWya), 2021-10-12 10:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Autor listu to pewnie osoba sfrustrowana , może samotna nie znająca rzeczywistości . Sama nie wie co chce osiągnąć . Próbuje być obrońcą nie wiadomo kogo i czego . Swoim działaniem może wywołać więcej zła niż dobrego .

 • Beata (evRWya), 2021-10-12 14:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytałam uchwałę .Nie znalazłam nic co mogłoby prześladować kogokolwiek .Wszystkich traktuje równo .Ci z Wolnej Gromadki mogliby się już opamiętać .Co to za ludzie?

 • Nina (evRWya), 2021-10-12 17:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To tzw . ,,Stowarzyszenie Wolna Gromadka'' w swojej nazwie ukrywa już swoje intencje które niewątpliwie dzielą ludzi .O co im chodzi? Łatwo się domyślić . Reprezentują grupkę łudzi , którzy pod władaniem prezesa są gotowi popierać jego dziwaczne i niejasne poglądy , często śmieszne i niegodne uwagi . Stowarzyszenie udaje, że występuje w słusznej sprawie , a naprawdę tylko szkodzi . Powinno się rozwiązać i nie robić wstydu Sobie i mieszkańcom gminy .

 • Mariusz (ALlanB), 2021-10-12 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ześ sie rozpisał kolego, tylko dlaczego za każdym razem podpisałes się inaczej?

 • Krystian (evRWya), 2021-10-13 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to jest to LGBT. Jest coś takiego u nas ?

 • Nie radny (hjJDz), 2021-10-13 16:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Radny (1niuJ) napisał(a):

  Stek bzdur i klamst w calym pismie. Malo tego jako radny nie otrzymalem żadnego pisma od was. Jeżeli coś piszecie to podpierajcie sie argumentami np. Paragrafami z tejże uchwały.

  Jako jedyny nie otrzymał pisma? - chyba dlatego, że przywiózł uchwałę z Ordo iuris

 • Jerzy, 2021-10-14 17:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta walcząca o wolność obyczajów i luźnego trybu życia W G powinna pomyśleć jak zwalczać w naszym życiu narkomanię , przestępczość czy też pijaństwo . Liczę , że zanim się rozwiąże to podejmie takie działania , np. współdziałając z policją , czy też z innymi organizacjami.

 • 1
 • 2