Chciała zainwestować na giełdzie, straciła 200 tysięcy złotych

Dyskusja dla wiadomości: Chciała zainwestować na giełdzie, straciła 200 tysięcy złotych.

• anonim, 2021-09-22 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

Zrobiła co chciała. Stać ją na to. Ma prawo.

• anonim (hjJJm), 2021-09-22 21:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja pierdle . (ALlaWK) napisał(a):

Widzę pojęcie o szmalu to ty masz ..
    Szmal trzeba obracać bo za parę lat te 400 koła g..no będą warte dlatego się inwestuje a nie trzyma pod materacem . Wiesz inflacja i takie tam .
    Trzeba tak inwestować żeby żyć z odsetek w cudzysłowiu, a nie mieć 400 koła i je rozpi...ć . Pomyśl logicznie.

Mogła kupić nieruchomość, pewna inwestycja pieniądza. Kombinowała i przekombinowała. Jakoś mi takich ludzi nie jest szkoda….

• okjiu762 (anwYW), 2021-09-22 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja pierdle . (ALlaWK) napisał(a):

Widzę pojęcie o szmalu to ty masz ..
    Szmal trzeba obracać bo za parę lat te 400 koła g..no będą warte dlatego się inwestuje a nie trzyma pod materacem . Wiesz inflacja i takie tam .
    Trzeba tak inwestować żeby żyć z odsetek w cudzysłowiu, a nie mieć 400 koła i je rozpi...ć . Pomyśl logicznie.

...to ty pomyśl, że ludzie wolą tą kasę wydać za życia, a nie do grobu zabrać, życie jest za krótkie, aby być dusigroszem

• Ja pierdle . (ALlaWK), 2021-09-23 19:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    okjiu762 (anwYW) napisał(a):

...to ty pomyśl, że ludzie wolą tą kasę wydać za życia, a nie do grobu zabrać, życie jest za krótkie, aby być dusigroszem

Nie jest napisane ile lat miała itp i nie wciskaj mi do ust słów których nie powiedziałem.. trzeba być idiotą żeby pomyśleć o zabraniu tego do grobu .. ja jak bym miał 60 czy więcej lat nie miał komu dac tego w spadku to bym wynajął jacht, du perki i plowil się w dobrych drinkach i kobitkach pływając po ciepłych wodach rozpierniczył bym te siano ..
    Ale w obecnej sytuacji i wieku zainwestował bym ten Szmal żeby go pomnożyć wtedy spłacił bym szybciej kredo na mieszkanie i cały czas mnożył ten Szmal ..
    Słabe jest wydać wszystko albo dobre mieszkanie kupisz i dalej musisz tyrać jak robot albo słaby dom i też dalej tyrasz a można z tym 400 zrobić bańkę pierw i dopiero kupić coś konkretnego.

• Ewa (AE7e63), 2021-09-23 19:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

Sami ekonomiści pokroju Pinokia i Kaczora fiu fiu .Wszyscy wszystkie rozumy zjedli , a potem idzie i kupuje Harnasia w czteropaku w Biedronce mistrz giełdy bo na więcej nie ma .

• 1
  • 2