Naciągacze - montaż pieca gazowego

 • ws (hjJ16), 2022-01-24 08:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przestrzegam przed firmami , które w ostatnim czasie krążą po mieście i naciągają starsze osoby na montaż pieca gazowego ....oferują niby 10 lat gwarancji na piec , to jest akurat ściema bo co najwyżej dwa .... montaż bardzo drogi na średniej jakości przyłącza okolo 7 tys .... wchodzą odkręcają zawór ze niby woda leci z pieca i mają klienta gotowego .... straszą zalaniem i już piec zaraz montują .... uważajcie !!!!!

 • anonim (ALlaCc), 2022-01-24 09:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie montujcie pieca gazowego .W Rzeszowie jedna taka zamontowała piec gazowy i był wybuch sadzy w kominie.

 • Krystian, 2022-01-26 21:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byli w dobrej..pogonilem ich..podawali sie za pracownikow zakladow uslug gazowniczych mariusz zielinski i ze wiedza od pracownikow tego zakladu ze piec nadaje sie do wymiany..okazuje sie ze sa z Legnicy i przy nich babcia zadzwonila do gazowni i ich nie znaja nawet..oszusci !! Nie wpuszczac

 • anonim (vkJ4S), 2022-01-26 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artez sp.zoo.z ul.Dolne Młyny.

  Nigdy więcej ,wuj wie komu zgłaszać usterki ,czy w sklepie ,czy w biurze , mówią że zadzwonią ,na wszystko maja wypie**ol . Oby ten ich zarząd covid ocenił , jak winny to nie ma zmiłuj- do Bozi ..Nie chciałem paprochów ,chciałem firmę przy moście Bóbr, ale żona .Pomyślałem niech będzie .I mam za swoje .
  Fajnie że może ten Kaczy ład i ceny gazu spowodują że Artez szlag trafi

Reklama