Rząd zamierza kupić 250 czołgów Abrams od Amerykanów. Polska jest bezpieczna?

Dyskusja dla wiadomości: Rząd zamierza kupić 250 czołgów Abrams od Amerykanów. Polska jest bezpieczna?.


  • Jan (qhCO8), 2022-03-08 07:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To super pomysł !!!
    Dlaczego Węgry nie kupują ???
    Ja tam wolę z Sąsiadem dobrze żyć, piwko z nim pić, niż się przeciwko Niemu zbroić, i przeznaczać na to miliardy. Wojna to najgorsze co może kraj spotkać. Jednak wierzę, że zło można zawsze dobrem zwyciężyć i tak powinien układać się świat, a nie szykować się na konfrontację.

  • miś (anwfg), 2022-03-08 07:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ile warte są czołgi na współczesnym polu walki wszyscy widzą

  • Yaga, 2022-03-08 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z szumnych zapowiedzi zwykle niewiele wynika a przy okazji trzeba trochę kasy ukraść jak w pandemii .Handlarza bronią już macie to wam załatwi . Kogo wyście wybrali do tego rządu i ten rząd . A jeszcze Adrian podskakuje a guzik ma do gadania .

  • anonim, 2022-03-08 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jan (qhCO8) napisał(a):

    To super pomysł !!!
    Dlaczego Węgry nie kupują ???
    Ja tam wolę z Sąsiadem dobrze żyć, piwko z nim pić, niż się przeciwko Niemu zbroić, i przeznaczać na to miliardy. Wojna to najgorsze co może kraj spotkać. Jednak wierzę, że zło można zawsze dobrem zwyciężyć i tak powinien układać się świat, a nie szykować się na konfrontację.

    Agole i żabojady też w czasie II wojny tak mówili jak hitler napadł na Polskę.

  • ... (vkJwj), 2022-03-08 09:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jan (qhCO8) napisał(a):

    To super pomysł !!!
    Dlaczego Węgry nie kupują ???
    Ja tam wolę z Sąsiadem dobrze żyć, piwko z nim pić, niż się przeciwko Niemu zbroić, i przeznaczać na to miliardy. Wojna to najgorsze co może kraj spotkać. Jednak wierzę, że zło można zawsze dobrem zwyciężyć i tak powinien układać się świat, a nie szykować się na konfrontację.

    Tak,lepiej te miliardy przepić...tylko że ja nie lubię spirtu

  • anonim (qnBmr), 2022-03-08 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To wszystko to syf

  • zbirlas, 2022-03-08 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak widzę mordę towarzysza płaszczaka, p*erdolącego o czołgach i bezpieczeństwie to, przypomina mi się towarzysz maciarewicz, bredzący o zamachu. I jakoś bezpieczniej się nie czuję.

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • R, 2022-03-08 09:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zadbajcie lepiej o lojalność z naszymi sąsiadami to nie trzeba będzie się zbroić.

  • anonim (ALlaCc), 2022-03-08 09:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A Ruscy kupią 250 pancerfaustów i po czołgach.

  • anonim, 2022-03-08 10:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jest bezpiecznie. Rutkowski zbiera sprzęt to musi być!

  • anonim, 2022-03-08 19:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    po co nam czołgi bez amunicji i czołgi nie są jak widać przyszłoscią w wojnach konwencjonalnych

  • anonim (woe81), 2022-03-09 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    po co nam te czołgi jak nie mamy floty powietrznej ....

  • 123123 (ANUZKh), 2022-03-09 13:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polska z Niemcami już zrobiła interes... koszty części zamiennych i amunicji a pozwoliły by wam i waszym dzieciom żyć w dostatku. Ale jakiś czas temu ktoś z rządu wpadł że można kupować ale z zastrzeżeniem takim że sami będziemy sobie modernizować. Teraz judaszki w kolejce stoją by doić Polaków.

    W Awganistanie można było zostawić, Polacy muszą kupować ...teraz sobie policzcie ile miliardów będzie kosztować "friendship"

  • anonim, 2022-03-09 13:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po co, przecież u nas nie ma wojny.

Reklama