Chamstwo i głupota „czyścioszków” porządkujących swoje działeczki

Dyskusja dla wiadomości: Chamstwo i głupota „czyścioszków” porządkujących swoje działeczki.


 • No.. (ekhqCl), 2021-05-03 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Caly obraz "miastowych" na jednym zdjęciu..

 • anonim, 2021-05-03 09:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie "porządki" widać na zapleczach wielu miejskich śmietników. A to stara kanapa, a to stary kibel, fotele, dywany deski itp. tygodniami "ozdabiają" okolice śmietników przy blokach. Nikt larum nie podnosi. Widać wszystkim to pasuje. Taka to "kultura" miastowych czyścioszków.

 • anonim (ekhLL4), 2021-05-03 09:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  No.. (ekhqCl) napisał(a):

  Caly obraz "miastowych" na jednym zdjęciu..

  A myślałam że tylko my wieśniaki tak potrafimy :D

 • Genius, 2021-05-03 09:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za jaja brudasów powiesić

 • POL (ALlaZE), 2021-05-03 09:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  MPGK obciazyc wszystkich dzialkowcow za wywoz tych smieci,A tak patrzac na ta gorke to z domow widac tez przywoza,Moze sie obudza i zamowia kontener na wiosenne porzadki,Na dzialeczce czysto a za brama bajzel,Wstyd!!

 • swe (hjJ7w), 2021-05-03 09:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Syf jeden wielki, czy zarząd działek nie może zamówić kontener na odpady? zrobić akcję 2 tyg na porządki i wywóz potem. setki działek to taki kontener szybko się zapełni a i koszty nie będą wysokie.

 • anonim (AE7Yjk), 2021-05-03 10:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  poprawcie tytuł

 • Reklama

 • anonim (hjaCp), 2021-05-03 10:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To dzieło działkowych emerytów. Mordy pełne frazesów i oczekiwania szacunku dla swoich lat, a praktyka jak widać.

 • Abcd (ALladH), 2021-05-03 10:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie to mają [...] we łbach.. bardziej pasuje powiedzieć że na działce/mieszkaniu czysciutko musi być ale za bramką/przed blokiem może mieć nasrane i to już takich ludzi w oczy nie boli..
  Wczoraj typ sąsiad z bloku obok wyniósł kartony po meblach postawił pomiędzy kontenery do segregacji a teraz po deszczu są pięknie rozciąpane i nadają się tylko do ogólnego czyli lepiej jakby pan je tam od razu wrzucił przynajmniej gnoju by nie narobił pod śmietnikiem . Ilu jest takich mieszkańców co lubią jak jest czysto w miejscu zamieszkania gdzie bawią się ich i czyjeś dzieci i jak mają większe kartony i więcej tego to wywiozą na pszok albo jak jest pełen kontener to poczekaja dzień na oproznienie to jak by wychodzi z dobrych manier i zasad życia w społeczeństwie we wspólnocie jakiejś jakby nie patrzeć? Szkoda że stanowcza większość idzie na łatwiznę i wypier... La wszystko jak leci i wiatr to roznosi po całym osiedlu. Btw można by przeorganizować te zbyt małe kontenery albo częściej je opróżniać albo dać ich więcej pod tymi blokami gdzie trzeba . Nie wiem od czego to zależy jaki kontener stoi pod danym blokiem czy to spółdzielnia/wspólnota wylicza czy mzgk?
  Ludzie mają w du..pie ten syf bo pewnie myślą " no o przecież są ludzie do sprzątania" tak ale oni nie są do zbierania plastików po osiedlu co wiatr je rozwiał bo jakiś debil postawił je luzem pod śmietnikiem . To jak z wycieraczka przed klatką po to ona jest żeby wycierać buty z piasku błota goowna żeby po całej klatce nie nosić i pani czy pan od sprzątania sprzątnął tylko to co selekcję ominęło inaczej by wiadrami piach wynosił z klatki . Po to jest kontener żeby do niego wrzucać do śmieci a nie pod niego.. jak ci się kibel zatka to trzeba go przepchać a nie nasrac na górkę ..

 • anonim (AreUq0), 2021-05-03 10:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie jest Prezydent? Aaaa...wiesza flagę :)

 • Andy (AE7h2H), 2021-05-03 10:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  swe (hjJ7w) napisał(a):

  Syf jeden wielki, czy zarząd działek nie może zamówić kontener na odpady? zrobić akcję 2 tyg na porządki i wywóz potem. setki działek to taki kontener szybko się zapełni a i koszty nie będą wysokie.

  A teraz realia- średni kontener na odpady mieszane to 1200 zł.
  Zatkało?

 • Marta (euIy4y), 2021-05-03 11:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zalozyc kamere. Wtedy bedzie wiadomo kogo obciazyc kosztami sprzatania.

 • mi, 2021-05-03 11:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko założony monitoring pomoże ukarać winowajców.

 • Majka (ANunK4), 2021-05-03 11:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja mam działkę w innym miejscu też nie jest zamawiany kontener na bio bo bardzo drogo. Mam samochód i wywożę bio do PSzok ale co inni robią... Właśnie... Problem powinien być poruszony na sesji rady miasta i ustalić rozwiązanie problemu, bo tak się teraz dzieje na wszystkich działkach.

 • anonim (eltC24), 2021-05-03 12:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  POL (ALlaZE) napisał(a):

  MPGK obciazyc wszystkich dzialkowcow za wywoz tych smieci,A tak patrzac na ta gorke to z domow widac tez przywoza,Moze sie obudza i zamowia kontener na wiosenne porzadki,Na dzialeczce czysto a za brama bajzel,Wstyd!!

  Zapewne działkowcy dołożyli tam swoje śmieci, ale z tego co widać na stercie to nie tylko ich można obwiniać.Wątpię aby bojler elektryczny pochodził z działek, na których nie ma energii elektrycznej. Parę innych kwiatków nie pasujących do działek też się tam znajdzie

 • 1
 • 2

Reklama