Niemieckie granaty moździerzowe na Tysiąclecia, ewakuowano 600 osób

Dyskusja dla wiadomości: Cztery niebezpieczne granaty moździerzowe na Tysiąclecia. Zardzewiała śmierć ciągle groźna.


  • anonim (vZ0mN), 2021-10-06 12:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale akcja! Pawlak mówił że ta ziemia nadziana jest minami jak dobra kasza skwarkami.

  • anonim (vk2CU), 2021-10-06 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Będą korki . Szczególnie popołudniu. Ciekawe ile tego tam rzeczywiście jest i do której to potrwa .

  • Sapet (woCmC), 2021-10-06 12:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Głupa muszą lalić

  • M (AN0CDQ), 2021-10-06 12:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja wiem, że to jest superpoważna sprawa, ale zawsze mnie bawi, jak coś, co leżało kilkadziesiąt lat nagle się odnajdzie, i w panice przeprowadzają ewakuację. Słuszne, ale lekutko śmieszne.

  • anonim (ANyExG), 2021-10-06 13:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    M (AN0CDQ) napisał(a):

    Ja wiem, że to jest superpoważna sprawa, ale zawsze mnie bawi, jak coś, co leżało kilkadziesiąt lat nagle się odnajdzie, i w panice przeprowadzają ewakuację. Słuszne, ale lekutko śmieszne.

    No wiesz, jak do tego dołożą 5 kg trotylu to musiałbyś zobaczyć jak to pier...nie.

  • anonim (ePSTLK), 2021-10-06 15:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeżeli te granaty są niemieckie, to nalezy je oddać niemcom ...

  • OLEK (AE7e63), 2021-10-06 15:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    TYM CO NIE WIERZA W SIŁE WYBUCHU TEJ ZARDZEWIAŁEJ ŚMIERCI NASTEPNYRAZEM PROPONUJE ZAWIEŚĆ DO MIESZKANIA TAKI EKPONAT I NIECH SIE OSWAJA BO NAWET NIE POCZUJE ANI NIE USŁYSZY WYBUCHU I PO NIM BEDZIE . MOŻE PRZEPROWADZIĆ PRÓBĘ NA WŁASNĄ REKĘ PROSZE ZASŁONICĆ OCZY I ROZPĘDZIĆ SIĘ PROSTO W LAS ..DO NAJBLIŻSZYCH DRZEW , SZYBKO POCZUJESZ JAKA MASZ WŁASNĄ SIŁE A CO DOPIERO POCISK

  • ... (A8svbY), 2021-10-06 16:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    OLEK (AE7e63) napisał(a):

    TYM CO NIE WIERZA W SIŁE WYBUCHU TEJ ZARDZEWIAŁEJ ŚMIERCI NASTEPNYRAZEM PROPONUJE ZAWIEŚĆ DO MIESZKANIA TAKI EKPONAT I NIECH SIE OSWAJA BO NAWET NIE POCZUJE ANI NIE USŁYSZY WYBUCHU I PO NIM BEDZIE . MOŻE PRZEPROWADZIĆ PRÓBĘ NA WŁASNĄ REKĘ PROSZE ZASŁONICĆ OCZY I ROZPĘDZIĆ SIĘ PROSTO W LAS ..DO NAJBLIŻSZYCH DRZEW , SZYBKO POCZUJESZ JAKA MASZ WŁASNĄ SIŁE A CO DOPIERO POCISK

    Jak może wybuchnąć coś co leżało tyle lat w ziemi? tam wszystko skorodowalo, zapalnik dead. Niepotrzebnie dramatyzujesz.

  • anonim (wo9NV), 2021-10-06 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (A8svbY) napisał(a):

    Jak może wybuchnąć coś co leżało tyle lat w ziemi? tam wszystko skorodowalo, zapalnik dead. Niepotrzebnie dramatyzujesz.

    Covidianin?

  • donek (AE45PJ), 2021-10-06 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy przypadkiem te granaty nie ukrył dziadek rudego popychadła Tuska

  • anonim (hjJLe), 2021-10-06 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    donek (AE45PJ) napisał(a):

    Czy przypadkiem te granaty nie ukrył dziadek rudego popychadła Tuska

    Człowieku ogarnij się, co za głupek z Ciebie. Wstyd, że tacy ludzie mieszkają w naszym mieście. Naucz się historii z czasów II wojny światowej, to może coś do Ciebie dotrze
    W Bolesławcu i okolicach jest jeszcze bardzo dużo takich niewypałów, szczęście, że nie wybuchają.

  • SŁAWEK (vZy9O), 2021-10-07 08:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (A8svbY) napisał(a):

    Jak może wybuchnąć coś co leżało tyle lat w ziemi? tam wszystko skorodowalo, zapalnik dead. Niepotrzebnie dramatyzujesz.



    DO EDUKUJ SIĘ TROSZKĘ....

  • walet (euI03f), 2021-10-07 12:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    donek (AE45PJ) napisał(a):

    Czy przypadkiem te granaty nie ukrył dziadek rudego popychadła Tuska

    To w psychiatryku jest internet????????????????

Reklama