Rozstrzygnięto konkurs „Konie i My”

Rozstrzygnięto konkurs „Konie i My”
fot. B.org Zakończył się konkurs plastyczny "Konie i My". Nagrodzone prace można było obejrzeć w czasie weekendowych zawodów jeździeckich i biesiady "Country&Western".
istotne.pl konkurs, mosir

Konkurs plastyczny "Konie i My" przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W kategorii do lat 10 pierwsze miejsce zajęła Weronika Guszpit. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Rafał Górniak i Ewa Udzielak. Wyróżnienie otrzymała Wioletta Turek. W kategorii do lat 15 zwyciężyła Veronika Hlinowa, przed Terezą Jurusową i Agnieszką Sobierajską. Wyróżnienia w tej kategorii przyznano Patrycji Dybał i Kindze Szewczyk. W kategorii powyżej lat 15 pierwsze miejsce przypadło Angelice Gogulskiej. Na drugiej pozycji znalazła się Barbara Wakuła. Trzecią lokatę zajęła Katerina Vieweghova. Wyróżnienia przyznano Paulinia Opale, Dominice Michalskiej, Dagmarze Malinie. W niedzielę konkursowe prace wystawione zostały na aukcję. Uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na hipoterapię dla dzieci z porażeniem mózgowym.

Organizatorem konkursu "Konie i My" była Gmina Miejska Bolesławiec. Konkurs udało się przeprowadzić dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich. Bolesławiec.org był patronem medialnym konkursu.

(informacja: MOSiR Bolesławiec)

Zobacz także

MOSiR Bolesławiec