Sędziowie: Mandat za brak maseczki już zgodny z prawem. Możemy zapłacić nawet 500 zł...

Dyskusja dla wiadomości: Sędziowie: Mandat za brak maseczki już zgodny z prawem. Możemy zapłacić nawet 500 zł....


  • anonim (vkJoa), 2021-03-27 11:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech jakiś prawnik się wypowie!

  • anonim (vkJoa), 2021-03-27 11:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem PiSowcem i mogę wszystko nie muszę nosić maseczki i kradnę ile się da i co się da jak mnie łapie Milicja nic mi nie zrobi bo pokazuję legitymacje PiS i kradnę dalej to są korzyści płynące z bycia w sekcie PiS

  • mieszkaniec (AmRTJu), 2021-03-27 11:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkJoa) napisał(a):

    Niech jakiś prawnik się wypowie!

    Przecież wypowiedzieli się prawnicy - sędziowie

  • anonim (hjJ3s), 2021-03-27 11:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najważniejsze jest orzecznictwo sądów, gdzie 98% mandatów jest uchylanych. Medialne fejsbukowe informacje to tylko zapis. Nic więcej.

  • mieszkaniec (AmRTJu), 2021-03-27 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJ3s) napisał(a):

    Najważniejsze jest orzecznictwo sądów, gdzie 98% mandatów jest uchylanych. Medialne fejsbukowe informacje to tylko zapis. Nic więcej.

    Tak było do tej pory, ale od 19 marca, jak piszą sędziowie z tej organizacji IUSTITIA, zostało to poprawione i jest już zgodne z prawem. Trzeba poczekać i zobaczyć jak sądy będą orzekać w tej sprawie teraz.

  • anonim (vkJoa), 2021-03-27 11:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    mieszkaniec (AmRTJu) napisał(a):

    Przecież wypowiedzieli się prawnicy - sędziowie

    Sędzia to nie prawnik!

  • anonim (vkJoa), 2021-03-27 11:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    mieszkaniec (AmRTJu) napisał(a):

    Przecież wypowiedzieli się prawnicy - sędziowie

    Sędzia to sędzia.

  • Reklama

  • anonim (hjJJl), 2021-03-27 11:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkJoa) napisał(a):

    Sędzia to nie prawnik!

    Ale z Ciebie prymityw i głupek. Szkoda, że koronowirus pomieszał Ci w głowie. Wstyd, że tacy ludzie zabierają głos w tak ciężkich czasach w związku z tym koronowirusem. Opamietajcie się i przestańcie pisać bzdury.

  • anonim (A8svbY), 2021-03-27 12:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    500 zł to jakiś żart, śmiesznie niska kwota, kara powinna być min 5000 zł, żeby odechciało się mądrym inaczej nie nosić maseczki. Dodatkowo wprowadzić obowiązek noszenia wyłącznie maseczek typu FFP2/FFP3.

  • Ja (ANGL8P), 2021-03-27 12:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    500 zł to jakiś żart, śmiesznie niska kwota, kara powinna być min 5000 zł, żeby odechciało się mądrym inaczej nie nosić maseczki. Dodatkowo wprowadzić obowiązek noszenia wyłącznie maseczek typu FFP2/FFP3.

    Pier..dolnij się w łeb jak chcesz to noś nawet op1 a najlepiej to z domu nie wychodz i oglądaj tvp1

  • wyłącz telewizor - włącz myśleni (eltC24), 2021-03-27 13:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (ANGL8P) napisał(a):

    Pier..dolnij się w łeb jak chcesz to noś nawet op1 a najlepiej to z domu nie wychodz i oglądaj tvp1

    Wszystkie stacje TV napędzają tą pandemię strachu jednakowo... Najlepiej jest wyrzucić telewizor, ewentualnie tak mniej drastycznie, odciąć przewód zasilający...

  • anonim (A8svbY), 2021-03-27 13:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (ANGL8P) napisał(a):

    Pier..dolnij się w łeb jak chcesz to noś nawet op1 a najlepiej to z domu nie wychodz i oglądaj tvp1

    Słuchaj baranie, to nie jest kwestia oglądania telewizji to kwestia realnego zagrożenia wirusem który zabija coraz młodsze osoby, jakim trzeba być durniem żeby lekceważyć to zagrożenie.

  • anonim (vZlEp), 2021-03-27 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak, tak, tylko durnie i idioci lekceważą to zagrożenie, a jest ich w Polsce nie mało i dlatego to trwa tak długo, a spokojni i zdyscyplinowani ludzie chorują i umierają. Na takich jest jeden bat- kara finansowa do 5.000,-

  • anonim, 2021-03-27 14:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    Słuchaj baranie, to nie jest kwestia oglądania telewizji to kwestia realnego zagrożenia wirusem który zabija coraz młodsze osoby, jakim trzeba być durniem żeby lekceważyć to zagrożenie.

    Cioto zamknij się, najlepiej w psychiatryku.

  • anonim, 2021-03-27 14:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZlEp) napisał(a):

    Tak, tak, tylko durnie i idioci lekceważą to zagrożenie, a jest ich w Polsce nie mało i dlatego to trwa tak długo, a spokojni i zdyscyplinowani ludzie chorują i umierają. Na takich jest jeden bat- kara finansowa do 5.000,-

    Kondon na łeb i siedź w bunkrze.

Reklama