Piotr Rubik trzeci raz wystąpi w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Piotr Rubik trzeci raz wystąpi w Bolesławcu.


 • discopolo (ANueIn), 2007-03-21 21:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No- nie !Dość tej szmiry ...kicz

 • :| (AN0m5Z), 2007-03-21 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie lepiej zeby sobie dom tu zbudowal? nie bedzie musial tyle jezdzic

 • Bolesławita (A54mjd), 2007-03-21 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaka władza w mieście, taka i kultura. Schlebianie gawiedzi.

 • kj (ANxCaQ), 2007-03-21 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja, to żeby obejrzeć koncert ulubionego zespołu, to muszę jeździć po Polsce i płacić ciężkie pieniądze za występ. A nasz wielce szanowny pan prezydent, ponieważ jest fanem Rubika, to ściąga go co roku za miejskie pieniądze i wchodzi na występ za darmochę. I tak mamy fuksa że nasz prezydent nie jest fanem Madonny... ;-)

 • BMW (A54mm9), 2007-03-21 23:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę,że duet ex-mima emeryta, radnego zależnego od "niezależnych wpływów", wyroczni kultury grajdoła powiatowego, Bogdana Nowaka,-z Piotrem Rubikiem, kameleonem muzyki popsakralnej stanowiłby hit sezonu w Bolesławcu, a może i wiecej...............

 • czup, 2007-03-22 06:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  szkoda miejskiej kasy na ten kicz,lepiej by prezio przeznaczyl kase na dni bolca a nie na tego patalacha z wyjacymi psami...

 • Tomasz Rola (ANi7R2), 2007-03-22 08:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie patałach i nie wyjące psy - troszke szacunku proszę.Osobiście wole to niż Ich Troje albo Dode, choć szanuje gusta innych osób i niech sobie bedzie nawet Landryna czy Mandaryna. Narzekający polski naród od dawna mnie irytuje, wiecznie źle. Chcesz innego artyste to idz na sesje rady miejskiej, albo do Bok-u i zgłaszaj postulaty. Jak nie chcesz osobiscie to masz forum choćby w tym serwisie - jest wiele sposobów żeby nie Rubik ale np Budka Suflera zagrała w Boloesławcu, tylko że nikomu sie nie chce. Najłatwiej napisać pare linijek jadu że wszystko jest do dupy. Wiecej optymizmu i konstruktywnych sugesti, mniej narzekania oto recepta na niezadowolenie.

 • Stefan9, 2007-03-22 09:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Swięte słowa!Jeśli jest zapotrzebowanie na jakiegokolwiek artystę, to niekoniecznie prezydent musi go sprowadzać... A może by tak samemu ruszyć cztery litery i coś zrobić w sprawie?PSSą gusta i guściki, ale akurat Rubik jest bardzo popularny i oczekiwany. A rozmiar spektaklu przekracza ramy koncertu nawet dużej polskiej gwiazdy - więc zaangażowanie władz miasta jest tutaj - wyjatkowo - uzasadnione!

 • czup, 2007-03-22 09:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  rubik jest do kitu i tyle,te jego piesni,muzyka ,teksty o chlebie,policzkach i innych duperelach ryje gara do bólu.. i to nie jest narzekanie tylko wyrazilem swoje zdanie bo od tego jest forum...

 • Tomasz Rola (ANi7R2), 2007-03-22 10:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę, czup, że prwadziwy z ciebie romantyk :) "teksty o chlebie,policzkach i innych duperelach" ależ zgrabnie i lapidarnie oceniłeś twórczość Rubika i autorów tekstów ! Cholera - rozśmieszyło mnie to ! Naprawde ! Śmieszne choć żałosne... Określenie "ryje gara do bólu" poprostu powaliło mnie na kolana, zastanawiam się co kryje to zdanie. Ryje gara... w sensie tobie ryje chyba bo mi nie za bardzo, no i ten gar, chodzi chyba o twoje uczucia , które Rubik niszczy (ryje). Jesli występ Rubika i zespołu ma mieć tak destrukcyjny wpływ na czupa to jestem przeciw. Rubik nie przyjeżdzaj ! Szanuje każdą formę życia. Jeśli to ma doprowadzic do załamania nerwowego w/w osobnika a nastepstwa są nieprzewidywalne to lepiej niech bedzie cisza. Chyba że cisza też ci, czupie, przeszkadza.

 • czup, 2007-03-22 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  tomasz rola czy ty jestes jakims staruchem,skoro nie rozumiesz zwrotu ryc gara i tak gleboko analizujesz jego sens?? rubik to moim zdaniem siermięga i wypowiadam sie tylko w swoim imieniu szanujac gusta innych forumowiczow pozdro ;)))

 • Bernard (e3Jtki), 2007-03-22 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Choć twoje włosyNie są jak łanyZłotej pszenicyDziewczyny, któraSercem wstrząsnęłaJak nawałnicaChoć nie masz włosówTak prawie czarnychJak skrzydło krukaNie kruczoczarnejNie złotowłosejA ciebie szukamPytam się gwiazdyCo drogę wskazaćBłądzącym miałaCzemu ze wszystkichPragnień na świecieTo ty - mnie wybrałaśGwiazda, co w rzeceWciąż się przeglądaTeż tego nie wieCzemu ze wszystkichPragnień na świecieWybrałem ciebieCzemu ze wszystkichPragnień na świecieWybrałem ciebieChoć nie masz dłoniKtóra policzekJak ogień paliDłoni dziewczynyPo której zostałW komodzie szalikChoć nie masz dłoniJak ta, co w serceKlawiszem stukaTo twojej dłoniPrzecież dłoń mojaOd zawsze szukaPytam się gwiazdyCo drogę wskazaćBłądzącym miałaCzemu ze wszystkichPragnień na świecieTo ty - mnie wybrałaśGwiazda, co w rzeceWciąż się przeglądaTeż tego nie wieCzemu ze wszystkichPragnień na świecieWybrałem ciebieCzemu ze wszystkichPragnień na świecieWybrałem ciebiePołóż mnieNa twym ramieniuPołóż jakPieczęć na sercuPoczuj smakMego pragnieniaJak pieczęćProszę połóżPołóż mnieNa twym ramieniuPołóż jakPieczęć na sercuPoczuj smakMego pragnieniaJak pieczęćProszę połóżMnieCzyż to nie jest genialne? Nie doceniacie artyzmu tych słów!!! On ją kocha a ona kocha jego - piękna i odkrywcza treść w cudnych słowach zawarta. Te niebanalne zupełnie "łany złotej pszenicy" zachwycają. Nojaknie zachwycają skoro zachwycają?Te włosy "tak prawie czarne"... och.On nawet pyta gwiazdy o tę swoją miłość !!!Czy czytaliście o gwiazdach w jakimś tekście o miłości? Na pewno nie.I do tego jeszcze wymagania stawiane lubej. Wymaganie niebanalne, oryginalne i, aby pozostac w poetyce rubikoksiążkowej, wymagjące nawet prawie. Ona ma go przecież położyć na swoim ramieniu i na sercu jednocześnie !!! Choć właściwie, jak dowiadujemy się z ostatniego wersu, generalnie chodzi o to, żeby go położyła. Tak mentalnie chyba. Albo duchowo. Zbyt wymagająca poezja aby odczytać ją jednoznacznie. Ja tam jestem zachwyconu a nawet położony.A tak na serio:Tekst się broni kiedy występuje bez muzyki co w wypadku Rubika niewątpliwie ma miejsce bo zawsze występuje bez muzyki. Tylko ten tekst sie nie broni, bo jest miałki i o niczym. Stylizacje typu "mego", "swego" to podstawowy wskaźnik grafomanii. A te piękne przestawnie zrobione tylko dla stylizacji i po to, żeby było do rymu, to już rzeźnia. Chyba wystarczy trochę poczytać żeby zrozumieć PO CO ustawia się dane słowo w pozycji rymowej. "Pytam się gwiazdy co drogę wskazać błądzącym miała" Pytanie za 1000 punktów: Dlaczego konstrukcja tego zdania jest tak patologiczna? Czy miało tojakikolwiek cel artystyczny.Ja rozumiem, że Rubik bije kasę a ludzie tego słuchają. Rozumiem, że władze miasta kochają Rubika, bo miłość zwykle wynika z włąsnych doświadczeń. Tylko czy naprawdę kultura dla mas to jeszcze kultura?

 • A pracownicy OŚRODKA KULTURY będą z okazji konceru zajmować się ustawianiem krzeseł, przyklejaniem numerków, sprzedażą biletów i wpuszczaniem ludzi. Trochę to przykre...Dobrze, że Rubik występuje. Dobrze, że odwiedza Bolesławiec. Czy jednak koncert nie powinien być darmowy, skoro to BOK go organizuje?

 • Joanna, 2007-03-22 12:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Benek, gwoli ścisłości, tekściory chyba nie są Rubika, ino Książka.

 • adam (e3zXNr), 2007-03-22 12:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cze nie przepadam za tym rodzajem muzy to jakies disco polo spiewane jak "piesn koscielna"kojarzy mi sie z opisem z texstu kazika dlugo z tylu i was na przedzie.Rubik chyba wczesniej mial cos z disco do czynienia, wieje wiocha.Takie jest moje zdanie nie chce narzucac nikomu co ma mu sie podobac. Ja chetnie posluchalbym dobrego rocka w bolcu,ale to pewnie za drogie jak na nasze miacho.O KORNIE niemam co marzyc :)