Bolesławiecki wiadukt będzie nosił imię niemieckiego architekta?

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławiecki wiadukt będzie nosił imię niemieckiego architekta?.


 • anonim, 2021-10-28 07:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Genius () napisał(a):

  Ja chcę żeby nas przyłączyli do Niemiec

  To po ch.. tu siedzisz? Wypier....j!

 • anonim (vkanz), 2021-10-28 08:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (An2pa5) napisał(a):

  A może imieniem DONALDA TUSKSA

  Bardziej Tusku wróć . Ten wiadukt ciągnie się jaki wylot w stronę Zgorzelca więc więc takie nawiązanie do powrotu wodza z emigracji . Jego działalność i s..nie do swojego gniazda i na swój własny naród jest tymbardziej wyrafinowane i zauważalne w kraju niż gdy biedy był na dorobku i emigracji za granicą.

 • anonim, 2021-10-28 08:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Są w mieście ważniejsze sprawy dla ludzi, o których powinno się pomyśleć, a nie o nadawaniu nazw budowlom. To w wolnych chwilach takie myśli mogłyby przychodzić do głowy. Najlepiej po pracy.

 • Maniek (hjJLY), 2021-10-28 10:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jasne że jest to element wojny informacyjnej, element do zmiany świadomości mieszkańców, punkt po punkcie przejmują te tereny. Najpierw przejęli zakłady polfe na zagraniczny, pozamykali nasze i pootwierali niemieckie jak fabryka tapicerkę, grzejników, sprzegiel i inne. A teraz zmieniają mentalność i budują nową narrację, poprzez wyjazdy integracyjne naszych emerytów do niemiec, zmiany ulic, patronów miejsc i styl życia. A prezydent się do tego przykłada, mógłby dać jakąś propolską nazwę a wymyśla zagraniczną.

 • Anty DE (AsPccX), 2021-10-28 10:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żadnych niemieckich patronów itd. wystarczy Opitz był sekretarzem Króla Władysława IV i niech on zostanie, jeżeli chcecie coś nadawać to nadawajcie imieniem Polaków

 • anonim (vkJ9n), 2021-10-28 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każda władza ma swoje nazwy. Tak było, jest i będzie. A to "Polska" właśnie!

 • Europejczyk (ekhHBq), 2021-10-28 10:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Rzetelny (An2p1g) napisał(a):

  Jeszcze trochę to zmienimy nazwę miasta, a potem wszystkie ulice, i przyjdą smsy, aby oddać ziemię hitlerowcom, co za tupet ma ten człowiek, chyba pisze te smsy z Tuskiem.

  Jestem za. Komu sie nie podoba szanowanie historii naszego miasta, moze wracac do miejsca pochodzenia rodzicow. Miasto ma wlasna historie, ktora musimy akceptowac i szanowac. A tak nawiasem mowiac, to chyby "jedziesz" juz na historii pana Czarnka.