Co powiedział mi Donald Tusk?

Dyskusja dla wiadomości: Co powiedział mi Donald Tusk?.


 • anonim (A8svzI), 2021-07-06 10:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ci głupot na opowiadali, za czasów rządów Pis do Polski przyjechało ok 50 tys. muzułmanów. Różnica jest tylko taka że nie ma ,, uchodźców '' bo i po co mieliby do Nas przyjeżdżać, żeby ich faszyści lali.

 • anonim (euIyog), 2021-07-06 10:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powrót Donalda Tuska odbieram z mieszanymi uczuciami. To dobrze, że wreszcie łaskawie wrócił po latach, przypomniawszy sobie o wyborcach, aby wyrwać nas z łap PiS-u. Ale czy zagospodaruje potencjał młodszych wyborców??? Jak tylko się dowiedziałam o tym wielkim powrocie, natychmiast powiedziałam nastoletniej córce, która co prawda nie ma jeszcze praw wyborczych, ale posiada za to zdecydowane poglądy polityczne, że Donald Tusk wrócił. Kto wrócił?- zapytała. - I kim do licha jest Donald Tusk? Cóż. Odpowiedź nasuwa się sama. Młodsze pokolenie Donalda Tuska po prostu nie zna. I jak już doczeka się praw wyborczych, to nie będzie głosować na starszego pana z poprzedniej epoki. Zna natomiast Rafała Trzaskowskiego, którego PO w najnowszym planie najwyraźniej pomija, co uważam za błąd. Ale to nie ja rządzę Platformą i nie ja będę za to odpowiadać ani świecić oczami po kolejnej porażce w wyborach.

 • Szanowny Pan Nikt (anwYf), 2021-07-06 10:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
  loki (hjJY2) napisał(a):

  piękny tekst o niczym:)

  piękny tekst, może w nowoczesnej semantyce i tyle, bo bardzo zwodniczy nic nie mówiący o realach życia tu i teraz, jego globalnemu otoczeniu. O przyszłości tego życia, bo w tym tekście jest brak jakiejkolwiek nadziei, którą w sobie nosimy i upatrujemy w jedności myślenia, młodego myślenia nie pozbawionego różnorodności.
  Może my osiągnąć to myślenie porzucając wzorce takiego myślenia zaczerpnięte od przestarzałych fałszywych proroków formatu św.p. Leszków Kołakowskich i Szanownej Pani Olgi Tokarczuk opartych na ciągłej obronie jakiś wyimaginowanych uciśnionych o odmiennej orientacji seksualnej. A o rozliczenia hierarchów i ludzi władzy patrz D.T. proszę się nie martwić tego rodzaju indywidua zawsze rozlicza historia ponieważ ich fałszywa jedność władzy polega na pokazywaniu bezkarności tu i teraz.

 • 'Leśne Ruchadło' (ALxJiF), 2021-07-06 10:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Sąd Najwyższy ocenił, że zakaz zgromadzeń w pandemii z 2020 r. został wprowadzony bez należytej podstawy prawnej. SN wskazał, że zakaz zostął wprowadzony w drodze rozporządzenia, zamiast na mocy ustawy."

  Patologia, jak na Białorusi. Pałować nie pytać o podstawę prawną.

 • morganfriman (ANIsb2), 2021-07-06 10:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  no mało co monitora kawa nie zaplułem, większej bredni dawno nie czytałem, nie pytaj kobito co da ci rudy, spytaj co ty dasz jemu, a tak sobie myślę że nie masz czym szastać

 • anonim (vkavA), 2021-07-06 11:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ani Tusk ani nikt nic ludziom nie da. Uzewnętrznianie własnych niespełnień na łamach nikogo nie interesuje. Jak widać w tym totalitaryzmie nawet frustraci mogą pisać o swoich marzeniach. Zaraz się okaże czy autorka czujna niespełnione szeherezada usunie ten wpis.

 • SDR (V32Hy), 2021-07-06 12:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rudy mial juz swoje 5 minut i nie pokazał nic ciekawego. Za to pokazal jak.mu zależy na Polsce... teraz wraca bo pewnie został wybrany do pewnej misji. Juz wystarczy PO i PIS. Czas na zmiany który oni się nie podejmą. Sa inni, mlodzi I gotowi na zmiany. Artykul mnie śmieszy totalnie.

 • Reklama

 • anonim (vZItH), 2021-07-06 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja powiem Tuskowi „ kończ pan wstydu oszczędź”

 • anonim (hjJPn), 2021-07-06 14:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprzedawcy garnków, czy kołder za 5 tysi też są fajni i ładnie mówią... Popieranie tego człowieka świadczy niestety o głupocie, naiwności i niższej inteligencji.

 • anonim (evKuXC), 2021-07-06 14:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJPn) napisał(a):

  Sprzedawcy garnków, czy kołder za 5 tysi też są fajni i ładnie mówią... Popieranie tego człowieka świadczy niestety o głupocie, naiwności i niższej inteligencji.

  Kto raz oszuka jest oszustem, kto mu drugi raz uwierzy jest głupcem.

 • Swojak (e3JkQO), 2021-07-06 14:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potomek Niemiecki źle mi się kojarzy :)))

 • obywatel (e5BIaD), 2021-07-06 14:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto tego rudego c...a wpuścił do kraju!? Powinien mieć zakaz powrotu! Ale w sumie może i dobrze. Pięknie teraz dobije resztki PO samą swoją obecnością ;)

 • anonim (AreUGa), 2021-07-06 15:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wrócił, bo dostał polecenie od swego oficera prowadzącego z BND. Widać Niemcy chcą wygryźć USA z Polski.

 • boloppp12 (anwYW), 2021-07-06 17:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jedyna osoba która mogła coś ugrać to był Trzaskowski, nie wiem co oni w tym Tusku widzą, przecież on jest bardziej znienawidzony przez Polaków jak Kaczyński. Jedynie media są zachwycone tym powrotem, ale ludzie nie. To jest pocałunek śmierci dla PO, zobaczycie ....

 • 1980 (AE7ZWN), 2021-07-06 23:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przyjechała Kukiełka Niemiec i Rosji... będą za sznurki ciągnąć a her T. będzie skakał jak mu zagrają....rudy pajacyk

Reklama