Najdroższa inwestycja Powiatu. 117 mln zł na dwa nowe mosty i sieć dróg

Dyskusja dla wiadomości: Najdroższa inwestycja Powiatu. 117 mln zł na dwa nowe mosty i sieć dróg.


  • MatL (ANuWTf), 2021-11-08 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    'obwodnica Trzebienia.' ... no tak, przecież tak poważna miejscowość musi mieć obwodnicę

    :D

  • anonim (hjJO2), 2021-11-08 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie chce waszej inwestycji mostów i dróg i pieniędzy degraudowanyvh przez bandę kolesi

  • anonim (wo9Ja), 2021-11-08 15:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJO2) napisał(a):

    Nie chce waszej inwestycji mostów i dróg i pieniędzy degraudowanyvh przez bandę kolesi

    O co ci chodzi ? Robią coś -żle , nic nie robią jeszcze gorzej. A pieniądze na ten ce pochodzą z naszych podatków .

  • karol (AE47j6), 2021-11-08 15:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    co na to starosta stasik z P O

  • anonim (hjJL9), 2021-11-08 16:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    karol (AE47j6) napisał(a):

    co na to starosta stasik z P O

    Dajcie spokój dla Pana Stasika, jest na emeryturze, niech spokojnie wypoczywa po ciężkich latach pracy.

  • anonim (vZyzh), 2021-11-08 18:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Każda wieś,każdy przysiólek ,każda osada będą miały obwodnicę.Tak mi dopomóż Bóg.To ja obicuję minister infrastruktury.

  • anonim (hjJO2), 2021-11-08 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (wo9Ja) napisał(a):

    O co ci chodzi ? Robią coś -żle , nic nie robią jeszcze gorzej. A pieniądze na ten ce pochodzą z naszych podatków .

    Nie chce ich tutaj nue chce tych dróg mostów klika tylko dostaje kontrakty i takie scierwa jak administracja publiczna rosną w sile przecież oni wszystkich niewygodnych pozabijają.

  • karol (AE47j6), 2021-11-08 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZyzh) napisał(a):

    Każda wieś,każdy przysiólek ,każda osada będą miały obwodnicę.Tak mi dopomóż Bóg.To ja obicuję minister infrastruktury.

    A co on robi na rynku nawołuje do wojny i zaczyna grać z tuskiem w jednej drużynie i chodzi do kościoła

  • anonim (AE4aqH), 2021-11-08 20:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJO2) napisał(a):

    Nie chce waszej inwestycji mostów i dróg i pieniędzy degraudowanyvh przez bandę kolesi

    Na szczęście masz g... do gadania

  • jak (hjJaB), 2021-11-08 21:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A kiedy most nad Bobrem ( wyjazd na Zgorzelec) ? To powinien byc piorytet, osiedle Kiatowe, Dobra, zabobrze, tam wszytsko sie rozrasta i korkuje sie tamta strona miasta.... ale nie, lepiej robić drogi rowerowe, obwodnice wiosek....

  • anonim (AreIqN), 2021-11-08 23:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    FAKT: 4 dni temu komisja Helsińska przy Kongresie USA zorganizowała specjalne wysłuchanie w sprawie erozji demokracji na Węgrzech i w Polsce. Komisja domaga się ukarania Polski m.in. poprzez sankcje gospodarcze i wyprowadzenie wojsk USA z Polski. PYTANIE : Jaki jest cel budowy dróg dla armii USA w Polsce ( w Trzebieniu za 117 mln z kieszeni podatnika ), jeżeli istnieje realna możliwość opuszczenia naszego uroczego kraju przez sojusznicze wojska USA ?

  • anonim (hjJVj), 2021-11-09 03:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AE4aqH) napisał(a):

    Na szczęście masz g... do gadania

    Zobaczymy czy tak będzie ciekawe co ekolodzy na to

  • anonim (hjJVj), 2021-11-09 03:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AreIqN) napisał(a):

    FAKT: 4 dni temu komisja Helsińska przy Kongresie USA zorganizowała specjalne wysłuchanie w sprawie erozji demokracji na Węgrzech i w Polsce. Komisja domaga się ukarania Polski m.in. poprzez sankcje gospodarcze i wyprowadzenie wojsk USA z Polski. PYTANIE : Jaki jest cel budowy dróg dla armii USA w Polsce ( w Trzebieniu za 117 mln z kieszeni podatnika ), jeżeli istnieje realna możliwość opuszczenia naszego uroczego kraju przez sojusznicze wojska USA ?

    Po co te drogi? Już wystarczy przecież tutaj się żyć nie da

  • anonim (hjJVj), 2021-11-09 03:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Protestujcie po co te drogi będziecie mieć autostrady przy domach już się nigdzie nawet wybudować nie da

Reklama