Zawody strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta

Logo gazety „Głos Bolesławca”
istotne.pl 3977 bolesławiec

Sukcesem drużyny strzeleckiej ŁKS Rakowice Wielkie zakończyły się w niedzielne przedpołudnie 12. maja zawody strzeleckie. Strzelnica garnizonowa tym razem okazała się dość szczęśliwa dla naszych reprezentantów: LOK – MOSiR. Z wynikiem gorszym o 10 punktów od zwycięzców – 342/400 – uplasowali się na drugim miejscu. W klasyfikacji indywidualnej (startowało łącznie 60. zawodników i zawodniczek) wśród kobiet trzecie miejsce zajęła Wioletta Koczoń (86/100 pkt.), a w grupie seniorów drugie miejsce wywalczył Franciszek Walski (91/100 pkt.).
Puchar zwycięskiej drużynie i cenne nagrody wręczył z-ca przezydenta Jan Jasiukiewicz. Wydatnej pomocy organizatorowi imprezy – Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji udzielił 18 Pułk Rakiet.