ZSB otrzyma prawie 125 tys. euro

Dyskusja dla wiadomości: ZSB otrzyma prawie 125 tys. euro.


  • wojo24, 2008-06-06 01:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    to fajnie dostali kase, moze w koncu wybudja hale sportowa

  • maciek (Avajoo), 2008-06-06 03:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pieniadze raczej nie na hale maja byc przeznaczone -.-"

  • ziom (AtPG2m), 2008-06-06 07:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Co więcej, uczniowie dostaną kieszonkowe – 8 euro dziennie." - przesada!Przez cały miesiąc pijani będą chodzić...

  • Kamil (AN0o8m), 2008-06-06 11:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    gupoty gadasz -zion- chyba jak bys ty pojechał !!!.Każdy sądzi według siebie.Szkoła jest SUPER i potarzebna , a kierunki wcale nie łatwe.Wielkie brawa dla tych nauczycieli którzy postarali się o te pieniądze.pozdrawiam .

  • Ika (AN0rVS), 2008-06-06 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoła jest SUPER. Jestem jej absolwentką i mialam przyjemność być na praktyce w Lipsku w ramach programu unijnego. To bylo bardzo fajne doświadczenie. Odby.lo się tam również pare fajnych imprezek ale pijaństwa nie bylo !!! A kieszonkowe udalo nam się jeszcze zaoszczędzić i przywieść do domu. Przyjemne z pożytecznym. Praktyki zagraniczne to bardzo duży plus dla ZSB. Pozdrawiam!

  • wojo, 2008-06-06 14:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ale wasza hala to smiech nasali :P jak dobrze sie wybijesz to doskoczysz do sufitu pozdro

  • vin (ApHgcV), 2008-06-06 15:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ano na praktyce w Lipsku byłam w tym roku, praca fajna, chociaz dosc ciezka, ale serdecznie polecam, co prawda nie z ramienia ZSB ale z ZSHIU

  • Reklama

  • XYZ (ANbpII), 2008-06-06 16:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jesem absolwentą ZSB i muszę stwierdzić fakt, iż opinia o Budowlance jest błędna, ponieważ przez 4 lata nauki w technikum ochrony środowiska mogłam się przekonać jak szkoła się rozwija i jakie zmiany w niej zachodzą.A poziom nauki jest cięższy niż w liceum,ponieważ mamy przedmioty zwodowe,które wcale nie są proste i banalne.Miałam również zaszczyt odbyć praktykę w Lipsku, to były niezapomniane przeżycia.Był czas i na pracę i na rozrywki, atmosfera była nieamowita.To wielki zaszczy, że ZSB dostaje co roku możliwość wysyłania uczniów na praktyki za granicę, a wszystko to dzięki dyrekcji i nauczycielom, bo oni wkładają w to wysiłek i starania.Więc moi drodzy,nie narzekajcie tak na tę szkołę!Nie wystawiajcie błednych opini.Sprawdźcie a przekonacie się, że jest inaczej

  • leon, 2008-06-06 21:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jest kasa są praktyki - nie ma kasy nie ma praktyk.W Polsce jest mnóstwo rzeczy do wybudowania więc każda para rąk się przyda . Nie trzeba jeździć do Niemiec by się czegoś nauczyć. W polskich firmach brakuje rąk do pracy , a praktykantów brak . Czego uczy budowlanka - że za złotówki nie warto pracować. XYZ , Chyba tylko dla byłych uczniów tej szkoły :"To wielki zaszczy "być jej "absolwentą ". Szczególnie tych po zawodówce (ukończenie innych szkół dla wielu z nich można określić jako Mission Impossible.

  • uczennica ZSB (ANGX1t), 2008-06-06 21:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Leon szkoda,że nie wziełeś pod uwagi jednego istotnego faktu.W szkole bywają ludzie bardziej i mniej ambitni.Jeżeli komuś zależy na ukończeniu szkoły to ukończy każdą bez problemu.Pokuszę się jeszcze dodać,że to tej szkoły chodzą różni ludzie,nawet tacy który mieli możliwość wybrania innej szkoły a jednak zdecydowali się właśnie na ZSB. A jeżeli ktoś myślał,że idąc tam do technikum nie trzeba się uczyć to napewno teraz jest w błędzie.Trzeba się uczyć i to nawet więcej niż w liceum,ponieważ jest większy zakres przedmiotów. Natomiast praktyki dają wiele możliwości m.in.można zapoznać się i sprawdzić w przyszłym zawodzie,podszkolić język oraz poznać bliżej kulturę kraju.Żal mi ludzi,którzy nie chodzą do tej szkoły a krytykują ją na każdym kroku.

  • leon, 2008-06-06 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uczennico , cieszę się że jesteś ambitną jednostką - takich potrzebuje nasz kraj , powiat , miasto. Życzę powodzenia w nauce i w perspektywie zakończenia studiów z tytułem inżyniera z nieograniczonymi uprawnieniami do projektowania.Jednak Ty też nie wzięłaś jednego istotnego faktu pod uwagę : na tak marną opinię Twej szkoły , pracowały pokolenia-e tzw. Ćwierćinteligentów typu : - Panie Majster złamała się łopata .- To się oprzyj o betoniarkę.

  • Uczeń (AN0oLc), 2008-06-07 02:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale mi radosc, z ZSM co roku jeżdżą do niemiec na praktyki i jakoś o tym nikt nie pisze... pss

  • dominika (AN0mzw), 2008-06-08 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    z niektórych waszych opiń śmiać mi sie chce.jestem tego zdania że w każdej szkole jest jakiś poziom nauczania i to realizują nauczyciele i dyrekcja,a zsb ma opinie jaką ma co niektórzy pisali a wiem że tam wcale nie jest łatwo wręcz przeciwnie!podziwiam dyrekcje że mimo tych opiń szkoła funkcjonuje i robi postępy!

  • Sylwester Kwaśniewski, 2008-06-09 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ZSB jest najprężniej rozwijającą sie szkołą w bolesławcu. To ze nie ma tam hali to świadczy o naszych władzach lokalnych a nie o szkole. Bardzo dobrze ze uczniowie mają mozliwość wyjazdu na praktyki bo taki program nauczania poszerza horyzonty... Leon nie wiem czy wiesz ale jeszcze troche i Ty tez bedziesz pracował za euro... z tym ze absolwenci ZSB bedą na to przygotowani. Łopatą i betoniarką mozesz sam sie zajmowac bo ja mam zamiar stosowac nowoczesne techniki budownictwa... ale co Ty mozesz o tym wiedziec? Studiuje budownictwo i radze sobie o wiele lepiej niz ogolnie wykształceni poniewaz wyniosłem podstawy własnie z bolesławieckiego ZSB. Jesli chodzi o poziom nauczania to zgodze sie ze uczniowie tak słabo doinformowani jak Ty mają problemy no ale wiem z doswiadczenia ze w kazdej szkole są lepsi i gorsi w nauce. Ps Panie Jurkiewicz,prosze nie przyjmowac Leona do ZSB budownictwo potrzebuje kumatych ludzi!

  • kolejna uczennica ZSB (Are8ws), 2008-06-09 19:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Każdy osoba, która nie chodzi do ZSB krytykuje tą szkołę. Wszyscy którzy przychodzą do tej szkoły wchodzą z myślą "e tam to budowlanka tam sie nietrzeba uczyć". Jak rozpoczęli naukę bardzo się zdziwili. Niestety trzeba przyznać iż poziom nauki w naszej szkole jest tym trudniejszy ze względu na przedmioty zawodowe. W tej szkole zdajemy również egzamin z zawodu. Praktyka w Niemczech jest bardzo przydatna. Szkolimy sobie nie tylko język ale również oswajamy się z pracą, którą bedziemy wykonywali w przyszłości. Wiele osób, które wyrażają sie negatywnie na temat owych praktych poprostu zazdroszczą.

  • 1
  • 2

Reklama