Medycy docenieni przez ministra zdrowia. Starosta: Jesteśmy dumni z naszego szpitala

Dyskusja dla wiadomości: Medycy docenieni przez ministra zdrowia. Starosta: Jesteśmy dumni z naszego szpitala.


 • ., 2021-09-17 20:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  asxcv () napisał(a):

  Płacę wysokie składki na NFZ, więc mam prawo wymagać i krytykować skrajnie nieudolną "służbę zdrowia" oraz lekarzy, którym bardziej zależy na kasie (pandemio trwaj!) niż na zdrowiu pacjentów. Opieka zdrowotna należy mi się jak psu zupa i żaden lekarz, który żyje z moich podatków, łaski mi nie robi.

  I to jest prawidłowa odpowiedź ! To tak jak by spółdzielnia mieszkaniowa dała nagrodę sprzątaczce na etacie spółdzielni za to, że raz w miesiącu zamiotła klatkę schodową bloku spółdzielczego będąc na utrzymaniu mieszkańców :-)

 • P.D. (ALlaYf), 2021-09-17 22:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Leczenie podczas pandemii nie było takie proste.

 • anonim (hjJJH), 2021-09-18 10:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  . () napisał(a):

  I to jest prawidłowa odpowiedź ! To tak jak by spółdzielnia mieszkaniowa dała nagrodę sprzątaczce na etacie spółdzielni za to, że raz w miesiącu zamiotła klatkę schodową bloku spółdzielczego będąc na utrzymaniu mieszkańców :-)

  To powinno być dla ciebie wystarczającą odpowiedzią. Gość ma milion procent racji. Dawać nagrody za dobrze opłacaną i karygodne źle wykonywaną pracę, to tak jakby nagrodzić tą twoją sprzątaczkę za to, że raz w miesiącu nasra ci w windzie!

 • anonim (hjJJH), 2021-09-18 10:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  xxxx (ANuVC8) napisał(a):

  Kuźwa nikt tych lekarzy nie szanuje, wszyscy obrzucają ich bluzgami wyzywaj od niedouczonych - tylko jak się człowiek do lekarza zapisać chce to wizyta za 3 lata. Dziwne to. A towarzystwu które tak jedzie po białym personelu, mam nadzieję że będą konsekwentni nawet w godzinach choroby i z usług nie skorzystaj

  Za te usługi słono płacą, więc jak coś ci się nie podoba, to wypad z roboty! Twoja praca jest tak samo potrzebna i tyle samo warta co praca mechanika samochodowego, sprzątaczki, śmieciarza czy górnika, z tą różnicą, że oni w większości przypadków, tą pracę wykonują dobrze za dużo mniejsze pieniądze niż te które płacą tobie, niezależnie czy z twoich usług korzystają, czy nie. I wykonują ją dobrze na co dzień, nie tylko prywatnie! Więc morda w kubeł!

 • 1
 • 2