Apel wojewody: karetki wyłącznie przy zagrożeniu życia lub zdrowia!

Dyskusja dla wiadomości: Apel wojewody: karetki wyłącznie przy zagrożeniu życia lub zdrowia!.


 • anonim (ezCENr), 2021-03-29 20:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
  wiśnia () napisał(a):

  ""Fakt" prześwietlił niektóre wydatki szpitala we Wrocławiu, nad którym pieczę sprawuje Uniwersytecki Szpital Kliniczny. Jak się okazało, za łóżka szpitalne zapłacono 400 tys. zł. 270 łóżek pochodzi z Niemiec. I są to łóżka używane, które do 2018 roku powinny przejść przegląd sprawności.
  Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski miał przekazać tabloidowi, że kupiono używane łóżka zza granicy, bo nowych w tym czasie nie było. Agencja Rezerw Strategicznych przedstawia sytuację inaczej. Szpitalowi wydano podobno 50 łóżek szpitalnych i 20 polowych. I można było wnioskować o więcej, bo składnice podobno są pełne.

  Stan rezerw, utrzymywany przez agencję, znacząco przewyższa wydaną w owym czasie liczbę łóżek, a co za tym idzie nie miała miejsce sytuacja, w której stwierdzono ich niedobór - powiedział "Faktowi" Michał Kuczmierowski, prezes Agencji Rezerw Strategicznych.""""
  Sytuacja powyzej przypomina zakup używanych modułów na oddział zakażny w Bolesławcu???.Ladnie się dzieje i ciekawy temat dla odpowiednich organów i prasy !
  To ciekawy temat ze akurat na dolnym Ślasku takie zdarzenia losu!

  Masz nosić maskę,milczeć i wiele nie myśleć

 • pogotowie (vkcWI), 2021-03-29 20:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska () napisał(a):

  A jak zagrożone jest życie nienarodzonego to można dzwonić?

  Tylko poczęte w katolickim związku kobiety i mężczyzny ,innych poczęć nie obsługujemy

 • 1
 • 2

Reklama