Za nami Bolesławieckie Święto Ceramiki. Piotr Roman: To był strzał w dziesiątkę

Dyskusja dla wiadomości: Za nami Bolesławieckie Święto Ceramiki. Piotr Roman: To był strzał w dziesiątkę.


 • J K, 2021-08-25 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda że szary pracownik nic na tym nie zyska

 • Donald z bažin, 2021-08-26 01:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ile miasto, czyli mieszkańcy - płatnicy podatków, musiało stracić aby zarobić?

 • Adrian odkrywca Bolesławca (ezrQBN), 2021-08-26 09:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo udane święto.byłem codziennie .zabrakło mi jedynie lepszego dojazdu do rynku.wyróżnionym ceramikę od firmy kalich.moim zdaniem dogania artystyczną.piękne barwy u CERAMIKI galia aż dziw że kiedyś robili doniczki.na poziomie ceramika Milena i podobną moją faktoria.Ceramika czaja od lat niezmiennie dużo swoich klientów i tłok.Mnie zaskoczyło ZC tradycja i sztandarowy wzór 166A ale na taka firmę zbyt mało nowości.Słabe dekoracje wiza jakby odbiegają jakością sprzed lat.ładne stoisko TYRCZ i duży asortyment w stosunku do innych.Reszta bractwa też zaskakuje nowymi pomysłami.szkoda jedynie ze niewiele tych firm płaci podatki w Bolesławcu ale to inna historia.

 • Majka, 2021-08-26 16:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Święto Ceramiki udane. Jedyne co mi się nie podobało to wielkie pojemniki na śmieci w rynku, przy samych ławkach m. in. Przy ławce Ceramicznej, z jednej strony nie można było usiąść.Proszę na przyszłość tego nie robić. Ustawić piękne donice ceramiczne przy fontannie na kwiaty bo te aktualne są brzydkie. Koncerty przeniesione, wielka porażka, powinne być w centrum.

 • Ania (wo9Rq), 2021-08-26 17:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brakowało nowych ceramik np z Krakowa czy Czech ,.Niemiec.Ale szacunek dla prezydenta ze dał zarobić swoim .chociaż jak mówią z bractwa Bolesławiec nic nie ma .Ale mi się podobało.

Reklama