Młodzicy TOP Bolesławiec zakończyli siatkarski sezon

Siatkarz blokuje piłkę
fot. istotne.pl Dwumeczem w Miliczu młodzicy TOP Bolesławiec zakończyli siatkarski sezon 2006/2007. Bolesławianie zajęli ostatecznie piąte miejsce w województwie dolnośląskim.
istotne.pl 0 top bolesławiec, milicz

W sobotę w Miliczu odbył się dwumecz, w którym zmierzyły się drużyny miejscowej Dwójki i TOP Bolesławiec. Stawką zawodów było 4 miejsce w województwie dolnośląskim (w lidze młodzików). Pierwszy mecz bolesławianie rozpoczęli nerwowo. Przy stanie 8:12 trener naszych siatkarzy poprosił o czas. Adrianowi Graczykowi udało się uspokoić i poukładać grę bolesławian, co zaowocowało remisem 14:14. Niestety w dalszej części seta dominowali gospodarze. TOP przegrał go 25:17. Drugiego seta nasi zawodnicy przegrali 19:25.

Drużyna młodzików TOP BolesławiecDrużyna młodzików TOP Bolesławiecfot. TOP

Drugi mecz rozpoczął się od zwycięskiego seta dla Milicza (25:14). W secie następnym bolesławianie nawiązali walkę i zdołali wygrać 25:23. Jednak w rozstrzygającym starciu górą byli gospodarze, wygrywając 15:13. Dwumecz Dwójka Milicz – TOP Bolesławiec zakończył się wynikiem 2:0 (2:0 w pierwszym i 2:1 w drugim meczu).

(informacja D. Stępień/TOP Bolesławiec/MZ)