Nowy ład - obniżka pensji

 • anonim (whBFJ), 2022-01-11 11:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Pi (ArCrqR) napisał(a):

  "Ja niżej nie podpisany z imienia i nazwiska oświadczam, że..." - gość nie podpisał się, a z wszystkich formacji politycznych nie wymienił tylko swego ugrupowania. Nie jestem biegłym rewidentem, ani nawet księgowym ale z łatwością wyliczyłem że dostanę na rękę 4800 zł rocznie więcej.

  serio to bogacz będziesz ... policz ile rachunki wzrosną

 • anonim (eltC8U), 2022-01-11 11:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Do wszystkich fanatycznych i mniej fanatycznych wyznawców, trolli, sympatyków i po prostu wyborców PiS, Solidarnej Polski, Republikanów, Kukiz 15, Konfederacji, antyustrojowców i innych faszyzujących grup oraz do wszystkich płaskoziemców, antyszczepionkowców i innych głosicieli pseudonaukowych bredni!
  Ja niżej nie podpisany z imienia i nazwiska oświadczam, że dotychczas, ponieważ mojej rodziny nie dotykały wasze działania tolerowałem wasze istnienie i nie piętnowałem was za to co robicie lub czego jesteście, jako wyborcy, częścią.
  Ponieważ jednak w styczniu 2022 otrzymałem 10% niższe wynagrodzenia od tego ze stycznia 2021 to oświadczam, że na każdym kroku i w każdym momencie będę was piętnował, za to, że pogorszyliście standard życia moich dzieci, rodziny i finalnie mój osobiście. Dodatkowo wybrany przez was (ponownie) Sejm i rząd doprowadził do tego, że kolejne 10% lub więcej stracimy przez szalejącą i rozpędzającą się inflację. To nie pójdzie szybko w zapomnienie, bo będzie mi przypominane z każdą comiesięczną wypłatą. Do tej pory nie brałam udziału w żadnych protestach i to raczej się nie zmieni, ale moje działanie będzie miało bezpośredni wpływ na życie wielu osób i wtedy przekonamy się czy to nie lepszy sposób protestu… Piętnowanie będzie się odbywało w taki sam sposób jak wy i tych których wybieracie działają – nie bezpośrednio, a przy okazji. Nigdy, tak jak było to do tej pory, nie usłyszycie żadnego złego słowa o waszych poglądach politycznych czy pseudonaukowych. Ale będziecie za te poglądy, głoszone publicznie lub okazywane prze to jak reagujecie na pewne sprawy, karani w sposób sprytny i ukryty tak, że nie nikt nie będzie mógł nigdy zarzucić mi czegokolwiek – każde naruszenie reguł, niezależnie czy odnosi się to do pracy którą dla mnie wykonujecie, czy do wszelakich innych występków, przekrętów i wykroczeń, które zauważę lub którymi tak chętnie się dzielicie. Te pierwsze będą miały wpływ na wasze wynagrodzenia i kary/nagany a te drugie będą skutkować zgłoszeniami na Policję, do Urzędu Skarbowego, Prokuratury, ZUS czy innych podobnych instytucji. Innym wymiarem kary będzie brak nagród dla wszystkich powyżej wymienionych osób…
  Takich osób jak ja i takich rodzin jak moja jest w Polsce wiele – wszystkie te osoby zapraszam by zaczęły robić to samo. Niech to będzie nasza odpowiedź na to co dzieje się w tym kraju.
  Jest dla mnie jasne, że WAS jest więcej i że czujecie, że mając za sobą prezesa, premiera i cały ten reżim macie władzę, ale udowodnię wam, że tak nie jest, bo prezes jest daleko, a ja jestem bardzo blisko.
  Na koniec życzę WSZSYTKIM, nie tylko powyżej wymienionym „wybrańcom” zdrowia na trudne czasy, które nadchodzą, a wam życzę byście jak najszybciej przejrzeli na oczy i sami stwierdzili jak obecny reżim robi was w balona i drenuje z tego co ten kraj osiągnął prze ostatnie 30 lat! Oby wasze dzieci nie miały wam za chwilę za złe tego, że pozbawiliście je przyszłości poza Europą.
  Ps. Wszelkie prawa autorskie powyższej deklaracji zostają zniesione, kopiowanie i powielanie możliwe i legalne.
  Pps. Oczywiście zmniejszenie przychodów będzie miało wpływ na organicznie WSZYSTKICH dobrowolnych datków, co pewno nie spotka się z aplauzem takich osób, jak Proboszcz Bazyliki, no ale Nowy Ład, który tak wspieracie, doprowadził mnie do takiej a nie innej sytuacji. Jednym z niewielu wyjątków będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
  Ppps. To jednorazowa deklaracja i nie mam zamiaru uczestniczyć w dalszych dyskusjach albo reagować na hejt, który na pewno wywoła. Wyżywajcie się do woli :-) !

  Ja dokładnie tak samo! Brawo!

 • O Nowym Ładzie i nie tylko, 2022-01-11 14:56 Cytuj Zgłoś nadużycie


 • anonim (ArePpl), 2022-01-11 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Pi (ArCrqR) napisał(a):

  "Ja niżej nie podpisany z imienia i nazwiska oświadczam, że..." - gość nie podpisał się, a z wszystkich formacji politycznych nie wymienił tylko swego ugrupowania. Nie jestem biegłym rewidentem, ani nawet księgowym ale z łatwością wyliczyłem że dostanę na rękę 4800 zł rocznie więcej.

  a do zwrotu bedziesz mial 9600 :D:D
  uwazaj, zebys sie nie przeliczyl

 • anonim (whBB3), 2022-01-15 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wasz pis tak was kocha że ciągle dowala nowe podwyżki I podatki. O mandatach nie wspomnę. Ale i tak ich kochacie. Hahahahaha

 • anonim (vk2RD), 2022-01-15 12:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (whBB3) napisał(a):

  Wasz pis tak was kocha że ciągle dowala nowe podwyżki I podatki. O mandatach nie wspomnę. Ale i tak ich kochacie. Hahahahaha

  Polacy narodem osób lubiących cierpieć xDD

 • maxima, 2022-01-21 15:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Było źle, a dzięki PiS jest jeszcze gorzej.

 • anonim (whBKn), 2022-02-27 20:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Juz dość. Znowu kredyt 200 zł w górę. Ile będziemy robić na tych złodzieji. Juz nie mają skąd ściągać pieniędzy to zdzierają z kredytobiorców. Nóż się w kieszeni otwiera

 • anonim (ALlaCc), 2022-02-28 05:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba pracować na 1,5 etatu.