Wyboisty chodnik przy Zgorzeleckiej. „Nie interesują się tematem pieszych?”

Dyskusja dla wiadomości: Remontują chodnik przy ulicy Zgorzeleckiej w Bolesławcu.


 • Inwestor, 2021-05-04 11:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja mam takie pytanie. Kiedy miasto weźmie się za druga stronę tej ulicy? Samochody wjeżdżają na chodnik prawie pod same sklepy ze przejść nie można z wózkiem! Na prawdę tak ciężko jest zrobić tam parking skośny przecież to jest potężny chodnik i na pewno poprawiłoby się bezpieczeństwo pieszych jak i samych kierowców, jak również porządek po tej stronie ulicy.

 • Edi (hjc5y), 2021-05-04 14:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kanadyjka () napisał(a):

  To juz chyba 20 lat tak wyglada.

  33 lata na tym ziemskim padole w tym mieście gdzie rządzi...dobra pomijając już moje żale to od kiedy pamiętam ten chodnik jest rozj....y czyli prZynajmniej od 28 lat. Tak jak i jeszcze parę innych w mieście.

 • Bolesławianie (hjwEV), 2021-05-04 16:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak Bulwarów nad Bobrem. Brak zagospodarowania terenu do odpoczynku. Spacerować nad Bobrem nie można, bo jest pełno rozbitego szkła pod wiaduktem. Kiedy radni i Pan Prezydent zaproponuje zagospodarowanie Bulwarów nad Bobrem. To miejsce aż się prosi, aby było wizytówką naszego miasta. Może jakiś przedsiębiorca wybudowałby nad rzeką mały zameczek na wzór Zamku Neptun w Łebie, gdzie możnaby zjeść pyszne potrawy, kawiarnia i hotel z widokiem na wodospad ? Miejsce na wesele wyśmienite. Rozmażyliśmy się, ale tylko dlatego, że w naszym Bolesławcu nie ma miejsc zielonych na spacer i wyjście, i nie ma co pokazać gościom, a i sami z nich nie korzystamy, bo są niezagospodarowane.

 • Demiurg (d9LxmX), 2021-05-04 16:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (wo9mA) napisał(a):

  Przy Zgorzelecķiej przed wojną był browar bez chodnika.

  Na Bielskiej teżżżżżżżżz !! Był browar..

 • 1
 • 2