Piotr Roman o strefie parkowania i pożarze na Bielskiej

Dyskusja dla wiadomości: Piotr Roman o strefie parkowania i pożarze na Bielskiej.


 • 1 (AE71Uk), 2021-09-30 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zrobienie strefy parkowania jest finansowane z naszych podatków po to by zebrać jeszcze większe pieniądze od nas. Mamy się jeszcze uśmiechać bo to z tych tantiem (przypominam naszych pieniędzy) będzie poprawiana komunikacja miasta.
  Gdzie tu logika, pokrętna nieco?
  Niby demokracja a głos ludu jakoś niesłyszalny w ratuszu.
  Błądzić jest rzeczą ludzką ale trwać w błędzie już chyba nie.

 • Adi, 2021-09-30 16:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezydent miasta tylko dla ludzi z Bolesławca ;) choć nawet oni musza płacić symboliczne „20 zł” a czemu nie np symboliczną złotówkę ;) ? Miasto jest takie duże ze trzeba płatnego parkowani masakra …

 • Kiero, 2021-09-30 16:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepiej objąć cały Bolesławiec strefą parkowa. Będzie jeszcze więcej kasy w portfelu bo to teraz liczy się najbardziej. I proszę nie zapomnieć o terenach przy prywatnych posesjach. Tam też proponuje postawić parkometry. Jak płacą wszyscy to wszyscy.

 • Tamira (euIxmj), 2021-09-30 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ktoś widział Romana jadącego hulajnogą do pracy? [...] parkuje auto przy samym ratuszu

 • 1 (AE71Uk), 2021-09-30 16:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy płaci za to?

 • X (qW9jH), 2021-09-30 17:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przy Cmentarzu od strony Manufaktury też jest ustawiony parkomat, który nie wydaje reszty i nie uwzględnia abonamentu parkowania w centrum miasta.

 • Mieszkaniec miasta (hjJOm), 2021-09-30 17:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Tamira (euIxmj) napisał(a):

  Czy ktoś widział Romana jadącego hulajnogą do pracy? [...] parkuje auto przy samym ratuszu

  Sam, Sama, nie cenisz siebie i widzę, że nie cenisz innych. Pan Prezydent ma prawo parkować na parkingu przy Ratuszu, to jest jego prowo. Świnia ryje i niszczy wszystko, a Pan Prezydent dba o nasze miasto, jest bardzo piękne, za rządów innych prezydentów tego porządku nie było. Zacznijcie doceniać piękno naszego miasta. Brawo dla Pana Romana. Tak trzymać.

 • Reklama

 • anonim, 2021-09-30 18:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
  normalny (qW9fd) napisał(a):

  Zobaczylem te parkomaty, zobaczylem te miejsca parkingowe. Brudne chodniki zalane olejem samochodowym, smiecie i liscie z zeszlego roku! Ulica Daszynskiego zaniedbana, ale skrzynka na zlotowki dziala. Chcecie kasowac za parking? To go najpierw posprzatajcie,przygotujcie! Kto zwroci mi za nowe chodniki samochodowe, ktore dzieci wsiadajac do auta mi zapapraly! Syf jakiego w miescie dawno nie bylo! Panie Roman, prosze wyjsc na ulice miasta na spacer! Zabrac ze soba olowek i notatnik. Jest co notowac. Chcac zarabiac, trzeba zapewnic czyste miejsce parkingowe!
  Jak sie tego nie potrafi, to prosze owinac folia te "wiezyczki".

  A może by tak te przeciekające rupiecie wycofać z użytkowania? Pole do popisu mają: policja i straż miejska.

 • Anonim, 2021-09-30 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mieszkaniec miasta (hjJOm) napisał(a):

  Sam, Sama, nie cenisz siebie i widzę, że nie cenisz innych. Pan Prezydent ma prawo parkować na parkingu przy Ratuszu, to jest jego prowo. Świnia ryje i niszczy wszystko, a Pan Prezydent dba o nasze miasto, jest bardzo piękne, za rządów innych prezydentów tego porządku nie było. Zacznijcie doceniać piękno naszego miasta. Brawo dla Pana Romana. Tak trzymać.

  Że co za przeproszeniem? Co robi? Dba? wyciągając kase od nas na każdym kroku i dzieląc ludzi z Bolesławca i okolicznych wiosek. Proponuje trochę pomyśleć.

 • 1 (AE71Uk), 2021-09-30 18:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  A może by tak te przeciekające rupiecie wycofać z użytkowania? Pole do popisu mają: policja i straż miejska.

  Przez ostatnie 20 lat świat się zmienił (nie tylko Bolesławiec) i nie jest to zasługa jednego człowieka, nasi potomni to ocenią.

 • anonim, 2021-09-30 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Arogancja władzy, komunistycznego chowu.

 • 1 (AE71Uk), 2021-09-30 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  A może by tak te przeciekające rupiecie wycofać z użytkowania? Pole do popisu mają: policja i straż miejska.

  To był komentarz dla "mieszkańca miasta"
  Mała pomyłka

 • .., 2021-09-30 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koledzy z jego byłej partii proponują zmiany w mandatach. Wzrosnąć mają też kwoty mandatów za wykroczenia nakładane przez policjantów i strażników gminnych – z 500 zł dziś do maksymalnie 5 tys. zł za dowolne wykroczenie drogowe. dziś popełniłeś banalne wykroczenie normalnie zagrożone niższym mandatem, ale masz już na koncie inne wykroczenie popełnione np. 1,5 roku temu – dlatego uznajemy cię za pirata drogowego i zapłacisz co najmniej 3 tys. zł. Co najmniej 3 tys. zł – a więc wystarczy stwierdzenie winy, abyś nie miał szans na obniżenie kary! Wśród wykroczeń, które powodują wystąpienie "recydywy", są poważne sprawki (np. nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu), ale też znacznie mniej niebezpieczne – np. utrudnianie lub tamowanie ruchu. Więc nawet jeśli drugie wykroczenie było jedynie formalnym złamaniem przepisu, ale nie wiązało się z jakimkolwiek zagrożeniem dla innych, zamiast pouczenia czy np. 100 zł mandatu, policjant będzie musiał dać 3 tys. zł mandatu, a sąd nie będzie mógł tej kary obniżyć. I jeszcze jedna ciekawostka: za niewskazanie kierującego autem właściciel dostałby nawet 8 tys. zł w trybie mandatowym, dziś 500 zł.

 • Malkon, 2021-09-30 19:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "dew (hjJzj), 2021-09-30 12:16
  Cytuj Zgłoś nadużycie
  |Strefa płatnego parkowania to wojna z mieszkańcami i miasta i gminy .... jedni i drudzy dostają po kieszeni .... a w czasach pandemii kiedy ludziom żyje się coraz gorzej jeszcze ratusz rabuje kieszenie swoich wyborców i nie tylko....miała być ekologia i gdzie ona jest?????? może zamiast tego ze utrudnia się ludziom dojazd do pracy zrobi się więcej kursów MZK wtedy to ekologia będzie ...miała być ekologia i odciążenie miasta jak zlikwidowano MZK na wioski to teraz ani autobusem ani samochodem, a nie hulajnogi całe 20 sztuk rzucili na miasto i rozwalone rowery ....taka to ekologia w naszym mieście ....zalane betonem skwery żeby tylko zrobić płatne parkingi .... mamy eko ratusz..."
  Dobra to jest chyba tylko ta władza na górze dała po pięćset, oczywiście nie swoich pieniędzy tylko podatników i wszyscy ją chwalą, nie widząc galopującej inflacji i tego, że na każdym kroku nasze kieszenie są permanentnie czyszczone. Szczególnie odczuwa to środowisko osób starszych. Odnosząc się do cytowanego komentarza to wójt gminy dogadywał się z PKS, który miał zapewnić dowóz mieszkańców gminy do miasta. A, że nie jest tak jak oczekiwaliby mieszkańcy gminy to niby dlaczego winien tej sytuacji jest ratusz? Spora część mieszkańców gminy pracuje w bolesławieckiej strefie i część pieniążków z ich PIT idzie nie do ratusza ale do gminy, która jest ich miejscem stałego zameldowania.

 • ANTY PIS (AE4scy), 2021-09-30 19:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  strefa dojenia kierowców. A katalizatory wycinają już nawet w ścisłym centrum pod BOK MCC

Reklama