O 18,4 MILIARDA zł więcej dla seniorów. Jesienią zostanie wypłacona 14. emerytura

Dyskusja dla wiadomości: O 18,4 MILIARDA zł więcej dla seniorów. Jesienią zostanie wypłacona 14. emerytura.


  • gtf (hjJF4), 2022-02-11 11:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To już są jakieś jaja... kasy nie ma budżet cięcia robi a ci 14??????????? małą jeszcze mamy inflacje????? kto za to zapłaci????? niech ceny obniżą a nie za chleb zaraz po 10 zl bvędzie to co da nawet ta 14????? wybory się zbliżają i poparcie pisiorom spada to sobie głosy kupują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 już nie wygrają nie tym razem .... kaczory i jego mafia ...na taczki .....

  • anonim (ejBPSB), 2022-02-11 11:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nikt wam tyle nie da, ile PiS wam obieca.

    Oni juz wiedza, ze sa w "czarnej D", wiec kupowanie glosow zaczynaja wczesniej niz zwykle.

  • anonim, 2022-02-11 12:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drukarki pracują.
    A kto im zabroni?
    Wenezuela bis?

  • Polak (A7bU9h), 2022-02-11 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mamy skutki polityki niekończącego się dodruku pieniądza który dzisiaj nie ma żadnej wartości. Mieszkanie w BC kosztuje 350 tyś a garaż 55 tyś. Wzrost podatków dla firm będzie skutkował bankructwem/znacznym podniesieniem cen towarów i usług/ przeniesieniem biznesu za granicę ! Wzrost cen gazu, prądu, paliwa, podatków, jedzenia pcha nas w stronę Wenezueli. Kupowanie wyborców ochłapami ma jeden cel - PiS boi się stracić władzę bo wie że czeka ich konfiskata majątków i więzienie.

  • anonim (AreyCs), 2022-02-11 12:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    O jacy mi dobrzy, kochani, cmok cmok....prawdziwe złote serca w tym rządzie...aż mnie zemdliło od tego miodu

  • M. (euIkZA), 2022-02-11 12:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dają emerytom dużo więcej niż PO ale za czasów PO inflacja była niska więc i waloryzacja była niska. Nie chcę tych 7% waloryzacji i ich 13 i 14 oraz ciągłego dodruku pieniędzy. Chcę niskiej inflacji i normalnych cen żywności oraz realnych kosztów energii, gazu. PiS kupuje swój elektorat .

  • Aga (dmHtjD), 2022-02-11 12:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Otwieram popcorn i zaczynam czytać g..burze zwolenników dwucyfrowego bezrobocia.
    PS. Jak bardzo naiwni są ci którzy wierzą w jakiekolwiek kary dla tej czy poprzedniej władzy-jedni i drudzy mieli, mają i będą się mieć dobrze śmiejąc się z was podczas wspólnej imprezy.

  • Reklama

  • anonim (hqb5Q), 2022-02-11 12:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    KREDYTY W GÓRĘ ŻEBY DZIADY DOSTAŁY CZTERNASTĄ EMERYTURĘ
    MŁODZI NA BRUK ŻEBY STARZY MIELI MIÓD

  • Aga (dmHtjD), 2022-02-11 12:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co do cen gazu to jego cena nie jest podyktowana widzimisię kaczora tylko tendencją światową-artykuł z 2021 roku:
    https://strefainwestorow.pl/artykuly/analizy/20211012/chiny-ceny-gaz

  • Antoni dron (A7bU9h), 2022-02-11 12:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kaczyński chciał wiedzieć czy ciągle się uczy i co kombinuje Prezydent Duda?. SB.ubecka Kamińskiego przejęła kontrolę nad państwem. Bolszewicka władza przeznaczyła miliony złotych by Nas kontrolować.. A teraz kupuje głupich wyborców żeby nie pójść siedzieć i móc kraść dalej.

  • oburzona, 2022-02-11 13:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja będę zapieprzać na to wszytko dziadostwo

  • Abc (e3JsTm), 2022-02-11 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To już przesada.
    Propaganda i kupowanie głosów.
    Ludzie pracujący z kompetencjami i umiejętnościami są zakładnikami 14 emerytury starzejącego się społeczeństwa.
    Odechciewa się pracować .
    Robią co chcą.

  • mieszkaniec Bolesławca (A7bU9h), 2022-02-11 13:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nikt do tej pory nie wiedział nawet kto jest ministrem finansów który właśnie jako kozioł ofiarny wyleciał na ryj przez polski wał ! pinokio może dalej kłamać, okradać i sprzedawać działki

  • MatL (ANuXIu), 2022-02-11 13:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    M. (euIkZA) napisał(a):

    Dają emerytom dużo więcej niż PO ale za czasów PO inflacja była niska więc i waloryzacja była niska. Nie chcę tych 7% waloryzacji i ich 13 i 14 oraz ciągłego dodruku pieniędzy. Chcę niskiej inflacji i normalnych cen żywności oraz realnych kosztów energii, gazu. PiS kupuje swój elektorat .

    to late.

  • MatL (ANuXIu), 2022-02-11 13:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Antoni dron (A7bU9h) napisał(a):

    Kaczyński chciał wiedzieć czy ciągle się uczy i co kombinuje Prezydent Duda?. SB.ubecka Kamińskiego przejęła kontrolę nad państwem. Bolszewicka władza przeznaczyła miliony złotych by Nas kontrolować.. A teraz kupuje głupich wyborców żeby nie pójść siedzieć i móc kraść dalej.

    no tak.

    kurtyna.

  • 1
  • 2

Reklama