Sędziowie: Mandat za brak maseczki już zgodny z prawem. Możemy zapłacić nawet 500 zł...

Dyskusja dla wiadomości: Sędziowie: Mandat za brak maseczki już zgodny z prawem. Możemy zapłacić nawet 500 zł....


  • anonim, 2021-03-29 07:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjc9a) napisał(a):

    Typowy opłacany troll. Opisuje historie wg zaleconego schematu. W dodatku takie, które nigdzie nie miały miejsca. Są niespawdzalne i niemożliwe do zweryfikowania. Pisze banały, okraszając to emocjami.
    Gdyby to była prawda, ludzie w małym Bolesławcu by o tym wiedzieli. Ale troll nie jest z Bolesławca. On wykonuje pracę zleconą z daleka od nas. Nawet nie wie, gdzie leży nasze miasto. Śledzę zawodowo różne portale, z różnych miast. I widzę wysup tych samych zdań, wątków i tego samego prorządowego bełkotu.

    Żebyś się posrał... nie życzę ci tego przez co ja przeszedłem i przechodzę, pieprzony trollu. Oddałbym wszystko żeby to była nieprawda że zmarli mi osoby najbliższe. Tu już przesadziłeś. Widziałeś żeby mi ktoś płacił za moją tragedię i tragedie moich sąsiadów? Więc nie pieprz bezmyślnie głupot. Ale może sprawiedliwość ciebie dosięgnie

Reklama