Około 100 uczniów ZSOiZ na kwarantannie

Dyskusja dla wiadomości: Około 100 uczniów ZSOiZ na kwarantannie.


  • anonim (ALlabG), 2021-06-01 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (wo9uC) napisał(a):

    Szczepionka nie chroni przed zakażeniem ?? To po co ją brać ?
    A szczepionka na ospe , rozyczkę , ksztusiec, gruźlicę ? Po to bierzemy żeby nie chorować . A tu nowo mowa , szczepionka na swirusa zeby lżej go przejść .

    Bierzemy po to kur....ciemnoto ze w razie choroby prze chodzisz lżej choróbsko, bo już wszczepiony masz przy szczepieniu te choroby, wirusy poczytaj troche a później pisz te swoje wymiociny.

  • anonim (ALlabG), 2021-06-01 21:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Monika (anwYX) napisał(a):

    Ja tam nikogo nie obwiniam, ale widzę wielkie pretensje rodziców..ale nikt młodzieży nie pilnuje imprezują w dużym gronie, jezdża do Wroclawia na imprezy. Wystarczy zapytać co w weekend robili. Ich prawo, ale nie ma co szukac winnych tylko zyczyć wszystkim zdrowia!

    Dokładnie ostatnio na Krepnicy z 300 osób impra na całego muzyka ,tance

  • anonim (AreUMo), 2021-06-01 21:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Pablo (ekhpSz) napisał(a):

    A co zaplanowanym urlopem ? przez niekompetencje szkoły jesteśmy całą rodziną uziemieni. Kto mi odda pieniądze? Pani Dyrektor ? Pan Starosta ? Wszyscy mają to gdzieś.

    A co ma dyrektor i starosta do decyzji sanepidu??? Poza tym, szkoły w piątek pracują, są lekcje, więc jaki urlop??

  • gosia, 2021-06-01 22:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakby to był zakład pracy to nikt by na kwarantannie nie był, bo jakoś nikogo nie interesuje, gdzie ktoś zarażony pracuje. A tu wielkie halo... chory i już.

  • anonim (anwYX), 2021-06-01 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Igor (ea4DCq) napisał(a):

    To testować dzieci, jak okażą się zarażone to pozwać szkołę. Dość narażania zdrowia i życia innych....

    A jak to dzieci przyniosły do szkoły to co ? Pozywamy dzieci

  • Alina (hjJoZ), 2021-06-02 13:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A czy ktoś może podać więcej informacji,jakiego przedmiotu uczy ten nauczyciel na komuny paryskiej i w szkole Oxpress ,może będę musiała organizować opiekę do córki ,wrazie gdyby jutro zadzwonili ...

  • Jax, 2021-06-02 16:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A debile mówią, że korony w Polsce już nie ma. Za chwilę będzie gorzej, jak dotychczas. Amen.

  • Agata (An27Pq), 2021-06-03 06:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Michał (e5BIVq) napisał(a):

    Dlaczego nauczyciel nie zaszczepiony ? Skoro każecie wracać dzieciom do szkół to nauczyciele mają być zaszczepieni !

    Ale to nie nauczyciele każą wracać. Zdalne nauczanie - to z winy nauczycieli, bo są leniwi. Powrót do szkoły - wina nauczycieli, bo rodzice stwierdzili, że jednak nie, po roku kłapania jadaczkami, że już nie wytrzyymują w domu z własnymi dziećmi. Uczniowie w szkole maseczek nie nosza i mówią, że rodzice im zabraniają ( wczoraj slyszałam to na własne uszy). Ale jak zarażenie to oczywiście winny nauczyciel. Ech, tępaki.

Reklama