Emerytowane nauczycielki spotkały się z prezes lokalnej telewizji

Emerytowane nauczycielki spotkały się z prezes lokalnej telewizji
fot. Krzysztof Gwizdała Prezes Alicja Burchardt opowiadała swoim widzom o nowej ramówce. Byłe nauczycielki są zadowolone z oferty bolesławieckiej telewizji.
istotne.pl kobieta, azart-sat, telewizja, carpe, diem

Zmianami w telewizji lokalnej zainteresowały się panie z klubu Carpe Diem. Emerytowane nauczycielki i pracownice oświaty zaprosiły prezes bolesławieckiej telewizji Alicję Burchardt, by porozmawiać m.in. o nowej ofercie tej stacji. Klubowiczki przyjęły serdecznie szefową „Azart-Sat” i wysłuchały informacji na temat emitowanych programów.

Podczas godzinnego spotkania Alicja Burchardt opowiadała o ostatnio dokonanych zmianach w ofercie programowej. Towarzyszył jej operator kamery i montażysta, Jan Samerdak. Podczas spotkania potwierdziło się, że emerytowane nauczycielki są zadowolone z poziomu telewizji lokalnej. Niektóre z pań zastrzegały jednak, że nie zawsze oglądają program, a często powodem do włączenia „Azart-Sat” są informacje o występach ich wnuków. Wśród wielu miłych opinii dało się słyszeć także te mniej przyjemne, związane z wysokimi opłatami za telewizję kablową. Prezes telewizji Alicja Burchardt tłumaczyła jednak, że opłaty za telewizję kablową ustala jej właściciel, Leszek Burchardt, a nie ona.

Eugenia Wolska, Alicja Burchardt i Jan Samerdak podczas spotkania z widzami telewizji lokalnejEugenia Wolska, Alicja Burchardt i Jan Samerdak podczas spotkania z widzami telewizji lokalnejfot. Krzysztof Gwizdała
Emerytowane nauczycielki na spotkaniuEmerytowane nauczycielki na spotkaniufot. Krzysztof Gwizdała

Klub Carpe Diem działa w Bolesławcu od prawie pięciu lat. Jego członkowie spotykają się w klubie Pegaz przy Bolesławieckim Ośrodku Kultury w czwartki o godzinie 11:00.

(informacja KG)