Turniej tenisa stołowego rozegrano w Gromadce

Turniej tenisa stołowego rozegrano w Gromadce
fot. sxc.hu Dziewczęta z Czernej i chłopcy z Trzebienia – oba zespoły zdobyły I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.
istotne.pl mistrzostwa, tenis stołowy, mos

Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym rozegrano 4 marca w sali sportowej w Gromadce. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Czernej, która straciła tylko jednego seta. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Tomisławia. Na trzeciej pozycji natomiast uplasował się zespół z SP nr 4 w Bolesławcu.

Po prawej: mistrzynie powiatuPo prawej: mistrzynie powiatufot. MOS

Mistrzynie powiatu wystąpiły w składzie: Nicola Rutyna, Nicola Kopeć i Malwina Raczyńska. Opiekunem zespołu jest Fabian Fink.

fot. MOS

W kategorii chłopców bezkonkurencyjna była SP w Trzebieniu, która wygrała wszystkie mecze, nie tracąc ani jednego seta. Drugie miejsce zdobyła SP nr 2 w Bolesławcu, a trzecie – reprezentacja SP w Nowogrodźcu.

Mistrzowska drużyna zagrała w składzie: Kamil Nebesny, Patryk Nurkowski i Rafał Górecki. Opiekunką reprezentacji jest Ewa Parzygnat.

Mistrzowie powiatuMistrzowie powiatufot. MOS

W rozgrywkach strefowych, które odbędą się w dniach 10–11 marca w Pisarzowicach, nasz powiat będą reprezentować obie mistrzowskie drużyny.

fot. MOS
fot. MOS

Aktualizacja 2008-03-05 17:18

Dziś w Gromadce rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt zwyciężyły reprezentantki Nowogrodźca, które zagrały w składzie: Iwona Skrobis, Aneta Kamińska i Klaudia Skiba. Drugie miejsce zdobyły gimnazjalistki z Iwin. Na trzeciej pozycji uplasowało się Gimnazjum nr 3 w Bolesławcu.

fot. MOS

Wśród chłopców najlepszy okazał się zespół Gimnazjum nr 1 w Bolesławcu (w składzie: Dawid Kłos, Dominik Plizga i Piotr Bryłkowski). Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Gimnazjum w Gromadce, a trzecie przypadło w udziale drużynie ze Świętoszowa. Mistrzowie i mistrzynie będą reprezentować nasz powiat w zawodach strefowych.

fot. MOS

(informacja MOS/GA)