Szpital zachęca do szczepień. Wiemy, ile szczepionek zmarnowano i kiedy padł rekord

Dyskusja dla wiadomości: Szpital zachęca do szczepień. Wiemy, ile szczepionek zmarnowano i kiedy padł rekord.


 • Kris (qfvdl), 2021-06-17 20:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AreiUO) napisał(a):

  Antyszczepionkowcy mają coś nie tak z mózgiem albo są bardzo mało inteligentni i sieją zasłyszaną propagandę. Do szkoły nieuki .

  Ty za to baranie nie potrafisz logicznie myśleć. Jesteś zerem bez mózgu który daje się szmacić i poniżać przez rząd. Nie masz własnego zdania i tańczysz jak Ci zagrają. Taki naród jest idealny dla rządzących

 • TK (AE4VTJ), 2021-06-17 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kris (qfvdl) napisał(a):

  Ty za to baranie nie potrafisz logicznie myśleć. Jesteś zerem bez mózgu który daje się szmacić i poniżać przez rząd. Nie masz własnego zdania i tańczysz jak Ci zagrają. Taki naród jest idealny dla rządzących

  Następny foliowiec…

 • anonim (whBDj), 2021-06-17 22:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to czy słusznie polecaja nam szczepionke oceni juz Bóg .a ten kto na covidzie sie dorobił to wróci mu to z nawiazką i tego mu zycze.Bóg zna nasze mysli .

 • Adam (ekhp1F), 2021-06-18 06:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  BZDURA BZDURA ,ten kto pisze ten artykuł niech powie gdzie można się zaszczepić Johnsonem ,Rada dla redaktorka potwierdzaj coś zanim napiszesz ,bo już zauważyłem że [...] dawno straciło swoją wiarygodność to co wypisujesz to zwykle g... Nie pozdrawiam

 • asdera (AreUZJ), 2021-06-18 13:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  TK (hjcRf) napisał(a):

  Pseudo pandemia….niech powie to tym co w szpitalach pod respiratorami leżą i rodzinom, których bliscy poumierali. Następny „foliowiec” który naukowców ma za nic.

  Więcej ludzi zgłupiało na covid niż zachorowało. Ta "pandemia" to światowy test na inteligencję. Widać jak na dłoni kto zgłupiał do reszty, a kto używa mózgu i myśli samodzielnie.

 • Komentator (anwXv), 2021-06-18 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Eksperyment medyczny na baranach i królikach... cóż Polak przed szkodą i po szkodzie głupi... wystarczy trochę poczytać niezaleznych zródeł - obiektywnych a nie z lobby.

 • anonim, 2021-06-18 20:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie bede szczepic sie na cos co powstalo w kilka miesiecy

 • 1
 • 2