Trwa rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla roczników 1974-2003

Dyskusja dla wiadomości: Trwa rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla roczników 1974-2003.


  • anonim (AE7f4F), 2021-04-26 18:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Hdfb (hjJF8) napisał(a):

    Rozumiem że również będątak samo płacić palacze, grubasy, alkoholicy i narkomani. Również tacy którzy są przewlekle chorzy z powodu palenia, czyli choroby serca itd. Nie wiem z czego się cieszysz? Z tego że rozumu nie masz? Jak widać holokaust można z powodzeniem powtórzyć. Wystarczy napuścić i nastraszyć bandę covidian i z powodzeniem realizować gnębienie ludzi którzy chca mieć wolny wybór, albowiem KONSTYTUCJA to gwarantuje!!!!! A jeśli czytać ani myśleć potrafisz no to cóż ??

    Konstytucja gwarantuje również prawo do zdrowia osobom które szczepionki przyjąć nie mogą np.kobiety w ciąży.A tacy mądrzy inaczej będą potencjalnymi nosicielami.Ale czubek własnego nosa jest najważniejszy.

  • anonim (whBR5), 2021-04-26 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przyglupy niech się szczepia. Zostaną sami normalni i będzie spokój

  • 'Leśne Ruchadło', 2021-04-26 23:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (whBR5) napisał(a):

    Przyglupy niech się szczepia. Zostaną sami normalni i będzie spokój

    'Normalni' na Śluzowej?

    Spokój na 100% - jak to na cmentarzu.

    "producenci trumien nie nadążają z produkcją" - info dnia.

  • gość (euu4e0), 2021-04-27 12:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie umierają, to fakt. Moją wizytę u kardiologa i wykonanie holtera na cito z lutego przełożono na wrzesień. No, ludzie umierają, nie tylko na covid. Taki efekt skupienia na jednej chorobie.

  • anonim (vkc8a), 2021-04-27 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Czy szczepienia na COVID-19 staną się obowiązkowe? Taki postulat staje się coraz popularniejszy nie tylko wśród lekarzy, ale także polityków. Eksperci wskazują, że biorąc pod uwagę właściwości tego koronawirusa, inaczej możemy mieć do czynienia z nieustannie powracającą pandemią. Jeśli tak się stanie, to na każdego, kto odmówi przyjęcia szczepionki czeka wysoka kara grzywny."

    Także niedługo wszyscy do szczepienia, nikogo nie będzie obchodzić czy chcesz czy nie, odmowa będzie wiązać się z grzywna.

  • anonim (vkcb9), 2021-04-27 12:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja sobie pooglądam :-)

  • Mm (ekhpR7), 2021-04-27 12:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja też pooglądam. Na razie widzę, że starsi, znajomi ludzie dziwnych chorób dostają... zupełnie "bez związku ze szczepionką".

  • 1
  • 2

Reklama