Chaszcze znów straszą przy Starzyńskiego

Dyskusja dla wiadomości: Chaszcze znów straszą przy Starzyńskiego.


 • anonim (hjJwf), 2021-06-11 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko od tego trzeba zacząć kto ma to kosić jaka firma jeśli to teren wojskowy i czy podlega pod dwa budynki wojskowe czy bezpośrednio do wojska

 • anonim (ALlabG), 2021-06-11 12:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na większości osiedlach tak jest pokolana trawa ,krzaki normalnie zalosne poprostu.

 • swa (vZl4p), 2021-06-11 12:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mati (hqZeM) napisał(a):

  Dokładnie

  Nie będzie castoramy bo inwestor się wycofał.

 • EWR (dmH5r3), 2021-06-11 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moze jakas hodowla krów, koni albo kóz? Raz dwa poradziłyby sobie z tym:P

 • bolesławianin (ekhqYq), 2021-06-11 14:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak skoszą, światło dzienne ujrzą psie kupy, których w tamtym miejscu właściciele nie sprzątają. Bo to chaszcze. Taka malomiasteczkowa mentalność... Chaszcze przeszkadzają , ale srające psy już nie. Nie kosić.

 • anonim (anwY2), 2021-06-11 15:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (euIGQU) napisał(a):

  Piękna łączka kwiatowa - raj dla pszczół i trzmieli a także naturalny filtr przeciwkurzowy. O co tym ludziom chodzi? Tym malkontentom najlepiej zabetonować świat!

  Powiedz to alergikom, którzy nie mogą normalnie żyć podczas pylenia traw! Ogarniasz coś jeszcze oprócz robali? Powtarzacie te bzdety jak mantrę...niedobrze mi się robi- całe Wasze życie nie jest w najmniejszej części spójne ze sloganami, które głosicie.
  Jestem chora razem dzuecko- przez cholerne trawy, które miasto ma w " d.." i ich w tym roku nie kosi...dotego inni zarządcy " Janusze złotówy". Zejdz na ziemię!

 • anonim (anwY2), 2021-06-11 15:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ccc () napisał(a):

  Tylko Dżesiki i Brajany psioczą na naturalne łąki

  Walnij się w łeb- porządnie- proszę

 • Reklama

 • anonim (anwY2), 2021-06-11 15:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qn6hJ) napisał(a):

  Jeśli trawa straszy, to co będzie za kilka lat... Dokąd zmierzasz świecie?

  W przyszłości tacy pseudo filozofowie jak Ty człowieku będą postrachem

 • anonim (anwY2), 2021-06-11 15:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aga (vkJ3i) napisał(a):

  Jestem za tym zeby wszędzie gdzie są trawniki posadzić łąki kwiatowe, nie trzeba kosić, dobre dla owadów i pięknie wygląda

  Wiesz co przeżywają alergicy- czy Twoja głowa tego nie ogarnia? Łączki- masakra jaki bełkot...

 • ej tam, 2021-06-11 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  wpuścić kosiarki typu krowa, owca, koza

 • ej tam, 2021-06-11 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  wpuścić kosiarki typu krowa, owca, koza

 • anonim (anwY2), 2021-06-11 16:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (euIGQU) napisał(a):

  Piękna łączka kwiatowa - raj dla pszczół i trzmieli a także naturalny filtr przeciwkurzowy. O co tym ludziom chodzi? Tym malkontentom najlepiej zabetonować świat!

  Te trzmiele i inne mają wywalone na to trawsko, więc się ogarnij zanim coś napiszesz... mają tak wywalone, że gdyby Twoje myślenie było mądre to byś człowieku wiedział że siedzą na choćby moim rododendronie a nie na przerośniętej trawie- bo nic innego tam nie ma...a..- wiesz co to akacja? Zadrzyj łeb do góry i tam znajdziesz resztę latającego towarzystwa. Proszę przestań pisać te głupoty.

 • Nielubiesyfu (anwY2), 2021-06-11 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taki syf w tym mieście jest wszędzie poza Jana Pawła. Każdy ma wszystko w d…e. Urzędnicy, Straż Miejska, itd. Dołóż do tego ekopajaców i efekty jak na zdjęciu. Tak to wyglada od wielu lat… Koszenie trawska odbywa się wyłącznie po interwencjach.. Zwróćcie uwagę na wjazd do miasta od Jeleniej. Teraz po sianokosach wyglada to trochę lepiej, za chwile znowu będzie syf. Nikt o nic nie dba bo nikt nikogo w tej mieścinie z roboty nie rozlicza.

 • anonim (anwY2), 2021-06-11 16:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto odwala dziadostwo- jakość koszenia ul.Jeleniogórskiej to dramat- nikt nikogo nie rozlicza, nikt nie sprawdza jakości wykonania zlecenia- chodzi tu o urzędnika, który jest za to odpowiedzialny- no ale cóż- nie wydaje swoich pieniędzy- bylejakość i syf to obecnie panuje w mieście. Dba się o to co blisko centrum, a cała reszta po łebkach- żeby zatkać gęby tym co zgłaszają problemy telefonicznie bądź przez geoportal. Koszenie poza centrum to dokładnie " sianokos"- trawsko zostawione a nie zebrane i do tego przy drzewach i znakach zostawiłem jak było przed koszeniem. Mieszkańcy miasta w ogromnym procencie nawet nie mają świadomości, że pieniądze pochodzą z naszych podatków i budżet na dbanie o zieleń jest. No cóż syf jest był i będzie teraz najbliższe koszenie będzie wiecie kiedy???- a no przed Świętem Ceramiki- tak się już utarło. Nikt nie widzi problemu, nawet ludzie nie wiedzą jak dotrzeć do Pana, który w określonych miejscach za ów stan odpowiada. Nie ma odpowiedzialności to i nie ma dbałości. Ot ...I tyle z mojego słowotoku i wypocin.

 • anonim, 2021-06-11 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Całe miasto zarośnięte po pas, jakby my na pastwisku żyli...

Reklama