Dlaczego wybrani emeryci i renciści dostają dodatkowe 1199 zł a inni nie?

Dyskusja dla wiadomości: Dlaczego wybrani emeryci i renciści dostają dodatkowe 1199 zł a inni nie?.


  • anonim (AreiIK), 2022-02-17 17:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja mam gdzieś emeryckie przywileje i deputaty. Jak im mało - mogą sobie dorobić.

  • anonim (AE7xiR), 2022-02-17 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zabrać emerytom ,dać premię biurowym

  • anonim (AE7xiR), 2022-02-17 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zabrać emerytom ,dać premię biurowym

  • anonim (hjJ8c), 2022-02-17 18:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak zwykle u nas, zbliżają się wybory, to trzeba ludzi otumanić, a czym najlepiej pieniążkami, więc wymyślono dopłaty dla górników emerytów i co łapią się jak muchy na lep. Zaraz coś wymyślą dla reszty emerytów i rencistów i będzie zgodnie z planem. Do czego ten nasz Rząd dąży i do czego doprowadzi. A my dajemy się nabierać.

  • Hanna, 2022-02-17 18:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kasa poszła na Pegazusa i głupawe bilbordy , glosujcie dalej na tych złodziei , a KGHM to przechowalnia miernot partyjnych .

  • Imię, 2022-02-17 18:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To co wam zabrali czy ma to związek z Ł adem.a z drugiej strony deputat węglowy z jakiej racji...jest to trochę dziwne...przecierz poszliscie na emeryturę tak mlidym wieku..i jeszcze wasze emerytury sa tak wysokie pi 20stu paru latach to jeszcze wam mało trochę twarzy.troche honoru Panowie i P anie bez jaj...ha też jestem na emeryturze i nie dostaje tego co produkowalem i tworzylem...a wiec zastanówcie się o co wam biega bo dla wielu jest to śmieszne i dziwne...moze napiszcie ile macie netto bo ja wiem...dahcie sobie siana.

  • xxx (AN0IHL), 2022-02-17 18:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Biedne żony górników, które ani dnia nie przepracowały, a biorą rentę po mężach. One czują się bardzo pokrzywdzone.

    ty szmaciarzu moja mama pracowała tyle że wypracowała swoją emeryturę, w międzyczasie wychowała gromadkę dzieci, wykształciła je i nauczyła co jest dobre a co złe, więc odszczekuj te swoje kłamstwa

  • Reklama

  • ooo (ANu2mu), 2022-02-17 18:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Borys człowieku na czym ty chcesz kapitał zbić , na emerytach ktorzy mają lepiej niż za waszych POwskich nierządów. Czego ty człowieku prubujesz sie doszukac . Problemu tam gdzie go niema oczywiście. Emeryci z kopalni węgla Kamiennego już dawno nie dostają deputatów węglowych , które zabrał nielegalnie Donald Tusk , tak Borys , ty i twoja partia zabierała wszystko ludziom a teraz doszukujeszz się problemów tam gdzie ich nie ma. To jak emeryci KWK nie dostaja deputatu a emeryci KGHM maja dostawać. człowieku ogarnj sie wciskasz ludziom kit na który zezwala ci ta smieszna pseudo niezależna redakcja.

  • Imię, 2022-02-17 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Anonim coś plecierz sam nie wiesz co ...to sobie dorob...ale 1 ...100 muzgu bo tobie brakuje ta cząstka do racjonalnego myślenia....czy nie wiesz o tym jak rozbieżne sa emerytury....bo te górnicze są bardzo duże za 20 parę lat pracy a co mają powiedzieć Ci co maja niskie po 45 latach czy 50 ciu latach pracy.

  • Ela, 2022-02-17 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szanowne towarzystwo pazerność wasza nie zna granic

  • Ada (hjJaR), 2022-02-17 18:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czego tu nie rozumiecie? PiS Was wydymał...

  • anonim (ALxcBv), 2022-02-17 19:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakie kur... Deputaty ??? W głowach się oszołomom poprzewracała ! Wypracowałem chłopie emeryturę, to się z niej ciesz !

  • anonim (AE7HA7), 2022-02-17 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pewnie się opieprzali

  • anonim (hjJCH), 2022-02-17 20:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Serio? Na jakimś zapyziałym korytarzu? To pokazuje "szacunek" posła do ludzi, którzy robią za tło w jego lansie. A zęby wynająć salę szkoda kasy?... Tragedia.

  • anonim (hjJCH), 2022-02-17 20:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    *żeby

Reklama